Project Professional 2013 Dijital Lisans Key BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft

211.22 TL

Project Professional 2013 Dijital Lisans Key BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

 

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

PROJECT PROFESSİONAL 2013 

 

Microsoft Project Professional 2013 , yöneticilerin programları ve kaynakları kolayca sürdürmelerine, proje bilgilerini rapor etmelerine ve ekip üyeleriyle iletişim kurmalarına olanak tanıyan güçlü bir programdır.

Project Professional 2013 'ün profesyonel sürümü, masaüstünüzden ve hemen hemen her cihazdan tam proje yönetimi yetenekleri sağlayan bulut tabanlı bir özellik olan Project Online'ın kullanımına izin verir.

Piyasadaki lider proje yönetimi yazılımı olan Microsoft Project Professional 2013 , bir projenin yürütülmesini, planlanmasını ve yönetilmesini çok daha kolay hale getiren çok yönlü bir araçtır. Bu sezgisel programla ekibinizin üretkenliğini artırın.

Microsoft Project, dünyanın önde gelen proje yönetimi programıdır. Artık zamanlamaları ve kaynakları yönetmeyi, proje durumunu iletmeyi ve proje bilgilerini raporlamayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Daha sezgisel araçlar ve yerleşik proje yönetimi yardımı ile hızlı bir şekilde üretken olursunuz. Acemiler bile proje planlamaya ve raporlamaya hemen başlayabilir. Microsoft Project, bilgi sahibi olmanız için ihtiyaç duyduğunuz temel proje yönetimi özelliklerine sahiptir, böylece projeler yolunda ve bütçe dahilinde kalır.

Microsoft Project Professional 2013, önemli projeleri etkili bir şekilde yönetmeniz için size güçlü yeni yollar sunar. Neredeyse her yerden çalışmak için Office 365 veya SharePoint'in gücünden yararlanırken, başarılı projeleri hızla başlatmak ve teslim etmek için kolay işbirliği yeteneklerinin kilidini açın. Lync 2013'ün Project Professional'dan ekip üyelerini aramak veya anlık mesajlaşmak için kusursuz entegrasyonu sayesinde iletişimi anlık hale getirin. Spesifik iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için Project'in işlevselliğini Apps for Office ile genişletin.

TAMAMLAMA İLERLEMESİNİ İZLEYİN

 

Ekibinizin ne kadar ilerleme kaydettiğini bilmek ister misiniz? Tamamlanan her görevin ve yapılması gereken işin grafiğini çizmek için Microsoft Project Professional 2013'ü kullanın. Planlayıcı ve raporlama özellikleriyle takipte kalın. Proje güncellemenizi meslektaşlarınızla paylaşın.

ÇALIŞMA SAATLERİNİZİ KAYDETME

 

Zaman kaydetme özelliğiyle, projenizde çalışmak için harcanan zamanın herkesin takdir edilmesini sağlayın. Yöneticiler, bir işçinin ilerlemesini görüntülemek için zaman çizelgeleri toplayabilir veya ekip üyelerinin uygun şekilde ücretlendirilmesini sağlamak için bordro departmanına iletebilirler.

HIZLI ÖĞRENME

 

Daha yeni yöneticiler bile ekiplerinin yararı için Microsoft Project Professional 2013'ü kullanmak için ihtiyaç duydukları becerileri edinebilir. Bu program, acemi yöneticilerin omuzlarına düşen temel sorumlulukları öğrenmeleri için mükemmel bir yoldur. Hızlı bir başlangıç ​​yapmak için proje yönetimi asistanı aracını kullanın.

EKİPLE BAĞLANTIDA KALIN

 

Microsoft Project Professional 2013, ekip üyelerinin projenin ayrıntılarını görebileceği anlamına gelen SharePoint entegrasyonunu içeren ilk üründür. Proje yönetimi araçlarınıza nerede olursanız olun erişmenizi sağlayan bulut bağlantısı Project Online ile nihai esnekliğin tadını çıkarın.
 

Microsoft Project Professional 2013, büyük görevleri üstlenirken kullanıcıların güvenini korur. Project 2013, zamanın önemli olduğu zamanlarda size ve ekibinize yardımcı olmak için önemlidir, bu nedenle doğrudan bilgisayarınıza indirerek anında memnuniyet elde edin. Downloadmsoffice.com'un düşük fiyat garantisinden yararlanın ve bugün yaptığınız alışverişte büyük tasarruf edin.

Microsoft Project Professional 2013, becerikli proje yöneticisi göz önünde bulundurularak bir dizi araç sunar. İster büyük bir girişim, ister sıkı bir son teslim tarihi olsun, bu yazılım sizi karşılar. Yolda kalarak, kilometre taşları belirleyerek ve projenizi en son ayrıntılara kadar etkili bir şekilde kiralayarak harcamaları azaltın.

PROJECT PROFESSİONAL 2013 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 

    • İşlemci:    1 GB RAM (64 bit için 2 GB RAM)
    • RAM: 1 GB RAM (64 bit için 2 GB RAM)
    • Sabit sürücü: 3.0 GB kullanılabilir
    • İşletim Sistemi: Windows 8, Windows 7, Server 2012 veya Server 2008 R2 Veya Daha Sonra

BENZER ÜRÜNLER

Havale / EFT (%4) :202.77 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim