Visio Standard 2010 Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Autodesk

223.02 TL

Visio Standard 2010 Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

 

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

Visio Standard 2010 

 

Visio Standard 2010 , karmaşık fikirleri mükemmel anlara dönüştürmek ve daha az zaman ve çabayla herkesin aynı sayfada olmasını sağlamak için modern ve sezgisel diyagram araçları sunar. Çeşitli önceden çizilmiş şekiller, resimler ve şablonlar ve yeni otomatik çizim araçları, görselleştirmeyi her zamankinden daha kolay hale getirir.

Çeşitli Sezgisel, Profesyonel Diyagram Oluşturma Araçları Seti ile Karmaşıklığı Basitleştirin

 

Hızlı Başlangıç ​​Diyagramı Oluşturma
Visio Standard 2010 ile önceden çizilmiş modern şekiller ve akıllı şablonlarla BT, iş, süreç yönetimi ve daha fazlası için diyagram oluşturma ihtiyaçlarınızı karşılayın.

İhtiyacınız Olan Araçları Hızlı Bir Şekilde Bulun ve Erişin
Bir diyagram oluşturmanın her adımı, Şerit sekmelerindeki özelliklerin mantıksal gruplandırılması, şekillere kolay erişim için geliştirilmiş Şekiller penceresi ve içinde daha verimli hareket etmenize yardımcı olan yeni bir durum çubuğu ile daha sezgiseldir. diyagramlarınız arasında.

Diyagramları Daha Hızlı Çizin
İster sıfırdan bir diyagram oluşturun ister mevcut bir diyagramı değiştirin, Visio Standard 2010 Hızlı Şekiller Mini Araç Çubuğu, Sayfa Otomatik Boyutlandırma ve Otomatik Hizalama ve Boşluk gibi özelliklerle şekilleri kolay ve doğru bir şekilde eklemenize ve hizalamanıza yardımcı olur.

Büyük ve Karmaşık Diyagramları Basitleştirin
İlgili şekilleri görsel ve mantıksal olarak gruplamak için Alt İşlemleri ve Kapları kullanarak diyagramlara netlik katın.

Diyagramlarınızı Saniyeler İçinde Profesyonel Görünüş ve Çekici Hale Getirin
Modern şekiller ve görseller, zengin bir tema galerisi ve Canlı Ön İzleme dahil olmak üzere çeşitli biçimlendirme araçlarından ve tasarım seçeneklerinden yararlanın.

Sharepoint İş Akışlarını Modelleyin ve İzleyin
SharePoint iş akışı kurallarını içeren ve Microsoft SharePoint Designer 2010 ile Visio Standard 2010 arasında iş akışlarını dışa ve içe aktarmayı destekleyen yeni, gelişmiş bir şablonla SharePoint iş akışlarını daha kolay oluşturun ve izleyin.

Diyagram Doğrulamayla Tutarlılık ve Doğruluk Sağlayın Şema doğrulamasını
kullanarak kuruluşunuz genelinde yaygın hataları kontrol edin ve şema oluşturma standartlarını destekleyin. Tek bir tıklama ile, mantıklı ve doğru bir şekilde yapılandırıldığından emin olmak için bir dizi kurala göre bir diyagramı doğrulayabilirsiniz.

Dinamik, Veriye Dayalı Görsellerle Diyagramlarınıza Hayat Verin

 

İşletmeniz için önemli olan bilgilerin net ve eksiksiz bir görünümünü elde etmek, hem üst düzey bir bakış açısı hem de ayrıntılı veriler gerektirir. Visio 2010, yalnızca birkaç tıklamayla anlamlı bilgileri ve verileri grafik olarak tek ve her zaman güncel bir diyagramda göstererek resmin tamamını görmenize yardımcı olur.

  • Visio Standard 2010 ile Veri Seçici ve Otomatik Bağlantı sihirbazlarını kullanarak diyagramlarınızı Microsoft Excel, SQL Server ve SharePoint Services dahil olmak üzere bir veya daha fazla veri kaynağına kolayca bağlayın.
  • Renk, ikonlar, semboller ve veri çubukları gibi etkileyici grafikleri kullanarak, tanımladığınız koşullara göre diyagram şekillerinin içinde gerçek zamanlı verileri görüntüleyin. Ardından, veri bağlantılı grafiklerin anlamını açıklamak için bir açıklama ekleyin.
  • Ayarladığınız belirli zaman aralıklarında verileri otomatik olarak yenileyebilen Otomatik Yenileme özelliğini kullanarak diyagramlarınızdaki bağlantılı verileri zahmetsizce güncel tutun.

Dinamik, Veri Bağlantılı Diyagramları Tarayıcıları Üzerinden Başkalarıyla Paylaşın

 

Diyagramları Web'de Başkalarıyla Paylaşın
Etkileşimli, yenilenebilir, veri bağlantılı diyagramlarınızı başkalarıyla paylaşmak her zamankinden daha kolay. Sadece birkaç tıklama ile diyagramınızı SharePoint Server'da yayınlayın. Kullanıcılar, Visio Standard 2010 'a sahip olmasalar bile gerçek zamanlı bilgilerinizi tarayıcılarında yüksek düzeyde, doğrudan diyagram üzerinde görebilir veya ayrıntıları inceleyebilir.

Çevrimiçi diyagramı kaydırabilir ve yakınlaştırabilir, şekillerdeki köprüleri izleyebilir ve verileri yenileyebilirler. Silverlight'a sahip olmayanlar için diyagramlar Microsoft Silverlight (yüksek sadakat) veya PNG formatında oluşturulabilir.

Visio Hizmetlerini Kullanarak Görsel Mashup'lar
Oluşturun SharePoint Server'da Visio Standard 2010 diyagramlarını, gerçek zamanlı verileri ve farklı uygulamaları birleştirerek hedef kitleniz için görsel açıdan çekici, etkileşimli panolar oluşturun. Visio Services ve SharePoint Server 2010 entegrasyonu, bilgi açısından zengin bir görsel deneyim için eyleme geçirilebilir verilerin ve diyagramların görsel karışımlarını destekler.

Havale / EFT (%4) :214.10 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim