Visio 2013 Professional Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Autodesk

152.22 TL

Visio 2013 Professional Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

 

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

Visio 2013 Professional 

 

Microsoft Visio 2013 Professional ile kolay anlaşılır bir kullanıcı arayüzüyle Profesyonel Diyagramları Yönetin, karmaşık grafikler tasarlayın ve çok daha fazlasını yapın.

Microsoft Visio Professional 2013: Ürün İncelemesi:

 

Microsoft Visio 2013 Professional , bireylerin ve ekiplerin karmaşık bilgileri basitleştiren profesyonel, çok yönlü diyagramlar oluşturmasını ve paylaşmasını her zamankinden daha kolay hale getirir. Visio Standard 2013'ün tüm işlevlerinin yanı sıra güncellenmiş şekiller, şablonlar ve stilleri içerir; birkaç kişinin aynı anda tek bir diyagram üzerinde çalışabilmesi dahil olmak üzere ekip işbirliği için gelişmiş destek; ve diyagramları verilere bağlama yeteneği sağlar.

  • Sık kullanılan araçlara, yeni ve güncellenmiş şekillere, kalıplara, geliştirilmiş ve genişletilmiş temalara ve efektlere daha hızlı erişim dahil, diyagram oluşturmayı kolaylaştırmak için tasarlanmış özellikler.
  • Hem Visio hem de Visio Hizmetlerinde aynı diyagram üzerinde aynı anda birlikte çalışma ve iyileştirilmiş yorumlama gibi ekip çalışmasını kolaylaştıran araçlar.
  • Yeni Microsoft SharePoint'te Windows 8 ve Visio Hizmetleri de dahil olmak üzere geliştirilmiş dokunma desteği.
  • Genişletilmiş bir desteklenen kaynaklar kümesiyle şekilleri gerçek zamanlı verilere bağlayarak diyagramlarınızı daha dinamik hale getirme seçenekleri.
  • Diyagramlarınızı başkalarıyla bir tarayıcı aracılığıyla (Visio yüklü olmasa bile) Microsoft Office 365 veya SharePoint aracılığıyla paylaşma yeteneği.
  • Unified Modeling Language (UML) 2.4, Business Process Model and Notation (BPMN) 2.0 ve Windows Workflow Foundation 4.0 dahil olmak üzere güncellenmiş diyagram oluşturma standartları desteği.

Diyagramlar oluşturmaya ve özelleştirmeye başlamak daha kolay

 

Visio 2013 Professional , birçoğu güncellenmiş şekillere sahip 60'tan fazla yerleşik şablonla gelir. Kullanmak istediğiniz kalıpları bulmayı ve hızlı bir şekilde harika görünen sonuçlar elde etmeyi kolaylaştıran geliştirmelerle doludur. Ayrıca, yalnızca bir veya iki tıklamayla tamamen farklı bir tasarım uygulayan zengin bir dizi genişletilmiş ve iyileştirilmiş efekt ve temalar kullanarak profesyonel görünümlü diyagramlar oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz.

Visio 2013 Professional ile Ortak görevleri daha kolay gerçekleştirin

 

Diyagramlar nadiren statiktir, bu nedenle Visio, diyagramınızı sık gerçekleştirilen görevler için yeni kısayollarla güncellemeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırır. Önemli ölçüde geliştirilmiş hızlı erişimli yüzen araç çubuğuyla sık kullanılan araçlara hemen erişebilir. Şekil bağlantılarınızı, şekil meta verilerini ve genel düzeni korurken bir diyagramdaki herhangi bir şekli (veya şekil kombinasyonunu) kolayca değiştirebilirsiniz.

Harika görünen organizasyon şemalarını daha kolay oluşturun

 

Visio 2013 Professional 'da en çok kullanılan şablonlardan biri - organizasyon şeması - profesyonelden oyuna kadar birçok yeni stille daha da iyi hale geldi. Resimleri içe aktarma yeteneği ve ince ayarlara yardımcı olmak için geliştirilmiş düzen seçenekleri kuruluş şemanızın görünüşünü tek bir tıklama ile daha iyi hale getirebilirsiniz.

Aynı anda tek bir diyagram üzerinde birlikte çalışın

 

Yeniden düzenleme ve şekil eklemeden yorum yazmaya ve efekt uygulamaya kadar iki veya daha fazla kişinin aynı anda tek bir dosyada aynı diyagram üzerinde çalışmasına izin vererek ekip çalışmasını kolaylaştırın ve hata riskini azaltın. Tek bir çalışma dosyasıyla, dosyaları e-posta ile gönderme, başkalarının orijinal diyagramda ne gibi değişiklikler yaptığını çözme ve birden çok sürümü manuel olarak birleştirme ihtiyacını ortadan kaldırırsınız.

Neredeyse her cihazda bir tarayıcı aracılığıyla diyagramları paylaşın

 

Visio 2013 Professional diyagramlarınızı şirketinizin sunucularında veya Microsoft Office 365 aracılığıyla Microsoft SharePoint'e kaydederek, bunları Visio'suz iş arkadaşlarınız için bir tarayıcı aracılığıyla anında görüntülenebilir hale getirebilirsiniz. SharePoint'teki Visio Hizmetleri, tarayıcı aracılığıyla, orijinal diyagramdan tam ayrıntı, yenilenebilir veriler (veri bağlantılarına sahip diyagramlarda), yorumları görüntüleme ve ekleme seçeneği ve gelişmiş dokunma desteğiyle zengin bir deneyim sunar. hemen hemen her cihaz aracılığıyla diyagram.

İyileştirilmiş yorumlarla geri bildirim verin

 

En son Visio sürümü, gözden geçirenlerin diyagramlar hakkındaki geri bildirimlerini yakalamayı ve ele almayı kolaylaştırmak için tasarlanmış özellikler sunar. İster Visio ister Visio Hizmetlerini kullanan bir tarayıcı aracılığıyla hemen hemen her cihazdan herhangi bir diyagrama yorum ekleyebilir ve doğrudan içeriden bir anlık mesajlaşma (IM) görüşmesi veya sesli / görüntülü arama başlatarak anlamadığınız herhangi bir konuda anında açıklama alabilirsiniz. Visio. (Microsoft Lync gibi uyumlu bir IM uygulaması gerektirir.)

Basit bir sihirbazla diyagram şekillerini verilere bağlayın

 

Visio 2013 Professional ile, karmaşık bilgileri görsel olarak temsil etmek için diyagramınızdaki şekilleri iş verilerinize bağlayabilirsiniz. Microsoft Excel, Microsoft Excel Services, Microsoft SQL Server, Microsoft SQL Azure ve Microsoft SharePoint Business Connectivity Services dahil olmak üzere birçok popüler veri kaynağı desteklenmektedir. Bu, verilerinizdeki canlı simgeler, semboller, renkler ve çubuk grafikler gibi veri grafikleriyle kalıpları ve anlamı ortaya çıkarmanıza olanak tanır.

Görsel iş akışları oluşturun ve bunları SharePoint'te yayınlayın

 

Visio, talep yönetimini desteklemek için SharePoint iş akışlarını ve Microsoft Project iş akışlarını oluşturma şeklinizi basitleştirir. Windows Workflow Foundation 4.0 için güncellenmiş destekle (aşamalar ve döngüler için destek ve Microsoft SharePoint Designer ile daha iyi entegrasyon dahil) SharePoint iş akışlarını görsel olarak oluşturabilir ve yayınlayabilir ve ayrıca Visio'yu, her iki Microsoft Project ile çalışan talep yönetimi için görsel Proje iş akışları oluşturmak için kullanabilirsiniz. Sunucu ve Microsoft Project Online.

BPMN 2.0 desteği ve güncellenmiş doğrulama kuralları ile süreç yönetimini geliştirin

 

Visio 2013 Professional , iş süreci modelleme için günümüz standardı olan İş Süreci Modeli ve Notasyonu (BPMN) 2.0 desteği de dahil olmak üzere diyagramlarınızın işletmenizin gerektirdiği standartları karşılamasını sağlamanıza yardımcı olabilir ve yerleşik doğrulama kurallarını uygulamanızı sağlamaya yardımcı olmak için kullanabilirsiniz. diyagramlar spesifikasyona uygundur. Ayrıca BPMN 1.2 kullanan diyagramları açmaya ve güncellemeye devam edebilirsiniz.
Havale / EFT (%4) :146.13 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim