Gemvision MatrixGold V2 2019 32-64 bit BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Autodesk

4,602.00 TL

Gemvision MatrixGold V2 2019 32-64 bit BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans


Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz

 


1-      Ürünü alıyorsunuz


2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor


3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.


4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor


5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.


6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..


 


A-      Neden ucuz ?


Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.


B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?


Evet uygun


C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?


Evet Uygun 


D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?


Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )


E-      Fatura Gönderiyormusunuz?


Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )


F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?


Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.


G-     BSA ? Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?


Evet denetimlerde geçerlidir Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


Gemvision MatrixGold V2 2019 32-64 bit Genel Bakış 

Gemvision MatrixGold V2 2019 32-64 bit , çözüm serisinde yeni bir boyut yaratan bir mücevher tasarım programıdır. Matrix® ve RhinoGold'un en iyi özelliklerini CounterSketch® arayüzünün basitliğiyle birleştirir. MatrixGold ™, McNeel'in en yeni platformu üzerine inşa edilmiştir ve size maksimum özellikler, kısa bir araç seti, sezgisel bir iş akışı ve artırılmış üretkenlik sunar. Gemvision MatrixGold V2 2019 32-64 bit , modern zanaatkarlar için modern bir çözümdür. Ayrıca Siemens Simcenter Amesim'i de indirebilirsiniz .

MatrixGold® 2019, Gemvision'un gelişmiş CAD çözümlerine yeni bir boyut katıyor. En iyi Matrix® ve RhinoGold özelliklerini basitleştirilmiş ve tamamen özelleştirilebilir bir arayüzle birleştirir. MatrixGold® size daha fazla güç, özel olarak hazırlanmış bir dizi araç, sezgisel bir iş akışı ve gelişmiş üretkenlik sunar. CSI Bridge Advanced 22'yi de indirmek isteyebilirsiniz .

Gemvision MatrixGold'un Özellikleri

Aşağıda Gemvision MatrixGold V2 2019 32-64 bit ile deneyimleyebileceğiniz bazı harika özellikler bulunmaktadır. Özelliklerin değişebileceğini ve tamamen sisteminizin destekleyip desteklemediğine bağlı olduğunu lütfen unutmayın.

Parametrik Geçmiş

 • Parametrik geçmiş, MatrixGold komutları içinde yapılan konfigürasyonları bağlamanın bir yoludur. Konfigürasyonları güncellediğinizde ve dinamik bir komutu tamamladığınızda, kullanımda olan diğer tüm dinamik komutlar bu değişikliklere tepki verir ve tasarımınızı olduğu gibi yansıtır.
 • Tasarımınızda kullanılan tüm komutların kaydını tutan bu iş akışı, tasarım sürecinin her adımında düzenlemeye, taş sayısını, genişlikleri, kalınlıkları, taş şekillerini, parmak boyutlarını vb. Değiştirmenize olanak tanır. Parametrik Geçmiş, tasarım süresini kısaltır. yarım ve mücevher koleksiyonlarınızı büyütmeye yardımcı olun.

Düzenlenebilir Boole'lar ve Kesiciler

 • Booleanlar, CAD yazılımında, geometrinin başka bir geometri parçasından çıkarılma veya bu parçaya eklenme şeklini kontrol etmek için kullanılır.
 • Önceden, bir Boolean kesici kullandıktan sonra, tasarımınız artık düzenlenemezdi. Artık, bir toplama veya çıkarma işleminden sonra, tasarımda değişiklik yapmaya devam edebileceksiniz. Bu esneklik, tasarımcının tasarım sürecinin herhangi bir noktasında bir modelde değişiklik yapmasına olanak tanır.

Parmaklarınızın ucunda içerik

 • MatrixGold, herhangi bir tasarımda kullanılabilecek içerik kitaplıklarına ve kaydedilmiş stillere sahiptir.
 • Bu kütüphanelerde, birçok stil seçeneği sunan alt kategoriler içeren yüzükler, küpeler ve kolye uçları gibi kategoriler bulacaksınız. Parametrik Geçmiş seçildikten sonra, modeli ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilmeniz için kütüphane tasarımında değişikliklere izin verir.

Gemvision MatrixGold için Sistem Gereksinimleri

Gemvision MatrixGold Free Download'u kurmadan önce, bilgisayarınızın önerilen veya minimum sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını bilmeniz gerekir:

İşletim sistemi 

 • (64 bit) Windows 10

Önerilen Donanım

 • İşlemci: Intel i5 Dört Çekirdekli, 2 GHz (7. Nesil) veya Üstü
 • Bellek: Minimum 8 Gb
 • Disk alanı: 512Gb boş ana sabit sürücü alanı
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 800 Serisi (GTX 850, 950, 1050) Minimum
 • Ekran: 1920 × 1080 Piksel.
Havale / EFT (%4) :4,417.92 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim