Visio Professional 2019 Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft
%38

152.22 TL

95.00 TL

Visio Professional 2019 Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

 

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

VİSİO PROFESSİONAL 2019 

 

 

Microsoft Visio Professional 2019 'un bu indirme sürümü ile ekiplerle işbirliği yapabilirsiniz. Birden çok ekip üyesi, sürüm çakışmaları konusunda endişelenmek zorunda kalmadan tek bir diyagram üzerinde çalışabilir. Karmaşık bilgileri basitleştirmek için Visio diyagramlarınızı ortak iç ve dış kaynaklara da bağlayabilirsiniz. Diyagramınızdaki temel verilerdeki değişiklikleri biçimlendirin. Endüstri standartlarını karşılamak için Visio Professional 2019 'un şekil kitaplığından da yararlanabilirsiniz.

Çeşitli güncellenmiş şekiller, şablonlar, temalar ve efektlerle profesyonel diyagramlar oluşturun. Ayrıca, düzen ve şekil bağlantılarınızı kaybetmeden mevcut diyagramlardaki şekilleri kolayca değiştirebilirsiniz. Ayrıca organizasyon şemaları, haritalar, iş akışları ve ev veya ofis planları da oluşturabilirsiniz. Visio Professional 2019 size tanıdık bir Office deneyimi sunar.

PROFESYONEL DİYAGRAMLAR OLUŞTURUN

ÇOK YÖNLÜ ŞABLONLAR VE BİNLERCE ŞEKİL

 

Sayıları, fikirleri ve diğer veri noktalarını tutarlı ve etkili öykülere dönüştürmek için yerleşik tel kafesler ve binlerce özelleştirilebilir şekil dahil düzinelerce şablon arasından seçim yapın.

VİSİO PROFESSİONAL 2019 ENDÜSTRİ STANDARTLARI DESTEĞİ

 

Birleştirilmiş Modelleme Dili (UML) 2.5, İş Süreci Modeli ve Gösterim (BPMN) 2.0 ve Belirtim ve Açıklama Dili (SDL) uyumluluğu dahil olmak üzere endüstri standartlarını karşılayan içerik için Visio'nun geniş şekil kitaplığından yararlanın.

YERLEŞİK DOĞRULAMA

 

BPMN ve iş akışı diyagramlarınızın gerekli tüm öğelere sahip olduğundan emin olmak için Visio Professional 2019 'un doğrulama motorunu çalıştırın. Doğrulama motorunu diğer diyagram türleri için genişletmek üzere XML kullanın.

TANIDIK DENEYİM

 

Sürükle ve bırak, hizalama ve konumlandırma gibi sezgisel özelliklerden yararlanın ve diyagramları daha verimli bir şekilde oluşturmak için otomatik bağlanın. Ayrıca, önceden hazırlanmış temalar ve efektlerle diyagramlarınıza profesyonel ve çekici bir görünüm kazandırın.

BAŞKALARIYLA İŞBİRLİĞİ YAPIN VE DİYAGRAMLARI PAYLAŞIN

EŞZAMANLI TAKIM DÜZENLEME

 

Gerçeğin tek bir sürümünü korumak ve sürüm çakışmalarını en aza indirmek için ekibinizle diyagramları birlikte düzenleyin. Diyagramın hangi bölümünde kimin çalıştığını görün, değişiklikler hakkında bildirimler alın ve bu değişiklikleri ana dosyada ne zaman birleştireceğinizi seçin.

UYGULAMA İÇİ YORUMLAMA

 

Visio Professional 2019 'daki yorumları ekleyerek ve yanıtlayarak tüm ilgili paydaşların görüşlerini dahil edin. Karışıklığı önlemeye yardımcı olmak için yorumlar belirli diyagram şekilleriyle ilişkilendirilebilir.

GERÇEK ZAMANLI DURUM GÖSTERGELERİ

 

Visio'daki canlı Skype Kurumsal (ayrı satılır) iletişim durumu göstergeleriyle ekibinizde kimlerin müsait olduğunu görün. Uygulama içinde hızlı bir şekilde anlık mesajlaşma, sesli veya görüntülü konferans başlatın.

BASİT, GÜVENLİ PAYLAŞIM

 

Diyagramlarınızı Visio Professional 2019 'un içinden OneDrive İş ve SharePoint (her ikisi de ayrı satılır) gibi yüksek güvenlikli çeşitli çevrimiçi havuzlar aracılığıyla paylaşın veya dosyanızı PDF, PPTX veya DOCX olarak dışa aktarın (her ikisi de ayrı olarak satılan Word veya PowerPoint gerektirir).

DİYAGRAMLARI GERÇEK ZAMANLI VERİLERE BAĞLAYIN

BASİT VERİ BAĞLANTISI

 

Karmaşık bilgileri basitleştirmek ve yeni içgörüler ortaya çıkarmak için Visio şekillerinizi ve diyagramlarınızı ortak dahili ve harici kaynaklardan * verilere bağlayın. Diyagramınızdaki temel verilerdeki değişiklikleri yansıtmak için veri grafikleri ekleyin veya biçimlendirmeyi kullanın.

* Visio, Microsoft Excel çalışma kitapları, Microsoft Access veritabanları, Microsoft SharePoint Foundation listeleri, Microsoft SQL Server veritabanları, Microsoft Exchange Server dizinleri, Azure Active Directory bilgileri ve diğer OLEDB veya ODBC veri kaynakları dahil olmak üzere birden çok veri kaynağını destekler.

VERİ DİYAGRAMLARINA HER YERDEN ERİŞİM

 

Visio Professional 2019 Online plan aboneliğiniz olmasa bile, veri bağlantılı diyagramları Visio Online aracılığıyla favori tarayıcınızın neredeyse her yerinden görüntüleyin.

VERİTABANI TERSİNE MÜHENDİSLİK

 

Veritabanı Tersine Mühendislik (DBRE) eklentisini kullanarak mevcut bir veritabanından veritabanı modelleri oluşturun.

VERİ BAĞLANTILI ORGANİZASYON ŞEMALARI

 

Excel, Exchange veya Azure Active Directory gibi veri kaynaklarından otomatik olarak kurumsal grafikler oluşturarak zamandan tasarruf edin ve manuel girişlerden kaynaklanan hataları azaltın.

 

Havale / EFT (%4) :91.20 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim