Office 2019 Project Lisans Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft

150.00 TL

Office 2019 Project Lisans Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

 

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

Microsoft Office 2019 Project 

 

Tüm proje yöneticilerinin, projenin ilerlemesini ve tamamlanmasını yönetmeye yardımcı olacak sağlam bir çözüme ihtiyacı vardır . Office 2019 Project tam da bu çözümdür. Bu yazılım, görev tamamlamanın tüm aşamalarında yüksek düzeyde üretkenlik sağlar.       

Zaman ve kaynaklardan en iyi şekilde yararlanmaya ihtiyaç duyan işletmeler ve proje yöneticileri için mükemmeldir . Sayabileceğinden daha fazla görevi olan profesyoneller için Microsoft Project Professional, kişisel bir asistana sahip olmak gibidir, ancak daha iyidir.     Erişilebilirliği ve kullanılabilirliği öncelik sırasına koyarken, her şeyi kapsayan planlama ve yönetime izin verir. Gerçek zamanlı güncelleme ve yeni eklenen araçlar ve özelliklerle, Office 2019 Project işi yarı yarıya azaltır ve ilerlemeyi iki katından fazla artırır.    

 

 • Artık görev ilerlemesini daha önce hiç olmadığı gibi izleyebilirsiniz. Tamamlanmaya yönelik ilerleme, kolayca okunabilen bir formatla görev ekranında gösterilir. Ek olarak, kullanıcılar ilerlemeyi paylaşırken netliği artırmak için zaman çizelgelerini etiketleyebilir.
 • Office 2019 Project , kullanılabilirliği artırmak için erişilebilirliği iyileştirdi. Proje artık yardımcı teknolojilerle daha iyi çalışıyor, böylece tüm taraflar kolayca iletişim kurabilir.    
 • Daha organize proje görev listeleri oluşturmak için yeni görev bağlama ve gruplama işlevlerini kullanın . Şimdi , açılan selefin seçeneği seçilerek görevler ilgili projelerinin altında listelenecektir .    
 • Çoklu görevden en iyi şekilde yararlanın. Çoklu zaman çizelgesi görünümü seçenekleri, projelerin zamanında tamamlanmasını sağlamak için geniş kapsamlı planlama sağlar .  
 • Skype işbirliğinin istemcilerle uygulamaları uzaktan iletmesine izin verir.
 • Yöneticinin ayak işini ortadan kaldırırken, ilerlemeyi izlemeyi kolaylaştırmak için güncellenmiş raporlama özellikleri içerir.
 • Verimlilik için boş zamanı optimize edin. Dahil edilen CAL (İstemci Erişim Lisansı) ile , konumunuz ne olursa olsun tüm proje özelliklerine uzaktan erişebilirsiniz .  
 • Yalnızca Windows 10 için uygundur

Sezgisel Arama Yetenekleri

Kendi sunumunuzu veya projenizi yaparken çok fazla ürün ve bilgi var. Neyse ki, yazılımın sezgisel aramasıyla, özellikler dahil ihtiyacınız olan her şeyi bulmak için iyi bilinen bir Bana Söyle arama çubuğunu tam olarak kullanabilirsiniz. Yazılıma yeni başlayan biriyseniz, bu, daha kısa sürede daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacak ve zamanınızı her zamankinden daha verimli hale getirecektir!

Güzel Grafikler

Office 2019 Project , en başından itibaren kullanabileceğiniz güzel ve kapsamlı çizelgeleri bir kez daha içeriyor. Bu özellik, özellikle iyi bilinen Grafik yöntemini kullanarak bilgilerini ifade etmesi gereken proje yöneticileri için kullanışlıdır. Yazılımın sunduğu profesyonel grafikler, programları düzgün şekilde görüntülediği bilinen ve böylece yeni başlayanlar için eğitim süresini kısaltan Gantt grafiklerini içerir.


Akıllı Otomatik Doldurma Özelliği

Yazılım artık çizelgeleri doldururken değerli zamanınızı kurtarmanıza yardımcı olacak bir özellik ile birlikte geliyor. Otomatik doldurma özelliği sayesinde, ihtiyaçlarınıza göre bir başlangıç ​​ve bitiş tarihi ayarlayabilirsiniz. Bu, grafiğinizin her bölümünü verdiğiniz tarihlere göre otomatik olarak dolduracak ve verimli görevleri ve kaynak düzenlemelerini belirlemek için Görev Denetçisi'ni uygulayacaktır. 


Office 2019 Project Çoklu Zaman Çizelgeleri

Göz alıcı bir tasarım kullanarak her şeyi daha kapsamlı hale getirmek için birden fazla zaman çizelgesi burada. Bir proje tasarlamak kolay bir iş değildir ve şimdi tüm görevlerinizin ve ihtiyaçlarınızın üstesinden gelmenize ve ayrıca projenin her yönünü anlamanıza yardımcı olacak bir özellik uyguladı.

Yeni alan: Görev Özeti Adı

Projeniz üzerinde çalışırken, uzun bir görev listesi birikebilir. Hangi görevin hangi plana dahil olduğunu ve ne yapılması amaçlandığını akılda tutmak kolaylıkla ezici ve karmaşık hale gelebilir. Düzenlenen sürecin bu kısmına yardımcı olan Office 2019 Project 'a yeni bir alan eklendi. Yeni Görev Özeti Adı alanı, görevin bir özetini görüntüleyen salt okunur bir alandır.

Bu alanı Görev görünümünde kolayca etkinleştirebilir ve projenizin yapısına ışık tutarak kendinize yardımcı olabilirsiniz. Bu alanı etkinleştirmek kolaydır: Görev Özeti Adı alanının görünmesini istediğiniz bir sütunun başlığını bulun, üzerine sağ tıklayın, Sütun Ekle'yi seçin ve ardından beliren listeden Görev Özeti Adı'nı seçin.

Önceden Planlama

 

Project 2019 Professional, olası sorunlar için size olası çözümler sunabilmek için önceden düşünebilir. Artık görevlerinizin tüm listesine erişebilir ve bazılarını 'pasif' olarak ayarlayabilirsiniz.

Yazılım daha sonra bu eyleme uyarlanmış olası senaryoyu belirleyecek ve iş planlamanızı çok daha kolay hale getirecektir. Artık tüm programı veya iş planını yeniden oluşturmanız gerekmiyor. Her şey saniyeler içinde yapılabilir, bu yüzden Office 2019 Project harika bir uygulamadır.

Ortak Çalışma Alanları

 

Yazılım, projenizdeki belirli ilerlemeler hakkında üyelere bilgi verebileceğiniz ayrı ortak çalışma alanları oluşturmanıza olanak tanır. Bu alan aynı zamanda konuşmaları, proje zaman çizelgelerini ve güncellemeleri paylaşmanıza da izin verir. Tüm bunlar, sık güncellemelere katkıda bulunur, üyelerinizi iyi bilgilendirir ve mevcut projeyi harekete geçirip iyileştirmeye hazır hale getirir.

Etkili Karar Verme

 

Karar verme süreci işletme için çok önemlidir. Project 2019 Professional, işletmenizde önemli değişiklikler yapabilen güçlü yerleşik araçlarından yararlanmanıza olanak tanır. Daha iyi sonuçlar elde etmek için önemli bilgiler edinmenize ve paydaşlarla iletişim kurmanıza olanak tanıyan Yerleşik raporların yanı sıra Yakma ve Kaynaklara genel bakış da burada.

Eklentilerinize Bakış

 

Project 2019 Professional, Office Mağazası'nda bulabileceğiniz çeşitli eklentileri destekler. Yazılımı genişletirler ve ortaya çıkabilecek benzersiz proje ve iş sorunlarını çözmeye yardımcı olmak için oradalar ve uygun bir fiyata gelirler.

Windows için Office 2019 Project Professional'ı Satın Alın - Plazasoftware

Daha erişilebilir

 

Bu çağda ve çağda, bir uygulamanın engelli veya teknolojiyle olduğu haliyle uğraşmakta zorlanan kişiler için erişilebilir olması son derece önemlidir. Neyse ki, Project Professional 2019'da erişilebilirlik konusunda iyileştirmeler söz konusu olduğunda teslim etmekte başarısız olmaz.

Bu yeni sürüm, Windows Ekran Okuyucusu ve diğer yardımcı teknolojilerin Project'in öğelerini ele geçirmesini ve insanlara uygun yardımı sağlamasını kolaylaştırdı. Gelişmiş desteğin yanı sıra, kontrast seçenekleri ve klavye desteği gibi erişim kolaylığı özellikleri kullanıma sunulmuştur.

Yazım denetimi aynı zamanda Office 2019 Project 'in ayrılmaz bir parçasıdır ve uygulama bir yazım hatası algıladığı anda size yardımcı olacağından, bir kelimenin yazımını aramak için durmanıza gerek kalmadan daha verimli çalışmanıza olanak tanır.


Minimum sistem gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi Sürümü:  Windows 10, Windows Server 2008 R2 veya Windows Server 2012
 • Ekran:  1280 x 800 monitör çözünürlüğüne ihtiyacınız var
 • Grafik: Gerekli DirectX 10.0 uyumlu grafik kartı
 • Sabit Disk:  3 GB sabit disk alanı
 • İşlemci:  1.0 GHz minimum işlem hızı
 • Bellek:  32 bit için 1 GB veya 64 bit için 2 GB minimum bellek
 • İsteğe bağlı fare veya uyumlu cihaz
Havale / EFT (%4) :144.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim