Project Professional 2010 Dijital İndirilebilir Lisans BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft

470.82 TL

Project Professional 2010 Dijital İndirilebilir Lisans BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

 

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

PROJECT PROFESSİONAL 2010 

MİCROSOFT PROJECT PROFESSİONAL 2010

 

Microsoft Project Professional 2010 , çok çeşitli projeleri ve programları etkili bir şekilde yönetmeniz için güçlü, görsel olarak geliştirilmiş bir yol sunar. Project Professional 2010 , önemli son teslim tarihlerini karşılamaktan, doğru kaynakları seçmeye ve ekiplerinizi güçlendirmeye kadar, bireyler, ekipler ve kurumla basitçe planlamak, yönetmek ve işbirliği yapmak için yeni ve sezgisel deneyimler sunar.

TANIDIK VE SEZGİSEL.

 

Şerit, projeleri kolayca oluşturmanıza ve yönetmenize yardımcı olmak için yeni grafik menüler ve tanıdık bir deneyimle en sevdiğiniz araçları bulmayı ve kullanmayı kolaylaştırır. Araç ipuçları ve bağlamsal rehberlik, daha kısa sürede daha fazlasını başarabilmeniz için bilgi ve kısayollar sağlar. Yeni Microsoft® Office Backstage ™ görünümünde, projelerinizi tek bir yerden kaydedin, paylaşın, yazdırın veya yayınlayın.

ZAMANDAN VE EMEKTEN TASARRUF EDİN

 

Metin kaydırma, filtreleme, otomatik tamamlama, kaydırma ve yakınlaştırma ve daha fazlası gibi tanıdık ve temel işlevlerle zamandan ve emekten tasarruf edin. Anında yeni sütunlar ekleyin - veri türleri, ayrıntıları hızlı ve etkili bir şekilde organize edip analiz edebilmeniz için kolayca tanımlanır. Geliştirilmiş kopyala-yapıştır yoluyla zamanlama ayrıntılarını hızla paylaşın ve Project Professional 2010 ile diğer Microsoft Office uygulamaları arasında anahtar biçimlendirmeyi koruyun.

PROJECT PROFESSİONAL 2010 ESNEK VE GÜÇLÜ

 

Kullanıcı kontrollü planlama, kontrolü size verir ve Microsoft Excel® 2010 gibi bir aracın esnekliğini ve kullanım kolaylığını ve Project 2010 planlama motorunun gücünü bir araya getirir. Projeniz için doğru olan ayrıntı düzeyinde proje programları oluşturun. Başlangıçta özet verilerle çalışın veya uygun olduğunda daha ayrıntılı bir yaklaşıma geçin. Ek zamanlama bilgilerinin gerekli olduğu yerleri hatırlatmak için notlar koyun veya kullanılabilir oldukça bilgi ekleyin.

GÖRMESİ VE PAYLAŞMASI DAHA KOLAY

 

Tamamen yeni ve görsel olarak geliştirilmiş zaman çizelgesi görünümüyle, görevler, kilometre taşları ve aşamaların daha net bir görünümüne sahip olacaksınız. Yeni genişletilmiş renk paletleri ve metin efektleri, her zaman çizelgesini ve planı en iyi şekilde göstermenize yardımcı olur ve önemli tarihleri ​​ve teslimatları hızla görmenize ve paylaşmanıza yardımcı olur.

BİR BAKIŞTA PROJECT PROFESSİONAL 2010

 

Doğru kişi ve kaynak karışımını görün: tüm ekibiniz ve projeniz için etkili bir şekilde çalışma planlamak için görevleri sürüklemeniz yeterli. Project Professional 2010 'daki yeni Takım Planlayıcı görünümü, sorunları tespit etmenize ve sorunları çözmenize yardımcı olmak için kaynakları ve zaman içindeki çalışmayı gösterir. Project 2010'da yeni olan Görev Denetçisi, bir görevin özniteliklerinden ve atanmış kaynaklardan türetilen zamanlama çakışmalarını çözmek için ek analiz ve sezgisel rehberlik sunar.

KONTROL EDİN VE TESLİM EDİN

 

Birden çok temel belirleme esnekliğiyle bir girişimin ilerlemesini ölçmek için bütçeyi gerçek ve öngörülen değerlerle hızlı bir şekilde karşılaştırın. Maliyetler ve işçilik için kullanıcı tanımlı kategorilerle yüksek düzeyde zaman aşamalı bütçeler oluşturun. İşçilik, malzeme ve maliyet kaynakları kullanılarak oluşturulan aşağıdan yukarıya tahminlere göre bütçeleri doğrulayın. Bütçeleri tamamlanan görevler ve tahmini toplamlarla karşılaştırarak proje maliyetlerini kontrol edin. Tahmine dayalı analiz ve entegre performans yönetimi için yerleşik kazanılan değer metriklerini kullanın.

OLASILIKLARI DEĞERLENDİRİN (ETKİN OLMAYAN GÖREVLER - YALNIZCA PRO)

 

Yeni projeler planlarken veya devam eden işleri izlerken çoğu zaman senaryoları değerlendirmeniz ve seçenekleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Project Professional 2010'da yeni olan etkin olmayan görevleri kullanarak, proje planınızı kolayca deneyebilir ve olasılık analizi gerçekleştirebilirsiniz. Basit bir geçiş, proje programındaki etkileriyle birlikte bir veya daha fazla görevi kaldırır veya ekler. Project Professional 2010 ayrıca, çok düzeyli geri alma ve değişiklik vurgulama dahil olmak üzere durum analizini ve senaryo karşılaştırmasını desteklemeye yardımcı olacak daha fazla yerleşik araç sunar.

BAŞKALARIYLA İŞBİRLİĞİ YAPIN (GÖREV DURUMU GÜNCELLEMELERİ - YALNIZCA PRO)

 

Microsoft SharePoint® Foundation 2010 ile eşitleyerek ekiplerinizi bağlayın. Project Professional 2010'u kullanarak, siz ve ekip üyeleriniz için SharePoint Foundation 2010 ve Project Professional 2010 proje görev durumu güncellemelerini eşitleyebilirsiniz. Planlarınızı iletmek ve ilerleme konusunda işbirliği yapmak için proje dosyalarınızı SharePoint Foundation 2010 ekip sitelerine de kaydedebilirsiniz.

YETENEKLERİ ARTIRIN (CONNECT TO PROJECT SERVER 2010 - YALNIZCA PRO)

 

Project Professional 2010'u Microsoft Project Server 2010 ile birleştirerek birleşik proje ve portföy yönetiminin gücünü gerçekleştirin. Project Professional 2010 ve Project Server 2010 birlikte Microsoft Enterprise Proje Yönetimi (EPM) Çözümünü oluşturur ve yardımcı olmak için uçtan uca yetenekler sunar kuruluşlar yatırımlara öncelik verir ve kaynakları optimize eder, her türlü işin kontrolünü ele geçirir ve güçlü gösterge tablolarını kullanarak performansı görselleştirir.

PERFORMANSI ARTTIRMAK

 

Performansı artırmak ve çok büyük projeleri ve programları desteklemek için Project 2010'un 64 bit seçeneklerini kullanın. Project Standard 2010 ve Project Professional 2010, çeşitli proje türlerini ve boyutlarını desteklemek için 32 bit ve 64 bit seçenekleriyle sunulur. 64 bit seçenekleri, en yeni işlemcilerin ve Windows 7 ve Windows Vista'nın 64 bit sürümlerinin genişletilmiş belleğinden ve optimize edilmiş yeteneklerinden yararlanır. 64-bit Project Professional 2010 ayrıca gelişmiş performans sunar ve Project Server 2010'a bağlandığında çok büyük proje dosyalarını kolaylıkla işler.

 

Havale / EFT (%4) :451.99 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim