Visio Professional 2007 Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft

377.60 TL

Visio Professional 2007 Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

 

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

VİSİO PROFESSİONAL 2007 

 

Microsoft Visio 2007, BT ve iş profesyonellerinin karmaşık bilgileri görselleştirmesini, keşfetmesini ve iletmesini kolaylaştırır. Anlaşılması zor olan karmaşık metin ve tablolardan bilgileri bir bakışta ileten Visio diyagramlarına gidin. Statik resimler yerine, verileri görüntüleyen, yenilenmesi kolay ve üretkenliğinizi önemli ölçüde artıran veri bağlantılı Visio diyagramları oluşturun. Kuruluşunuzdaki kurumsal sistemleri, kaynakları ve süreçleri anlamak, bunlara göre hareket etmek ve bilgi paylaşmak için Visio 2007 'deki çok çeşitli diyagramları kullanın.

VİSİO PROFESSİONAL 2007 ÖZELLİKLERİ

 

Daha iyi anlamak için karmaşık bilgileri görselleştirin
Visio 2007 , iş süreçlerini görselleştirmek ve kolaylaştırmak, projeleri ve kaynakları izlemek, organizasyon şemaları, harita ağları, diyagram oluşturma gibi çok çeşitli şablonlar (iş süreci akış şemaları, ağ diyagramları, iş akışı diyagramları, veritabanı modelleri ve yazılım diyagramları) sağlar siteleri ve sistemleri optimize edin.
 
Eğilimleri ve sorunları belirlemek ve bunlara göre hareket etmek için bilgileri keşfedin
Visio Professional 2007 'yi kullanarak, bir sürecin, projenin veya sistemin daha eksiksiz bir resmini sağlamak için diyagramlarınızı verilere bağlayarak daha da akıllı hale getirin. Temel eğilimleri, sorunları ve istisnaları belirlemek için bilgileri görsel olarak keşfedin ve ardından bunlara göre hareket edin. İçgörü elde etmek için iş verilerinin birden çok görünümünü analiz edin, ayrıntılı olarak inceleyin ve oluşturun.
 
Geniş bir kitleyle paylaşılabilen diyagramları kullanarak iletişim kurun
Kelimelerin ve sayıların tek başına yapamayacağı şekilde etkisini en üst düzeye çıkarmak için Visio diyagramlarını kullanarak bilgileri iletin. Ardından, profesyonel görünümlü Visio diyagramlarınızı Visio'su olmayanlarla bile başkalarıyla paylaşın.
 
Office Visio 2007'yi özelleştirilmiş ihtiyaçlara uyacak şekilde programlı olarak özelleştirin ve genişletin
Office Visio 2007'yi programlı olarak veya sektöre özgü senaryolarınıza uyacak şekilde diğer uygulamalarla tümleştirerek genişletin. Kendi özel veri bağlantılı çözümlerinizi ve şekillerinizi geliştirin veya Visio Çözüm Sağlayıcılarından gelenleri kullanın.
 

Microsoft Visio 2007 Standard ve Visio 2007 Professional, Microsoft Visio 2007 planlama ve dokümantasyon aracının iki sürümüdür. İş ve teknik gibi çeşitli günlük görevleri yerine getirmek için bir grafik programıdır. Microsoft Visio Standard ve Microsoft Visio Professional 2007'den oluşur. Visio Professional 2007 , kullanıcıların sistem süreçlerinin şemalarını ve tabii ki sayısal verileri oluşturması ve paylaşması için iyi olanaklar sağlar. Kuruluş içinde bilgi iletişimi, BT sistemlerinin bakımı ve yeni sistemler oluşturmak gibi çeşitli işlevleri yerine getirmeye yardımcı olan çizim motorunun yanı sıra çok sayıda şekil ve şablon içeriğinden oluşur.

Visio Standard 2007

Profesyonel görünümlü akış şemaları, ofis düzenleri, proje zaman çizelgeleri vb. Kullanmak endüstri kullanıcıları için çok yararlıdır. Organizasyon şemasının hazırlanmasına, çeşitli iş faaliyetlerinin planlanmasına ve ayrıca iş süreçlerinin görselleştirilmesine yardımcı olur. Bunun için, iş sürecini desteklemek için belirli araçlar ve diyagram türleri kullanır, etkinlikleri belirli bir zaman çizelgesine böler, kuruluş şemalarına farklı resimler ve satırlar ekler, ayrıca Outlook takvim verilerinin Office Visio 2007'ye aktarılmasıyla takvimler oluşturur. Visio'nun standart sürümü. çizelgeleri ve diğer ofis düzenlerini hazırlamak için verileri planlamak ve belgelemek için gereken tüm temel diyagramları, çizelgeleri ve şablonları içerir.

Visio Profesyonel 2007

Office Visio'nun bu sürümü BT, mühendislik ve yazılım geliştirme uzmanları için çok kullanışlıdır. Bu sürüm, özellikle bu profesyonellerin belirli alan ihtiyaçlarına yöneliktir. 2007 Visio standardındaki tüm teknik araçları içerir, ancak aynı zamanda ek kapsamlı teknik çözümler ve yazılımın gelişmiş işlevlerini içerir. Ağ diyagramları, pivot diyagramı gibi farklı şablonlar, değer akışı haritası şablonu ve web geliştirme şablonu yapmak faydalıdır. Çeşitli verileri farklı diyagramlarla, ayrıca sayısal ve metinsel verileri her şekil ve boyutta entegre edebilmesi avantajına sahiptir. Mühendisler için kat, uzay diyagramları, farklı veritabanı modelleri vb. Gibi çeşitli diyagramlar oluşturabilir.

Visio Standard ve Visio Professional arasındaki fark

Microsoft Visio'nun her iki sürümü de temel yardımcı programlarında benzerdir, ancak Microsoft Visio Professional, özellikle çeşitli BT'lerin ve mühendislik profesyonellerinin özel gereksinimlerini hedeflediği için işlevsellik ve avantajlar açısından daha iyidir. Microsoft Visio standart 2007, Microsoft Visio Professional 2007'de oluşturulan dosyaları açabilir, ancak dosyanın veri özellikleri ve veri özelliklerinin otomasyonu devre dışı bırakılmıştır. Profesyonel sürüm, özellikle teknik kişiler için tasarlanmış şablonların yanı sıra genişletilmiş şekillere ve bağlantı araçlarına sahiptir. Yeni Veri Grafiklerinin işlevselliğini kullanmak için Microsoft Visio 2007'nin profesyonel bir sürümüne ihtiyacınız olacak.

Microsoft Visio profesyoneli, Microsoft Visio standardının üzerinde ekstra özellikler sağlar.

• Alan ve kat planlarının inşası

• Veri bağlama

• Çeşitli mühendislik şemaları

• Ağ diyagramları

• Pivot diyagramlar

• Dizin hizmetleri şemaları

• Değer akış diyagramları

• Site haritalama

• Web sitelerinin dokümantasyonu.

 

Havale / EFT (%4) :362.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim