Windows 10 Pro Retail FPP Dijital Lisans Anahtarı Süresiz Orjinal Hemen Teslim

Marka: Microsoft

399.00 TL

Windows 10 Pro Retail FPP Dijital Lisans Anahtarı Süresiz Orjinal Hemen Teslim
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Windows 10 Pro Key Lisansınız emailinize çalışma saatlerinde 5 dakika içerisinde gönderilir.

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 

  • Lisanslar 1 bilgisayar içindir.
  • Dijital ürün olduğu için kutu yoktur.
  • Kişisel kullanım içindir
  • Ticari İçin uygundur
  • Orjinal Microsoft Ürünüdür.
  • Ürün anahtarı Windows 10 kurulumuyla kullanılabilir.
     

Windows 10 Pro 32&64 Bit Dijital İndirilebilir Lisans
 

Windows 10 Home’un sahip olduğu tüm özelliklere ek olarak iş amaçlı şifreleme, uzaktan oturum açma, sanal makineler oluşturma ve daha fazlası.

 

 

İş için doğru seçim

 

Etki alanınıza katılın. Ağ dosyalarınızı, sunucunuzu, yazıcınızı ve daha fazlasını kullanmak için Azure Active Directory’ye veya İş veya okul etki alanınıza bağlanabilirsiniz.

Gelişmiş şifreleme. Verilerinizi şifreleme ve güvenlik yönetimiyle korumanıza yardımcı olacak BitLocker ile ek güvenlik sağlayın.

Uzaktan oturum açma. Windows 10, size Uzak Masaüstü ile bağlanma ve oturum açma olanağı tanır ve evde ya da yoldayken Pro PC'nizi kullanır.

Sanal makineler. Hyper-V ile, aynı anda aynı PC üzerinde birden fazla işletim sistemini çalıştırabileceğiniz sanal makineler oluşturup çalıştırabilirsiniz.

Uygulamalarınız Mağaza'da. Windows 10 size Windows Mağazası'nda şirket uygulamalarına kolayca erişebileceğiniz kendi özel uygulama bölümünüzü oluşturmanızı sağlar


İşini iyi yapar

Windows 10, zaten bildiğiniz Windows'la çok seveceğiniz harika yenilikleri bir araya getirir. InstantGo1 gibi teknolojiler, bilgisayarınızı hızlıca açıp kaldığınız yerden devam edebilmenizi sağlar. Windows 10 ayrıca kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmanıza yardımcı olmak için her zamankinden daha fazla yerleşik güvenlik özelliğine sahiptir.

 

Aynı anda birden fazla iş

Dört işi aynı ekrana aynı anda tutturma özelliği sayesinde çoklu görevlerde uzmanlaşın. Ekran kalabalıklaşmaya mı başladı? Daha fazla alana sahip olmak için sanal masaüstü oluşturup yalnızca istediğiniz öğelerle çalışın. Ayrıca tüm bildirimleriniz ve önemli ayarlarınız ulaşılması kolay tek bir ekranda toplanır.

 


Microsoft Edge

Web'i kendi istediğiniz şekilde kullanmanız için tasarlanmış yepyeni bir tarayıcı. Doğrudan web sayfaları üzerine yazın ve notlarınızı başkalarıyla paylaşın. Dikkati dağıtan şeyleri ortadan kaldıran okuma görünümünü çok seveceksiniz. Ayrıca, aradıklarınızı bulmanızı hızlandıracak geliştirilmiş bir adres çubuğu da var.

 
Continuum

En iyi ekran daima sizin o an baktığınız ekrandır çünkü Windows 10 etkinliğinizi ve cihazınızdaki deneyiminizi en iyi hale getirir. Ekran özellikleri kolay gezinme için uyarlanır ve uygulamalar en küçük ekrandan en büyüğe doğru sıralanır.2

 


Sadece size özel

Windows 10 cihazınız sizi tanır ve varlığınızı gerçekten kişisel yollarla onaylar. Windows Hello ile cihazınız sizi adınızla karşılar ve sizi tanıyıp giriş ekranını atlayarak parolanızı hatırlama veya yazma zahmetinden kurtarır.3


Oyunlar ve Xbox

Xbox One oyunlarınızı Windows 10 PC, dizüstü bilgisayar ve tabletinizde oynayın. Oyun DVR özelliğini kullanarak en kahramanca hamlelerinizi kaydedebilir ve oyunu kapatmadan anında arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.4

 

Cortana

Cortana, tüm Windows 10 cihazlarınızda işlerinizi halletmenize yardımcı olmak için çalışan kişisel dijital asistanınızdır. Zamanla sizin hakkınızda daha çok bilgi edinen Cortana, her gün daha da kullanışlı hale gelirken şeffaflığını ve güvenilirliğini de korur.5

 
Windows 10 Sürümleri Özellikler ve Karşılaştırma Tablosu

 

Aşağıda Windows 10 masaüstü sürümleri ve sahip oldukları ana özellikler hakkında bir tablo görebilirsiniz.

 

Özellik Windows 10 Home Windows 10 Pro Windows 10 Enterprise Windows 10 Education
Mimari 32 bit & 64 bit
Satın Alma & Lisanslama Modeli OEM & Retail OEM & Retail & Volume Volume Licensing Volume Licensing
N Edition? Evet Evet Evet Evet
Maximum RAM 4GB(32bit) 128GB(64bit) 4GB(32bit) 512(64bit)
Süreklilik(Continuum) Evet Evet Evet Evet
Cortana Evet Evet Evet Evet
Donanım Aygıt Şifreleme (Hardware Device Encryption) Evet Evet Evet Evet
Microsoft Edge Evet Evet LTSB Hariç Evet
Microsoft Account Evet Evet Evet Evet
Mobil Aygıt Yönetimi Evet Evet Evet Evet
Sanal Masaüstü Evet Evet Evet Evet
Windows Hello Evet Evet Evet Evet
Assigned Access 8.1 Hayır Evet Evet Evet
BitLocker ve EFS Hayır Evet Evet Evet
İş Mağazası (Business Storage) Hayır Evet Evet Evet
Current Branch for Business (CBB) Hayır Evet Evet Evet
Etkialanı Üyeliği & Group Policy Yönetimi Hayır Evet Evet Evet
Enterprise Data Protection Hayır Evet Evet Evet
Enterprise Mode Internet Explorer (EMIE) Hayır Evet Evet Evet
Hyper-V Hayır Sadece 64bit Sadece 64bit Sadece 64bit
Azure AD Üyeliği Hayır Evet Evet Evet
Private Catalog Hayır Evet Evet Evet
Uzak Masaüstü Bağlantısı Sadece Client Client & Host Client & Host Client & Host
Windows Update for Business Hayır Evet Evet Evet
AppLocker Hayır Hayır Evet Evet
BranchCache Hayır Hayır Evet Evet
Credential Guard Hayır Hayır Evet Evet
Device Guard Hayır Hayır Evet Evet
DirectAccess Hayır Hayır Evet Evet
Start Screen Control (GPO ile) Hayır Hayır Evet Evet
User Experiance Control Hayır Hayır Evet Evet
Windows To Go Hayır Hayır Evet Evet
Long Term Servicing Branch (LTSB) Hayır Hayır Evet Hayır
In-Place Upgrade from Pro to Enterprise Hayır Evet Evet Hayır
In-Place Upgrade from Home or Pro to Education Evet Evet Hayır Evet
Özellik Windows 10 Home Windows 10 Pro Windows 10 Enterprise Windows 10 Education

 

Diğer Özellikler
Stok Kodu WİN1
Marka Windows
Stok Durumu Var

 

Windows 10 Pro Retail FPP 

Bildiğiniz Windows, ancak daha iyi.

Zaten bir uzmansın.

Windows 10 Pro Retail FPP o kadar tanıdık ve kullanımı kolay ki kendinizi bir uzman gibi hissedeceksiniz. Başlat menüsü genişletilmiş bir biçimde geri döndü, ayrıca sabitlenmiş uygulamalarınızı ve favorilerinizi hazırlayıp sizi beklemeleri için getireceğiz.

Hızlı şekilde başlar ve devam eder, güvende olmanıza yardımcı olmak için daha fazla yerleşik güvenliğe sahiptir ve zaten sahip olduğunuz yazılım ve donanımla çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Bu, Windows 8'in güçlü yönlerini Windows 7 ile birleştirir.

~ Windows Insider

Milyonlarca kişi zaten Windows 10 kullanıyor

Windows Insider Programı, Windows'u seven ve daha iyi hale getirilmesine yardımcı olmak isteyen küresel bir hayranlar topluluğudur. İçeriden öğrenenler işletim sistemini ilk aşamalarında görür ve onu şekillendirmede rol oynar. Geri bildirimleri şimdiye kadarki en iyi Windows'a katkıda bulundu.

Sizin yaptığınız gibi çalışan web

Windows 10 Pro Retail FPP , size daha iyi bir web deneyimi sunmak için tasarlanmış yepyeni bir tarayıcı olan Microsoft Edge ile birlikte gelir. Notları doğrudan web sayfalarına yazın2 veya yazın ve başkalarıyla paylaşın, çevrimiçi makaleleri dikkatinizi dağıtmadan okuyun ve en sevdiğiniz okumaları daha sonra erişim için kaydedin. Cortana3 etkinleştirildiğinde, bulunduğunuz sayfadan ayrılmadan rezervasyon yapmak veya yorumları okumak gibi önemli eylemlere anında erişim elde edersiniz.

Birden çok iş, daha hızlı "tamamlamanıza" yardımcı olur

Yerinde dört uygulamayı kolayca yakalayın ve tüm açık görevleri tek bir görünümde görün. Daha fazla alana ihtiyacınız olduğunda veya işleri projeye göre gruplamak istediğinizde sanal masaüstleri bile oluşturabilirsiniz.

Windows Mağazası tek adresinizdir

Her Windows 10 cihazında birleşik bir alışveriş deneyimi olan yeni Windows Mağazası ile tanışın. Bilgisayar, tablet veya telefonunuzdaki mağazaya göz atın ve uygulamalar, oyunlar, müzik, filmler ve TV şovları dahil olmak üzere harika dijital içeriği kolayca satın alın.4

Şimdiye kadarki en kişisel Windows!

En önemli olanın bir bakışta görünümü

En çok kullandığınız şeylere kolay erişim için uygulamalar, kişiler ve çalma listeleri dahil olmak üzere hemen hemen her şeyi sabitleyerek Başlat menünüzü özelleştirin. Vitrin döşemeleri, önce uygulamayı açmanıza gerek kalmadan içeriğinize doğrudan girmenizi sağlar.

Cihazınızla istediğiniz gibi etkileşim kurun

Dokunma2, yaz, yaz5: seçim senin, böylece yaptığın şey için en iyi olanı kullanabilirsin.

En iyi ekran her zaman bulunduğunuz ekrandır

Windows 10 Pro Retail FPP , uygulamalarınızın tüm cihazlarda tüm modlarda harika görünmesini ve çalışmasını sağlar. 2'si 1 arada cihazlarda, ekranınız dokunmatik veya klavye ve fare ile çalışacak şekilde optimize edilebilir.

Harika uygulamalar standart olarak gelir

Windows 10; Haritalar, Fotoğraflar, Posta ve Takvim, Müzik ve Filmler ve TV gibi harika yerleşik uygulamalarla birlikte gelir.
 

Windows 10 Home Vs Windows 10 Pro: Farklar nelerdir?

Windows 10 Home, sıkı bir şekilde tüketiciye odaklanırken, Windows 10 Pro, uzman kullanıcılar ve küçük ve orta ölçekli işletmeleri çalıştıranlar için daha fazladır. Bu, Pro paketinde bulunan gelişmiş güvenlik özelliklerinde görülebilir.

BitLocker, Vista'dan beri profesyonel düzeyde Windows işletim sistemlerinin ayrılmaz bir parçası olmuştur. Bu şifreleme yazılımı, güvenlik bilincine sahip kullanıcıların sürücülerini potansiyel bilgisayar korsanlarından tamamen korumasına olanak tanır. Windows 10 Pro'da Microsoft, hizmette bazı ince ayarlamalar yapmıştır.

Microsoft İşletim Sistemleri Grubunun Kurumsal Başkan Yardımcısı Joe Belfiore, "BitLocker ile," diye açıklıyor, "son kullanıcı, tüm sürücünün şifrelenmesi için bir ya hep ya hiç kararıyla karşı karşıya ve bu şekilde çok fazla esneklik sağlamıyor dosyalar hareket eder. Bu sorunları çözüyoruz. '

BitLocker'ın yeni yinelemesi, kullanıcıların tek tek dosyaları şifrelemesine ve bunları şifresiz olanların yanında tutmasına olanak tanır. Ayrıca artık USB belleklerde de aynı şekilde kullanılabilirler, bu da dosyaları okumak için uygun yetkiye sahip kişiler arasında paylaşılma şeklini iyileştirir.

Bir Pro sürümünden beklediğiniz gibi, Uzak Masaüstleri, sanallaştırma, Grup İlkesi Yönetimi ve Windows 10 İşletme Mağazasına erişim desteği de vardır. Microsoft ayrıca, bulutta barındırılan uygulamalara tek bir oturum açma ile Azure Active Directory'ye katılma yeteneğinin yanı sıra bir etki alanına katılma desteği, Atanmış Erişim 8.1, Kurumsal Veri Koruması ve Microsoft'un yönetim maliyetlerini azaltacağını iddia ettiği İş için Windows Update'i listeler.
 

Minimum sistem gereksinimleri:

İşlemci:

1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı işlemci veya SoC

VERİ DEPOSU:

2 GB

Hard disk alanı:

20 GB

Grafik kartı:

WDDM 1.0 sürücüsü ile DirectX 9 veya üstü

Görüntüle:

800x600

İnternet aktivasyonu gerekli!

Yalnızca tek lisans!

USB 3.0'a 32bit ve 64bit dahildir

Havale / EFT (%4) :383.04 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim