Project Professional 2016 Dijital Lisans Key BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Autodesk
%60

234.82 TL

95.00 TL

Project Professional 2016 Dijital Lisans Key BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

 

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

Project Professional 2016 

Proje yönetimi programı

 

Microsoft Project Professional 2016 , Microsoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir proje yönetimi yazılımıdır. Proje yöneticilerine program oluşturma, kaynakları görevlere dağıtma, bütçeleri yönetme, iş yüklerini analiz etme ve proje geliştirmeyi değerlendirme konusunda yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Microsoft Project Professional 2016 sürümü, Windows 7, 8 ve 8.1'i destekleyen son sürümdür ve ayrıca Windows 10 ile de uyumludur. Sürüm, aynı zamanda birden çok zaman çizelgesi ekranı, yönetici görünümleri ve kaynak etkileşimleri sunan Project Professional serisinin ilk sürümüdür. ve kapasite ısı haritaları. 

Project Professional 2016 Program düzeni 

 

Microsoft Project Professional 2016 , üç ana bölümden oluşur: çalışma alanı, şerit ve sahne arkası. Çalışma alanı, projeniz için gerekli tüm verileri içerdiğinden ekranın en büyük bölümünü kaplar. Microsoft Project'te bir proje bir dizi görev ve kaynak içermelidir. Çalışma alanı, bir sayfa, grafik, Gantt şeması veya üçünün bir kombinasyonu gibi çeşitli perspektiflerden görmenize yardımcı olmak için bilgilerini toplar. 

Söz konusu bilgileri tamamladıktan sonra, bunları tematik olarak düzenlemek için Şeridi kullanabilirsiniz. Şerit, programın komuta merkezidir ve gruplara ayrılmış bir dizi komutu barındırır. Tüm komutlar ilgili sekmeler halinde düzenlenmiştir. Bir sekmeyi etkinleştirmek için sekme adına tıklayın ve bir grup komut görüntülenecektir. Daha sonra belirli bir komutu uygulamak için bir düğmeye, araca veya galeri seçeneğine tıklayabilirsiniz. Çalışma alanı dışında Şerit ve Sahne Arkası alanıdır. 

Dosyanızı kaydetme, paylaşma, yazdırma ve şifreleme sürecini kolaylaştırdığı için bu çalışma alanından ayrı bir sayfadır. Şeritteki Dosya sekmesine tıkladığınızda Backstage sayfasına erişebilirsiniz. Bu sizi sayfaya yönlendirecek ve komutlarının ekranda görüntülenmesini sağlayacaktır. Komutları sol tarafınızda bir liste halinde düzenlenmiştir. Varsayılan olarak, Yazdır seçeneği seçilecektir, böylece çalışmanızın bir önizlemesini çıktı olarak ve diğer yazdırmayla ilgili seçenekleri sağ tarafta göreceksiniz. 

Proje çalışma alanını kullanma

 

Project Professional 2016 çalışma alanı yalnızca iki veri tablosu, görevler ve kaynaklar içermekle birlikte, programın önemli bir bileşenidir. Bu bölüm, verilerinizin çeşitli yönlerini veya birleşik görünümlerini sunar. Örneğin, belirli bir görev için ayrılan kaynakları sunabilir. Görünüm sekmesi aracılığıyla benzer bilgileri görüntüleyebileceksiniz. Şerit alanında bulunan sekme, programın 27 tür gruplamasına erişim sağlar. Bunlar, Daha Fazla Görünüm altında bir açılır pencerede görüntülenir. 

Proje yönetiminde hayati bir araç

 

Project Professional 2016 ve Excel'in her ikisi de elektronik tablolar içerirken, proje yönetimi yazılımı, projenin kapsamını bir iş kırılım yapısına ayırmak için optimize edilmiştir. WBS, bir projenin kapsamını özetlemenin önemli bir parçası olurken, Gantt şeması bir projenin zamanlamasını veya zaman çizelgesini özetler. Excel ile karşılaştırıldığında, Microsoft Project Professional bu çıktıları daha ayrıntılı ve doğru içgörülerle sunar. 

Microsoft Project, hem proje yöneticileri hem de gerçekten büyük bir görevi veya projesi olan herkes için yararlıdır. Buradaki fikir, bir kez oturup bunu çok dikkatli bir şekilde düşünmeniz ve ardından yazılımın size ne zaman olduğunu söyleyip sizin için bir program hazırlaması ve son teslim tarihlerini kaçırıp kaçırmayacağınızı söylemesi ve işleri organize etmenize yardımcı olmasıdır.

Bir 4D çizelgesi oluşturmak için Microsoft Project'i Revit ve Navisworks ile birlikte kullanabilirsiniz. İlk olarak, Revit dosyasını Navisworks'e aktarmanız gerekir. Ardından Navisworks'te Microsoft Project dosyasını kullanırsınız. Revit'ten dışa aktarılan NWC dosyasını açın ve Microsoft Project dosyasına bağlanın.

Microsoft Project, Standard ve Professional olmak üzere iki sürümde mevcuttur. Standard sürümde bulunan seçeneklere ek olarak, Project Professional 2016 sürümü, ekip işbirliği ve Microsoft Project Server'a bağlanma yeteneği gibi özelliklere sahiptir. Microsoft Office ailesinin bir parçasıdır ancak Office paketlerinin hiçbirine dahil değildir. Microsoft Project'in dosya biçimi .mpp'dir.

Havale / EFT (%4) :91.20 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim