Visio Professional 2010 Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft

152.22 TL

Visio Professional 2010 Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

 

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

VİSİO PROFESSİONAL 2010 

 

Visio Professional 2010 Yazılım (32/64-bit) den Microsoft'a diyagramlar ve grafikler oluşturmak için kullanılabilecek bir Windows uygulamasıdır. Visio, verilerdeki değişikliklere göre görselleri otomatik olarak ayarlayarak grafik oluşturma konusunda veriye dayalı bir yaklaşım benimser.

Grafiklerinizi SharePoint aracılığıyla gerçek zamanlı olarak web üzerinde paylaşabileceksiniz, bu da Visio Professional 2010 sahibi olmasalar bile iş arkadaşlarınızla işbirliği yapmayı kolaylaştırır. Çalışmanıza daha gösterişli bir görünüm kazandırmak için profesyonel şablonlar ve önceden çizilmiş şekiller mevcuttur.

ÖZELLİKLER VE FAYDALAR

ÇEŞİTLİ SEZGİSEL, PROFESYONEL DİYAGRAM OLUŞTURMA ARAÇLARI SETİ İLE KARMAŞIKLIĞI BASİTLEŞTİRİN

 

Önemli ölçüde iyileştirilmiş kullanıcı deneyimi ve akıllı çizim araçları ve şablonlarıyla Visio Professional 2010 , diyagram oluşturmanın her adımını kolaylaştırır.
 
 • BT, iş, süreç yönetimi ve daha fazlası için önceden çizilmiş çeşitli şekiller, örnek çizimler ve şablonlardan oluşan hızlı bir başlangıç ​​yapın. Her tür diyagram oluşturma ihtiyacı için, Visio hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olabilir.
 • Bir diyagram oluşturma görevini tamamlamak için ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde bulun. Şerit sekmelerindeki özelliklerin mantıksal gruplandırılması, şekillere ve kalıplara kolay erişim için geliştirilmiş Şekiller penceresi ve diyagramlarınızın içinde ve arasında daha verimli hareket etmenize yardımcı olan yeni bir durum çubuğu ile diyagram oluşturmanın her adımı daha sezgiseldir.
 • Visio Professional 2010 ile Hızlı Şekiller Mini Araç Çubuğu, gelişmiş dinamik ızgara, otomatik mizanpaj ayarı ve Sayfa Otomatik Boyutlandırma gibi özelliklerle şekilleri kolay ve doğru bir şekilde ekleyin ve hizalayın.
 • İlgili şekilleri görsel ve mantıksal olarak gruplandırmak için Alt İşlemleri ve Kapsayıcıları kullanarak büyük ve karmaşık diyagramları basitleştirin. Daha büyük bir diyagramda bir Alt Süreç şekline bağlanan ayrı bir sayfadaki bir alt süreç olan bir mini diyagram, diyagramlardaki karmaşık süreçleri daha yönetilebilir parçalara böler. Kapsayıcılar, farklı şekil kümelerini düzenlemenize ve bunların diyagramlarda birbirleriyle nasıl ilişkili olduklarını netleştirmenize yardımcı olur.
 • Modern şekiller ve görseller, zengin bir tema galerisi ve Canlı Önizleme kullanarak diyagramlarınızı saniyeler içinde daha çekici ve profesyonel görünümlü hale getirin.
 • Diyagramlarda doğruluk ve tutarlılık sağlamak için diyagramları iş kuralları ve mantığa göre kontrol edin. Tek bir tıklama ile, mantıklı ve düzgün bir şekilde yapılandırıldığından emin olmak için bir diyagramı doğrulayabilirsiniz.
 • SharePoint iş akışı kurallarını ve mantığını ve Microsoft SharePoint Designer 2010 ile Visio 2010 arasında iş akışlarını içe ve dışa aktarma becerisini içeren yeni bir gelişmiş şablonla SharePoint iş akışlarını her zamankinden daha kolay oluşturun ve izleyin.

VİSİO PROFESSİONAL 2010 İLE DİNAMİK, VERİYE DAYALI GÖRSELLERLE DİYAGRAMLARINIZA HAYAT VERİN

 

İşletmeniz için önemli olan bilgilerin net ve eksiksiz bir görünümünü elde etmek, genellikle hem üst düzey bir bakış açısı hem de ayrıntılı veriler gerektirir. Visio Professional 2010 , yalnızca birkaç tıklamayla anlamlı verileri ve bilgileri tek bir güncel diyagramda grafiksel olarak göstererek resmin tamamını görmenize yardımcı olur.
 
 • Veri Seçici ve Otomatik Bağlantı kullanarak diyagramlarınızı Microsoft Excel, Microsoft Access, Microsoft SQL Server, SharePoint Foundation veya herhangi bir OLEDB (Nesne Bağlama ve Gömme Veritabanı) veya ODBC (Açık Veritabanı Bağlantısı) veri kaynağı dahil olmak üzere bir veya daha fazla veri kaynağına kolayca bağlayın sihirbazlar.
 • Renk, simgeler, semboller ve veri çubukları gibi anlamlı grafikler kullanarak, tanımladığınız koşullara göre diyagramlarınızın şekilleri içinde gerçek zamanlı verileri görüntüleyin. Ardından, veri bağlantılı grafiklerin anlamını açıklamak için bir açıklama ekleyin.
 • Otomatik Yenileme özelliğini kullanarak ek çaba harcamadan diyagramlarınızdaki bağlantılı verileri güncel tutun. Verileri belirli zaman aralıklarında otomatik olarak veya herhangi bir zamanda tek bir düğmeye tıklayarak manuel olarak yenileyebilirsiniz.
 • Şekil Verileri veya Dış Veri pencerelerini kullanarak ayrıntılı şekil ve diyagram verilerinde detaya gidin.

ETKİLEŞİMLİ, YENİLENEBİLİR, VERİ BAĞLANTILI DİYAGRAMLARI BAŞKALARIYLA WEB TARAYICILARI ARACILIĞIYLA PAYLAŞIN

 

Visio Professional 2010 ile dinamik, veri bağlantılı diyagramlarınızı başkalarıyla paylaşmak her zamankinden daha kolay. İnsanların her zaman bir diyagramın en güncel sürümünü ve bağlantılı verilerini görüntülemesini sağlayarak herkesi aynı sayfada tutun.
 
 • Diyagramınızı bir veya daha fazla veri kaynağına (Excel gibi) bağlayın ve birkaç tıklamayla diyagramınızı SharePoint Sunucusunda yayınlayın. Çevrimiçi kullanıcılar, Visio'ya sahip olmasalar bile gerçek zamanlı bilgilerinizi tarayıcılarında yüksek düzeyde, doğrudan diyagram üzerinde görebilir veya ayrıntıları inceleyebilir. Diyagramı kaydırabilir ve yakınlaştırabilir, şekillerdeki köprüleri izleyebilir ve verileri yenileyebilirler.
 • Etkileşimli Visio diyagramları ve diğer uygulama hizmetlerini içeren görsel olarak çekici panolar oluşturun. Visio Hizmetleri ve SharePoint Sunucusu entegrasyonu, bilgi açısından zengin bir görüntüleme deneyimi için eyleme geçirilebilir verilerin ve diyagramların görsel karışımlarını destekler.
 • SharePoint 2010 Process Repository ile Visio Professional 2010 entegrasyonu aracılığıyla iş süreci diyagramlarını ve alt süreçleri depolayın, paylaşın ve yeniden kullanın.

 

Havale / EFT (%4) :146.13 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim