VİSİO PROFESSİONAL 2016 DİJİTAL LİSANS BİREYSEL-KURUMSAL

Marka: Autodesk

105.02 TL

VİSİO PROFESSİONAL 2016 DİJİTAL LİSANS BİREYSEL-KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun ( Retail Lisanlar Tercih Edilmeli )

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ? Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde lisansların Retail Olması Durumunda geçerli sayılmaktadır.

 

Edit: Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

Microsoft Visio Professional 2016 

Microsoft Visio Professional 2016 , zengin bir yerleşik şablon seti içeren güçlü bir diyagram oluşturma platformudur. Basit, anlaşılması kolay diyagramlar aracılığıyla karmaşık bilgileri basitleştirmenize yardımcı olur.

Başlamak daha kolay

Visio Professional 2016 , birçoğu güncellenmiş şekillere sahip 60'tan fazla yerleşik şablonla başlamayı, kullanmak istediğiniz kalıpları bulmayı ve hızlı bir şekilde harika görünen sonuçlar elde etmeyi kolaylaştıran geliştirmelerle doludur.

Zengin genişletilmiş efektler ve temalar

Ayrıca, yalnızca bir veya iki tıklamayla tamamen farklı bir tasarım uygulayan zengin bir dizi genişletilmiş ve iyileştirilmiş efekt ve temalar kullanarak profesyonel görünümlü diyagramlar oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz.

Karmaşık bilgileri görsel olarak temsil edin

Visio Professional 2016ile, karmaşık bilgileri görsel olarak temsil etmek için diyagramınızdaki şekilleri iş verilerinize bağlayabilirsiniz. Microsoft Excel, Microsoft Excel Services, Microsoft SQL Server, Microsoft SQL Azure ve Microsoft SharePoint Business Connectivity Services dahil olmak üzere birçok popüler veri kaynağı desteklenmektedir. Bu, verilerinizdeki canlı simgeler, semboller, renkler ve çubuk grafikler gibi veri grafikleriyle kalıpları ve anlamı ortaya çıkarmanıza olanak tanır.

SharePoint iş akışları oluşturun ve yayınlayın

Visio, talep yönetimini desteklemek için SharePoint iş akışlarını ve Microsoft Project iş akışlarını oluşturma şeklinizi basitleştirir. Windows Workflow Foundation 4.0 için güncellenmiş destekle (aşamalar ve döngüler için destek ve Microsoft SharePoint Designer ile daha iyi entegrasyon dahil) SharePoint iş akışlarını görsel olarak oluşturabilir ve yayınlayabilir ve ayrıca Visio'yu, her iki Microsoft Project ile çalışan talep yönetimi için görsel Proje iş akışları oluşturmak için kullanabilirsiniz. Sunucu ve Microsoft Project Online.

Karmaşık bilgileri kolayca çizin

Microsoft Visio Professional 2016 , zengin bir yerleşik şablon seti içeren güçlü bir diyagram platformudur. Basit, anlaşılması kolay diyagramlar aracılığıyla karmaşık bilgileri basitleştirmenize yardımcı olur. Visio Standard, iş için şablonlar, temel ağ diyagramları, organizasyon şemaları, temel akış şemaları ve genel çok amaçlı diyagramlar içerir.

Diyagramlar oluşturun ve özelleştirin

Doğrudan başlangıç ​​ekranından yerleşik arama ile ihtiyacınız olan kalıbı kolayca bulun. En çok kullandığınız görevler ve hareketleriniz için geliştirilmiş destekle, dokunarak Windows 8 tabletlerde diyagramlar oluşturun, inceleyin ve düzenleyin. Yeni bir baskı önizlemesiyle yazdırıldığında diyagramınızın nasıl görüneceğine dair daha iyi bir görünüm elde edin.

Hızlı ve kullanımı kolay

Şekil bağlantılarınızı, şekil meta verilerinizi ve genel düzeni korurken diyagramdaki herhangi bir şekli değiştirin. Geliştirilmiş hizalama, aralık ve boyutlandırma kılavuzları ve şekillerinizin görünümünü ayarlamanın yeni yolları. Diyagram düzeninizi ve meta verilerinizi korurken diyagram sayfalarını çoğaltın ve yeniden sıralayın.

Özel kuruluş şemaları çok hızlı

Profesyonelden oyuna birkaç stilden birini tek bir tıklama ile uygulayarak organizasyon şemanızın görünümünü hızla değiştirin. Resimleri toplu olarak içe aktararak (Exchange dizininizden veya tek tek dosyalardan) kuruluş şemalarınıza kolayca kişisel bir dokunuş ekleyin. Fotoğraflarınız şekle sığması için otomatik olarak kırpılacaktır.

Visio Professional 2016, ekip işbirliği için gelişmiş destek içerir, böylece daha fazlasını başarmak için birlikte çalışabilirsiniz. My Choice Software'den Microsoft Visio Professional 2016'yı kullanarak kolaylıkla güzel diyagramlar oluşturun.

Güçlü diyagram platformu

Güçlü diyagram oluşturma platformu, karmaşık bilgileri basit, anlaşılması kolay grafiklere ve diyagramlara dönüştürmenize yardımcı olacak zengin yerleşik şablonlara sahiptir. Şablonlar, iş diyagramları, temel ağ diyagramları, organizasyon şemaları, akış şemaları ve genel çok amaçlı diyagramlar için olanlar dahil olmak üzere çeşitli stillerde gelir.

Ekip işbirliği için gelişmiş destek

Visio Professional 2016 ile, aynı fiziksel konumda olmasalar bile birden çok kişinin aynı anda tek bir diyagram üzerinde çalışması mümkündür. Bilgi ekleyin, diyagram yollarını değiştirin, şekilleri değiştirin ve daha fazlasını yapın, ardından ekibinizdeki diğer kişilerin yaptıklarını anında görüntüleyin. Visio Professional 2016 yüklemesiyle, siz ve ekip üyeleriniz her zaman aynı sayfada olacaksınız.

Profesyonel yazılım uygulaması

Visio Professional 2016, verileri ve bilgileri güzel, takip etmesi kolay grafiklere ve diyagramlara dönüştürmenin kolay yoludur. Profesyonel yazılım uygulaması, düzen diyagramları için çeşitli güncellenmiş şekillerin yanı sıra yeni şablonlar ve modernleştirilmiş ofis stilleri içerir.

Verileri ve bilgileri Excel'den içe aktarın

Visio Professional 2016 ile verileri ve bilgileri Excel'den tek bir adımda içeri aktarabilir, sayıları, tabloları ve verileri görsel diyagramlara dönüştürebilirsiniz. Uygulama mağazasında bir Visio görüntüleyici bile var, böylece diyagramlarınızı iPhone veya iPad cihazınızda görüntüleyebilirsiniz.

Para iadesi kurulum garantisi

Microsoft Visio 2016 indirmenizi şimdi sipariş edin ve benzersiz para iade kurulum garantimizin keyfini çıkarın.

İnanılmaz bir fiyata gerçek Microsoft ürünü

My Choice Software, bu otantik Microsoft ürününü inanılmaz bir fiyata sunmaktan gurur duyar.

Profesyonellerden ücretsiz destek

Ayrıca eğitimli teknoloji uzmanlarımızdan ücretsiz destek sunuyoruz.

Microsoft Visio Standard ve Visio Professional 2016'yı karşılaştırın

Visio Professional 2016, birden çok kişinin aynı anda tek bir diyagram üzerinde çalışmasına ve diyagramları verilere bağlama becerisine olanak tanıyan gelişmiş ekip işbirliği desteği içerir. Ek olarak, Professional'ın güncellenmiş şekilleri, şablonları ve stilleri vardır.

Havale / EFT (%4) :100.82 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim