Office 2019 Visio Lisans Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft
%5

105.02 TL

100.00 TL

Office 2019 Visio Lisans Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

 

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

Microsoft Office 2019 Visio 

 

Office 2019 Visio anahtarı, ofis yazılım ailesinde akış şemaları ve diyagramlar çizmeye yönelik bir yazılımdır.

Office 2019 Visio anahtarı satın alırsanız, kapsamlı işlevleri sayesinde sizin için çok uygundur --- BT ve iş insanlarının karmaşık bilgileri, sistemleri ve süreçleri görselleştirmesine, analiz etmesine ve iletmesine olanak tanıyan bir yazılımdır. Sistemlerin ve süreçlerin anlaşılmasını teşvik etmek, karmaşık bilgiler hakkında fikir edinmek ve daha iyi iş kararları almak için bu bilgilerden yararlanmak için profesyonel görünümlü Office 2019 Visio diyagramlarını kullanın.

Visio Pro 2019'u satın aldığınız sürece bilgileri, verileri, sistemleri ve süreçleri anlamak, belgelemek ve analiz etmek için profesyonel görünümlü diyagramlar oluşturmanıza yardımcı olur.

Çoğu grafik yazılımı programı yapısal becerilere dayanır. Ancak, Visio'yu kullandığınızda, önemli bilgileri görsel olarak aktarmak, bir şablonu açmak, şekilleri bir çizime sürükleyip bırakmak ve gelecek bir çalışmaya tema uygulamak kadar kolaydır. Office Visio 2019 'daki yeni özellikler ve geliştirmeler, Visio grafikleri oluşturmayı daha basit, daha hızlı ve daha etkileyici hale getirir.

Visio Professional 2019, sürüm çakışmaları konusunda endişelenmenize gerek kalmadan birden fazla ekip üyesinin aynı anda tek bir diyagram üzerinde çalışmasına olanak tanıyan yeni işbirliği özellikleriyle ekiplerin birlikte çalışmasını kolaylaştırır. Visio Professional 2019 ayrıca çeşitli yeni ve güncellenmiş şekillere, diyagramlarınızın ve şekillerinizin görünümünü değiştirmek için geliştirilmiş bir yeteneğe sahiptir.

Office 2019 Visio Sistem Gereksinimleri 

 

İşlemci:

 • 1,6 Ghz, 2 çekirdekli işlemci

İşletim sistemi:

 • Windows 10

Hard disk:

 • 4 GB kullanılabilir boş alan

Hafıza:

 • 4 GB RAM (64bit)
 • 2 GB RAM (32bit)

Diğerleri:

 • Ekran 1024 x 768 çözünürlük
 • Grafik donanım hızlandırması için Grafik DirectX 10 grafik kartı

 

Ana Özellikler

 • Microsoft Office 2019 Visio Dijital İndirme, çeşitli sunum gereksinimlerini en aza indirgemek için birden çok şablon (organizasyon şemaları, ağ şemaları ve genel çok amaçlı diyagramlar dahil) ve çeşitli şekil, şablon ve stile sahiptir.
 • Office 365 * aracılığıyla gelişmiş ekip işbirliği desteği sunan Microsoft Office Visio Standard, birkaç kullanıcının aynı anda tek bir diyagram üzerinde birlikte çalışmasını sağlar.
 • Microsoft Office Visio 2019, gerçek sözcük içgörülerine bağlı olarak akış şemalarınızı otomatik olarak güncellemesine olanak tanıyan uygulanmış şekil biçimlendirmesine sahiptir.
 • Visio Online desteği ile Microsoft Office 2019 Visio Dijital İndirme, diyagramlarınız ve sunumlarınız üzerinde bir web tarayıcısından çalışmanıza olanak tanır.
 • Şablonlar ve önceden ayarlanmış diyagramlarla daha hızlı başlayın. Çoklu kullanım şablonları, kurulumu kolaylaştırırken ihtiyaçlarınızı karşılar.
 • Tek tıklamayla herhangi bir projeyi yeniden biçimlendirin veya yeniden tasarlayın . Şablonlar ve tema araçları, tek bir sayfayı veya tüm projeyi değiştirme seçeneğiyle, görünümü değiştirmeyi tek bir adım haline getirir .   
 • Güvenle yaratın. Visio standardı, verilerin gizli kalmasını sağlamak için güvenlik uygulamaları kullanır. Tüm mesajlar ve ekler korunur ve Visio, Bilgi Hakları Yönetimi'ni (IRM) destekler.
 • Şekilleri ve verileri hizalamanıza ve dağıtmanıza yardımcı olacak bir Otomatik Bağlanma özelliği içerir. Otomatik Bağlantı, kullanıcıların zahmetsizce kapsamlı, okunabilir ürünler oluşturmasına olanak tanır.
 • Otomatik araçlarla doğru temsili koruyun. Visio standardı, hassas görseller oluşturmak için bir doğrulama özelliği içerir ve iş kurallarına uyduklarından emin olmak için diyagramlara girilen verileri otomatik olarak kontrol eder.
 •  

 

Microsoft Office Visio Standard 2019 Dijital İndirme ile anlaşılması kolay diyagramlar oluşturun ve karmaşık süreçleri, sistemleri ve ağları basitleştirmeye yardımcı olun.

Havale / EFT (%4) :96.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
E******** K*****
11 Mart 2021
5 dk bile sürmedi herhalde kod geldi. İndireceğim linki bile atmışlar tertemiz kurulumu yaptım. İlginiz için çok teşekkürler. Sınırsız kullanılıyor bu arada kod sayesinde.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim