Project Professional 2007 Dijital İndirilebilir Lisans BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Autodesk

352.82 TL

Project Professional 2007 Dijital İndirilebilir Lisans BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

 

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

Project Professional 2007 

 

Windows için Office Project Professional 2007 Microsoft'a sağlam proje yönetim araçları sağlayan bir yazılım uygulamasıdır. Proje çalışmasını, programları ve finansmanı kontrol etmek için kullanabileceksiniz. Raporlama, planlama ve diğer araçları sağlamak için Office paketindeki diğer uygulamalarla birlikte çalıştığı için proje ekiplerinin uyumlu olmasına yardımcı olabilir. Yazılım, kurumsal düzeyde proje yönetimi için gerekli araçları sağlayan Microsoft Office Project Server 2007 yazılımıyla uyumludur.

Proje Programlarını ve Finansmanını Anlayın ve Kontrol Edin

 

Sorunların kaynağını izlemek, görev tarihlerini etkileyen faktörleri hızla belirlemek ve görevler için hesap verebilirlik sağlamak için yazılımı kullanın. Görev Sürücüler, bir görevin başlangıç ​​tarihini yönlendiren faktörü belirleyebilir, böylece bir gecikmenin temel nedenine kadar bir faktör zincirini takip edebilirsiniz.
Project Professional 2007 ile bir değişikliğin sonucu olarak değişen tüm öğeler yazılım tarafından vurgulandığı için, bir değişikliğin projenizdeki olası etkilerini kolaylıkla görebileceksiniz.
Çoklu Düzey Geri Alma sayesinde görünümler, veriler ve seçeneklerdeki değişiklikleri geri alabilir ve yineleyebilirsiniz. Kapsam değişiklikleri yaparken her bir seçimin sonuçlarını tam olarak anlamak için birkaç olasılık senaryosunu test etmenize olanak tanıyan makrolardan eylemleri veya eylem kümelerini geri alabileceksiniz.
Bütçe alanı, projelere ve programlara bütçe atamanıza olanak tanır. "Maliyet" kaynak türü, maliyet tahminlerini ve izlemeyi iyileştirmeye yardımcı olur. Maliyet kodu gibi ek alanlar, popüler proje muhasebe sistemlerinde izlenen finansal alanların haritası
Formüllerinize bağlı olarak özel alanlar tanımlayarak projenize özgü temel ölçümleri hesaplayabilecek ve izleyebileceksiniz. Belirli koşullar karşılandığında sizi uyarmak için grafik göstergeler mevcuttur

Proje Bilgilerini Etkili Bir Şekilde İletin ve Sunun

 

Project Professional 2007 dahilindeki görsel raporlar özelliği, Proje verilerine dayalı PivotTable görünümleri, çizelgeleri, grafikleri ve diyagramları oluşturmak için Microsoft Office Excel ve Visio Professional'ı kullanır. Özel rapor şablonları tanımlayabilir ve bunları diğer Project kullanıcıları ile paylaşabilirsiniz.
Arka Plan Hücresi Vurgulama yoluyla bir hücrenin veya satırın arka plan rengini değiştirebileceksiniz. Ek anlam ifade etmek için hücreleri Excel'de yaptığınız gibi gölgeleyebilirsiniz.
3D Gannt çubuklarına sahip gelişmiş bir Takvim arayüzü, görsel olarak etkili raporlar oluşturmanıza olanak tanır
Windows Server 2003 ile birlikte kullanıldığında, Proje Kılavuzunun Görevler bölmesine entegre edilen Windows SharePoint Services çalışma alanları sayesinde projelerle ilgili belgeleri paylaşabilir ve yönetebilirsiniz.

Hızla Üretken Olun

 

Projeleri ayarlamanıza, görevleri ve kaynakları yönetmenize, proje durumunu izlemenize ve proje bilgilerini rapor etmenize yardımcı olan adım adım etkileşimli bir yardım olan Proje Kılavuzu sayesinde proje yönetimi sürecini kolaylıkla yönetebilirsiniz.
En son eğitimleri, makaleleri, şablonları ve kaynakları görüntülemek için entegre çevrimiçi Yardım sistemine erişin. Planınızda değişiklik yaptığınızda sizi alternatifler konusunda uyaran akıllı etiketlerle çalışırken zamanında ve ilgili yardımı bulacaksınız.
Project Professional 2007 ile başlarken zamandan tasarruf etmenize yardımcı olması için önceden doldurulmuş bir şablonla projeleri başlatın. Kendi özel şablonunuzu oluşturabilir veya yazılımla birlikte sağlanan kullanıma hazır şablonlardan birini kullanabilirsiniz. Microsoft Office Online web sitesinde daha fazla şablon mevcuttur.

Ana / Alt Projelere Destek

 

Bu destek, kullanıcıların büyük programları daha küçük projeler olarak yönetmelerini ve bunları tek bir "ana" plan içinde sürdürmelerini sağlar. Bu destek, tek başına bir uygulama olarak çalıştırıldığında Microsoft Project'te her zaman mevcuttu, ancak Project Professional 2007 , Project Server ile kullanıldığında ciddi zorluklar ortaya çıkardı. Microsoft bu desteği geliştirdi ve şimdi iyi çalışıyor. Bu destekle ilgili daha fazla ayrıntı kitabın ilerleyen bölümlerinde verilmektedir.

Office 2007 ile Daha Derin Ofis Entegrasyonu

 

Microsoft Office 2007, ister raporlama için Excel ve Visio ile ister Office'in bilinen belge türleri (Word, Excel, PowerPoint veya iFilter içeren diğer belgeler dahil) ile Check-In / Check-Out için ve aynı zamanda ana ve küçük sürüm oluşturma.

Temel değişiklik, Project Professional 2007 'nin Outlook 2007 ile çalışma biçimindedir. Proje görevlerini izlemek için Outlook Takvim kullanmak yerine, Project Server artık Outlook'taki Görevler özelliğini kullanıyor. Tıpkı Project Server ve Outlook 2003'te olduğu gibi, Outlook'un bu bilgileri Project Server'dan aldığını ve Project Server'ın, projeler için kullanılabilir süreyi engellemenin bir yolu olarak var olan Outlook Takvimini veya görevleri tanımasını sağlayan bir özelliği olmadığını unutmayın.

Havale / EFT (%4) :338.71 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim