Windows 10 Pro Dijital Lisans Anahtarı Süresiz Orjinal Hemen Teslim

Marka: Microsoft

129.00 TL

Windows 10 Pro Dijital Lisans Anahtarı Süresiz Orjinal Hemen Teslim
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Windows 10 Pro Key Lisansınız emailinize çalışma saatlerinde 5 dakika içerisinde gönderilir.

Lisanslar 1 bilgisayar içindir.

Dijital ürün olduğu için kutu yoktur.

Kişisel kullanım içindir

Ticari değildir

Orjinal Microsoft Ürünüdür.

Ürün anahtarı Windows 10 kurulumuyla kullanılabilir.

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 

 

Windows 10 Pro 32&64 Bit Dijital İndirilebilir Lisans

Windows 10 Home’un sahip olduğu tüm özelliklere ek olarak iş amaçlı şifreleme, uzaktan oturum açma, sanal makineler oluşturma ve daha fazlası.

İş için doğru seçim 

Etki alanınıza katılın.

Ağ dosyalarınızı, sunucunuzu, yazıcınızı ve daha fazlasını kullanmak için Azure Active Directory’ye veya İş veya okul etki alanınıza bağlanabilirsiniz.

Gelişmiş şifreleme.

Verilerinizi şifreleme ve güvenlik yönetimiyle korumanıza yardımcı olacak BitLocker ile ek güvenlik sağlayın.

 

 

 

Uzaktan oturum açma. Windows 10, size Uzak Masaüstü ile bağlanma ve oturum açma olanağı tanır ve evde ya da yoldayken Pro PC'nizi kullanır.

Sanal makineler.

Hyper-V ile, aynı anda aynı PC üzerinde birden fazla işletim sistemini çalıştırabileceğiniz sanal makineler oluşturup çalıştırabilirsiniz.

Uygulamalarınız Mağaza'da.

Windows 10 size Windows Mağazası'nda şirket uygulamalarına kolayca erişebileceğiniz kendi özel uygulama bölümünüzü oluşturmanızı sağlar.

İşini iyi yapar.

 

Windows 10, zaten bildiğiniz Windows'la çok seveceğiniz harika yenilikleri bir araya getirir.

InstantGo1 gibi teknolojiler, bilgisayarınızı hızlıca açıp kaldığınız yerden devam edebilmenizi sağlar.

Windows 10 ayrıca kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmanıza yardımcı olmak için her zamankinden daha fazla yerleşik güvenlik özelliğine sahiptir.

 

Aynı anda birden fazla iş

 

Dört işi aynı ekrana aynı anda tutturma özelliği sayesinde çoklu görevlerde uzmanlaşın.

Ekran kalabalıklaşmaya mı başladı? Daha fazla alana sahip olmak için sanal masaüstü oluşturup yalnızca istediğiniz öğelerle çalışın. Ayrıca tüm bildirimleriniz ve önemli ayarlarınız ulaşılması kolay tek bir ekranda toplanır.

 

Microsoft Edge

 

Web'i kendi istediğiniz şekilde kullanmanız için tasarlanmış yepyeni bir tarayıcı.

Doğrudan web sayfaları üzerine yazın ve notlarınızı başkalarıyla paylaşın.

Dikkati dağıtan şeyleri ortadan kaldıran okuma görünümünü çok seveceksiniz. Ayrıca, aradıklarınızı bulmanızı hızlandıracak geliştirilmiş bir adres çubuğu da var.

 

Continuum

En iyi ekran daima sizin o an baktığınız ekrandır çünkü Windows 10 etkinliğinizi ve cihazınızdaki deneyiminizi en iyi hale getirir.

Ekran özellikleri kolay gezinme için uyarlanır ve uygulamalar en küçük ekrandan en büyüğe doğru sıralanır.

 

Sadece size özel

Windows 10 cihazınız sizi tanır ve varlığınızı gerçekten kişisel yollarla onaylar.

Windows Hello ile cihazınız sizi adınızla karşılar ve sizi tanıyıp giriş ekranını atlayarak parolanızı hatırlama veya yazma zahmetinden kurtarır.

 

Oyunlar ve Xbox

Xbox One oyunlarınızı Windows 10 PC, dizüstü bilgisayar ve tabletinizde oynayın. Oyun DVR özelliğini kullanarak en kahramanca hamlelerinizi kaydedebilir ve oyunu kapatmadan anında arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

 

Cortana

Cortana, tüm Windows 10 cihazlarınızda işlerinizi halletmenize yardımcı olmak için çalışan kişisel dijital asistanınızdır. Zamanla sizin hakkınızda daha çok bilgi edinen Cortana, her gün daha da kullanışlı hale gelirken şeffaflığını ve güvenilirliğini de korur.

 

Windows 10 a 4GB Ram

 

Söz konusu işletim sistemi olduğu zaman en çok kullanılan işletim sistemleri güncel olan yazılımlar olmaktadır. Bu noktada Windows 10 işletim sistemi çıktığı günden bu yana en çok kullanılan işletim sistemlerinden biri olmuştur. Bununla birlikte Windows 10 dönemsel olarak yeni güncellemeler ile birlikte yeni özelliklerin kazandırıldığı bir işletim sistemi olmaya devam etmektedir. Son güncellemeleri dosya sistemleri ve kullanıcı ara yüzlerinin geliştirilmesi ile ilgili olmuştur. Bununla birlikte Windows 10 performans açısından en optimize işletim sistemlerinin başında gelmektedir. Öyle ki Windows 10 işletim sisteminin yüksek performans göstermesi için 4 GB Ram yeterli olmaktadır. Windows 10 a 4 GB Ram yeterli olduğu gibi daha yüksek sistemlerde çok daha yüksek performans göstermektedir.

 

Windows 10 a 2004

Windows kullanıcıların en sık takip ettiği durumlardan biri Windows’a gelen güncellemelerdir. Kullanım sırasında şikâyet ettikleri durumların düzeltilmesi ve Microsoft ürünlerine katılan yenilikleri takip etmek bilgisayar kullanıcıları için oldukça heyecan vericidir. Windows 10 a 2004 ise çok sayıda güncelleme ve bildirimle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Ekran kartı sıcaklık bildirimi, bilgisayarı buluttan sıfırlama ve oyun kullanıcılarının ilgilendiği daha çok sayıda güncellemeyi mevcut bulunduruyor. Bu sürümü yükleyerek sizler bu güncellemeler ile bilgisayarınızın verimini artırabilirsiniz. Bu sayede Microsoft’un sizlere sunduğu ürünleri bilgisayarınızda aynı anda yüksek performans ile kullanabilirsiniz. Ürünleri satın almak için sizlere sunulan satın alma uygulamalarını değerlendirebilirsiniz. Bu uygulamalar aracılığıyla küçük bir bedel ödeyerek lisanslı bu ürünlere kısa sürede güvenli bir şekilde erişmeniz mümkündür.

 

Win 10 lisans fiyat

Elektronik cihazınıza estetik bir görünüm sağlarken işlevsel bir kullanım alanı da sunan Windows 10 sistemi geliştirdiği birçok özelliği ile kullanıcılarına konfor ve pratiklik sağlamaktadır. Mevcut sistem ile bilgisayarlarınızda istediğiniz işlemi kolay birkaç hamle ile gerçekleştirebilir ve bu süreçte herhangi bir sorun yaşamazsınız. Özellikle oyun oynayan bireyler için oldukça büyük avantajlar sunan bu sistem oyun esnasında ekran video kaydı yapabilme özelliğini de kullanıcılarına sunmaktadır. Aksiyon merkezi kutucuğu ile bilgisayarınız üzerinde birçok işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Cortana isimli yardımcı elemanıyla bilgisayarınız için kolay işlem desteği sağlayabilir ve kapsamlı bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Win 10 lisans fiyat listesine ulaşarak bütçenize uygunluğuna göre bilgisayarınız için bu sistemden faydalanabilirsiniz. 

 

Win 10 Pro Lisans Fiyat

Günümüz teknolojisi insanoğlunu hayrete düşürürken bir yandan da kendine bağlı kılmaya devam ediyor. Bugün teknolojisi bağlantısı olmayan sektör sayısı neredeyse yok denecek kadar azdır. Her sektörden firmanın bir bilişim ekibi ve donanımı muhakkak bulunmaktadır. Bu ekip aracılığıyla firmanın yaptığı bütün işlemler sanal ortama aktarılabilir. Bu sayede kontrol ve verim mükemmel bir artış yakalayabilir. Bunu sağlayan işletim sisteminin ise Microsoft olduğunu biliyoruz. Senelerdir aldığı tüm dönüşlerin ardından her yeni güncellemede mükemmele yaklaşan Windows sürümü kullanıcıların iş hayatını hızlandırıyor. Windows ürünlerini satın almak için ise win 10 pro lisans fiyat listesine kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Ufak bir araştırmayla ihtiyacınız olan Windows ürününün lisans fiyatını öğrenebilirsiniz. Sizlere sunulan satın alma uygulamaları sayesinde uygun bedeller ile bu ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Windows 10 Lisans Satın Al

Özellikle yeni nesil bilgisayarlarda yüksek kalite standartlarında hizmet sunan Windows 10 işletim sistemi bu nedenden dolayı son zamanlarda sıklıkla tercih ediliyor. Elbette ki donanım bakımından da bu ürünün son derece iddialı bir ürün olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bununla birlikte Windows 10 mükemmellik noktasında da başarılı olan bir üründür. Bundan dolayı da son zamanlarda sıklıkla tercih edilen bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca Windows 10 bilgisayarlarla uyum noktasında da başarılı olan özel bir ürün grubu içerisinde yer almaktadır. Siz de bu ayrıcalıklı ürüne sahip olmayı isterseniz; Windows 10 lisans satın al uygulamasına dahil olabilirsiniz! Bundan dolayı da bilgisayarınızdan yüksek düzeyde bir verim elde edebilirsiniz!

 

Windows 10 Sürümleri Özellikler ve Karşılaştırma Tablosu

Aşağıda Windows 10 masaüstü sürümleri ve sahip oldukları ana özellikler hakkında bir tablo görebilirsiniz.

Özellik Windows 10 Home Windows 10 Pro Windows 10 Enterprise Windows 10 Education

Mimari 32 bit & 64 bit

Satın Alma & Lisanslama Modeli OEM & Retail OEM & Retail & Volume Volume Licensing Volume Licensing

N Edition? Evet Evet Evet Evet

Maximum RAM 4GB(32bit) 128GB(64bit) 4GB(32bit) 512(64bit)

Süreklilik(Continuum) Evet Evet Evet Evet

Cortana Evet Evet Evet Evet

Donanım Aygıt Şifreleme (Hardware Device Encryption) Evet Evet Evet Evet

Microsoft Edge Evet Evet LTSB Hariç Evet

Microsoft Account Evet Evet Evet Evet

Mobil Aygıt Yönetimi Evet Evet Evet Evet

Sanal Masaüstü Evet Evet Evet Evet

Windows Hello Evet Evet Evet Evet

Assigned Access 8.1 Hayır Evet Evet Evet

BitLocker ve EFS Hayır Evet Evet Evet

İş Mağazası (Business Storage) Hayır Evet Evet Evet

Current Branch for Business (CBB) Hayır Evet Evet Evet

Etkialanı Üyeliği & Group Policy Yönetimi Hayır Evet Evet Evet

Enterprise Data Protection Hayır Evet Evet Evet

Enterprise Mode Internet Explorer (EMIE) Hayır Evet Evet Evet

Hyper-V Hayır Sadece 64bit Sadece 64bit Sadece 64bit

Azure AD Üyeliği Hayır Evet Evet Evet

Private Catalog Hayır Evet Evet Evet

Uzak Masaüstü Bağlantısı Sadece Client Client & Host Client & Host Client & Host

Windows Update for Business Hayır Evet Evet Evet

AppLocker Hayır Hayır Evet Evet

BranchCache Hayır Hayır Evet Evet

Credential Guard Hayır Hayır Evet Evet

Device Guard Hayır Hayır Evet Evet

DirectAccess Hayır Hayır Evet Evet

Start Screen Control (GPO ile) Hayır Hayır Evet Evet

User Experiance Control Hayır Hayır Evet Evet

Windows To Go Hayır Hayır Evet Evet

Long Term Servicing Branch (LTSB) Hayır Hayır Evet Hayır

In-Place Upgrade from Pro to Enterprise Hayır Evet Evet Hayır

In-Place Upgrade from Home or Pro to Education Evet Evet Hayır Evet

Özellik Windows 10 Home Windows 10 Pro Windows 10 Enterprise Windows 10 Education

 

Diğer Özellikler

Stok Kodu WİN1

Marka Windows

Stok Durumu Var

 

10 TL Windows 10 Lisansı

Windows dünya üzerinde en çok kullanılan işletim sistemidir. Kolay kullanımı ve şık tasarımı sayesinde de tüm işlerinizde harikalar yaratırsınız. Ayrıca ucuz fiyatlar sayesinde lisanslı ürünlere sahip olabilirsiniz. Durum böyle olunca da Windows 10 lisansı almanız gerekmektedir. 10 TL Windows 10 lisansı sayesinde hem ucuz hem de hızlı bir işletim sistemine sahip olursunuz. Bilgisayarınız kapansa bile işlemlerinize kaldığınız yerden devam edersiniz. Bu durum bilgi ve zaman kaybına neden olmaz. Bu kadar uygun fiyatlı ürün satımının sebebi kullanıcıları tamamen orijinal ürün kullanımına itmektir. İnternette dolaşan sahte lisanslar bilgisayarın performansını kötü etkilemektedir. Bilgisayardan tam bir verim almak için orijinal Windows 10 lisansı kullanmanız gerekmektedir. 

 

10 TL ye Windows Lisansı

Windows lisansı edinmeniz bilgisayarınızın performansı için oldukça etkili olacaktır. Uygun fiyatlı bu ürünler sayesinde her kullanıcı için ürün bulmak kolay! Ayrıca Windows, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan korumaya da yardımcı olan bir işletim sistemine sahiptir. Belirli periyotlar ile gönderdiği güncellemeler sayesinde bilgisayarın performansını düzeltmeyi amaçlar. Durum böyle olunca 10 TL ye Windows lisansı almanız kaçınılmaz olmaktadır. Tüm iş ve kişisel işlemleriniz için Windows lisansı satın alabilirsiniz. Windows lisansı sayesinde tüm Windows ürünlerini kullanabilirsiniz. Microsoft’un sağladığı tüm hakları lisanslı ürünler sayesinde elde edebilirsiniz. İnternetteki sahte yazılımlarda uzak durmanız, bilgisayar sağlığı açısından önemlidir! Orijinal olmayan tüm Windows ürünleri dışarıdan gelecek kötü amaçlı saldırılara izin vermektedir. 

 

10 TL ye Windows 10 Lisansı

Gelişmiş teknolojisi ve hızlı işletim sistemi ile Windows 10’nu hemen bilgisayarınız için satın alabilirsiniz. 10 TL ye Windows 10 lisansı almanız durumunda tüm işlemleriniz hızlanacaktır. Ayrıca şık ve kolay tasarımı işlemlerinizi kolaylaştıracaktır. Her işi en iyi şekilde yapan Windows ucuz lisans ücretleri ile de kullanıcılarına ürünlerini kullanmak için fırsat vermektedir. İnternette bulunan korsan yazılımlarda uzak durmanız için ucuz fiyatlı ürünlerden yararlanabilirsiniz. Windows 10 son güncel sistem olduğu için herkes tarafından tercih ediliyor. Ayrıca diğer Windows ürünlerini satın almanız durumunda da kullanım veriminiz artacaktır. Aynı anda birden çok işinizi pratik bir yol ile çözen Windows 10’dan hemen bilgisayarınız için bir tane edinin! 

 

Orijinal Windows 10 Fiyat

Dijital kapsamdaki orijinal Windows 10 fiyat bazında, bulunması gereken ilk etken, dijital ürünlerin fiyatlarının değişmesidir. Bu bağlamda binlerce ürün bulunduğu için ve dijital onlarca firma sattığı için fiyatlar değişebilir. Sanal ortam da pek çok orijinal ürün bulunduğu gibi kalitesiz, yasal olmayan dijital ürünlerde bulunuyor. Bu sahte Windows 10 ürünlerinin fiyatları ucuz olsa da adı üstünde yasal değildir. Dolayısıyla bilgisayara çok ciddi zarar verebilir ve hasar yaratabilir. Bilhassa Dünyanın en iyi işletim sistemi olan orijinal Windows 10’dan caymamak, daha mantıklıdır. Çoklu oturum açma özelliğinden donanım desteğine kadar birçok hizmet sunan Windows 10 oldukça kalitelidir. Buna bağlı olarak fiyat konusunda da daha detaylı bilgi için araştırma yapmak, daha olumlu olacaktır. 

 

Orijinal Windows 10 Pro Satın Al

İşletim sistemleri bilgisayarların kullanımı için oldukça önemli olmaktadır. Bu noktada sizler de bilgisayarlarınızı en iyi şekilde kullanmak için bir işletim sistemi tercih edebilirsiniz. Kullanacağınız işletim sistemi alacağınız performansı direkt olarak etkilemektedir. Bu nedenle güncel işletim sistemlerini kullanmak sizin için önemli olmaktadır. Güncel işletim sistemleri söz konusu olduğunda ise tercihiniz Windows 10 olmalıdır. Windows tarafından en son duyurulan işletim sistemi sizler için en kaliteli imkanları oluşturmaktadır. Orijinal Windows 10 Pro satın al süreçlerinin ardından bir lisans anahtarı elde edebilirsiniz. Gerekli talimatlara uyarak anahtarı kullanırsınız. Anahtar kullanıldıktan sonra bilgisayarınıza Windows 10 Pro yüklemesini gerçekleştirebilirsiniz. Windows 10 Pro en özel ve gelişmiş işletim sistemi olmaktadır.

 

Orjinal Win 10 Fiyat

Sanal ortamda ki orjinal Win 10 fiyat konusu, her geçen gün merak ediliyor. Elbette merak edilmesi de çok mantıklıdır. Çünkü Win 10 işletim sistemi, Dünya genelinde bir numaralı bir dijital sistemdir. Bilgisayar sahipleri her geçen gün Windows 10 sistemine yöneldiğinden fiyat konusunu da merak etmektedir. Buna bağlı olarak Win 10 kapsamında sanal ortamda yüzlerce dijital ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin her biri ayrı olsa da bazıları orjinal, bazıları ise orjinal değildir. Dolayısıyla orjinal Win 10 satın almak için kaliteli site arayışına girmek gerekiyor. Dijital ürün satan kaliteli bir siteden yasal ve orjinal Win 10 temin etmek mümkündür. Satın alacağınız ürünün fiyatı da dijital ürünleri kapsamında hizmet sunan sitede bulunmaktadır. 

 

 

W10 Key Satın Al

Orjinal microsoft lisansına sahip olan işletim sistemlerinden birisi, W10 ürün anahtarıdır.  Bireysel kullanım özelliğine sahip ilan işletim sistemi sayesinde dijital ortamda bilgiler çok daha hızlı ve etkin biçimde kullanıcıya ulaşmaktadır. Dünyanın pek çok yerinde bilgisayarların en kaliteli şekilde çalışması ise orjinal lisansa sahip işletim sistemleri sayesinde mümkün olmaktadır.

Retail olma durumuna uygun olan bu ürün anahtarı, ayrıca tüm cihazlarda hızlı ve uyumludur. Daha fazla çalışmadan, daha iyi performans alabilmek için bu ürün anahtarı mükemmel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik en doğru siteler aracılığıyla  W10 key satın al uygulamasını kullanarak, orjinal lisanslı ürüne en iyi fiyat avantajı ile sahip olmak da mümkün olmaktadır.

 

W10 pro key Satın al

Bilgisayarlar;  hayatımızı kolaylaştıran en değerli icatlardan biridir. Ancak muhteşem buluşun en iyi performansı gösterebilmesi, en doğru işletim sistemi ile mümkün olabilir. Çağımız tüm işlerin ışık hızıyla yapılmasına olanak sağlayan bilgisayara sahiptir. Bir işten diğerine hızlı geçiş yapılabilmesi ise W10 pro key satın al uygulaması ile sağlanabiliyor.

Çoklu görev becerisine sahip W10 pro keyin aynı ada dört ekranı tutturma özelliği bulunuyor.  Bunun yanında önemli ayar ve bilgiler ise tek bir ekranda toplanıyor. Kullanıcı istediği öğe ile çalışma avantajı buluyor. Kişiye özel karşılama özelliği de bulunan bu ürün anahtarı ile mobil cihazlar bir masa üstü bilgisayara dönüştürebilmektedir. Bu da sadece bilgisayarlarda değil, mobil cihazlarda da W10 pro keyin kullanılabileceğini göstermektedir.

 

Win 10 Key Fiyat

Aradığınız uygun fiyatlı bir işletim sistemiyse Windows 10’a bakmanızı tavsiye ederiz. İşletim sistemi oldukça gelişmiş özellikler barındırmaktadır. Bunun yanında fiyatları da oldukça uygundur. Çünkü firma ülkeye göre ürünün fiyatını farklılaştırmaktadır. İnternette Win 10 key fiyat şeklinde ürünü arattığınızda fiyatın ülkemiz parasına ve ekonomisine uygun olduğunu görürsünüz. Bu firmanın çoğu ülkede yaptığı genel bir uygulamasıdır. Böylelikle her insan firmanın işletim sistemine kolaylıkla ulaşabilmektedir. Eğer öğrenciyseniz bu sisteme çok daha uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Normal fiyatlar sizi tatmin etmiyor ise toplu olarak satılan lisans kodlarına da bakabilirsiniz. Zaman zaman firmanın işletim sistemi indirime de girebilmektedir. Eğer bu indirimleri takip ederseniz daha uygun fiyatlara bulabilmeniz mümkündür. 

 

Win 10 Lisans Ücreti

Windows ile harika yenilikleri bir araya getiren Windows 10 uygun fiyatları ile kullanıcılarla buluşuyor. Windows 10 sayesinde tüm işlemleriniz bir arada gerçekleştirmeniz de mümkün oluyor. Kolay kullanımı sayesinde hızlı işlemi sağlamaktadır. Ayrıca tamamen orijinal yazılım olan ürün, bilgisayara zarar vermiyor. Kötü amaçlı yazılımlardan bilgisayarınızı koruyarak güvenlik önlemlerini sizin için alıyor. Win 10 lisans ücreti herkes için uygun hale getiren Microsoft, kullanıcılarını orijinal ürün satın almaya teşvik ediyor. Gelişen sistemi sayesinde bilgisayarın kapanması durumunda işleme kaldığınız yerden devam etmenizi sağlıyor. Tüm bu özellikleri kullanım açısından kolay ve hızlı olmasını sağlamaktadır. Korsan yazılımlara karşı önlem alan Windows, ücretlerini düş

Havale / EFT (%4) :123.84 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
A********* B**
07 Aralık 2022
İkinci alışverişimi yapıyorum, Liya yazılım firmasının kalitesi gayet hoşuma gitti. Ürün anahtarları 5 dakika içerisinde elime ulaştı. Gayet memnunum. Güven içerisinde alışveriş vaatlerini gerçekten karşılayan bir firma.
H**** D*****
06 Aralık 2022
Çevremdeki herkesin Windows ve Ofis lisanlarını buradan alıyorum. gönderiyorlar. Hızlı ve güvenilir bir yer...
S************** Ö*******
29 Ekim 2022
format sonrasıda tamam teşekkür ederim
K**** Ş*****
25 Ekim 2022
6 dakika içinde mailime geldi. Sorunsuz kurdum. Teşekkür ederim.
D********** G********
12 Ekim 2022
Gerçekten hızlı bir teslim gerçekleşti. İlk denememde çalıştı kod ve şu an kullanıyorum. Ellerinize sağlık.
M*********** Ö******
11 Ekim 2022
Ürün hızlı geldi ve sorunsuz çalıştı. Teşekkürler
e********** y******
04 Ekim 2022
hızlı teslimat güvelir key
S**** D******
29 Eylül 2022
Maildeki talimatlar tam takip edildiğinde zaman işlem çok kolay ve takır takır çalışıyor, teşekkürler!
M****** A**
21 Eylül 2022
Hızlı güvenli çok uygun fiyata Teşekkürler
M****** E****
09 Eylül 2022
eğer home'dan pro'ya geçecekseniz, gelen maili dikkatli okuyun. altta bir anahtar daha var home'dan pro'ya geçiş için. Ben windows 10 home'u 11 home'a güncelledim önce, sonra bahsettiğim anahtarı girdim, daha sonra üstte yazan anahatarı girdim sorunsuz oldu. 2 dk içinde geldi, çok iyi fiyat!
H**** B******
29 Ağustos 2022
Hafta sonu alım yapmıştım. Pazartesi ilk iş hemen lisans kodum gönderildi ve sorunsuz kurulumu yapabildim. Teşekkür ediyorum!
K*** G***********
27 Ağustos 2022
Trendyoldan almak yerine buradan aldım, hem daha uygun oldu hem de hemen kod elime ulaştı, kod çalışmıyor gibi bazı yorumlardan çekinerek sipariş etmiştim fakat asla öyle bir durumla karşılaşmadım ve sorunsuzca aktivasyonu gerçekleştirdim. Telefonla da ulaşabildim. Kendilerine çok teşekkür ederim. Ne olduğu belli belirsiz crack uygulamalarına bilgisayarı teslim etmek yerin keşke çok daha önceden buradan key alsaydım.
A**** K***
18 Ağustos 2022
Ürünü gönül rahatlığıyla alabilirsiniz ben aldım ve çalışıyor teşekkürler LİYA YAZILIM
F***** Ö*****
17 Ağustos 2022
hızlısın teşekkür ederim
F**** g*****
12 Ağustos 2022
Hızlı ve güvenilir. Satış sonrası destek personeline ilgisi için teşekkürler
A****
02 Ağustos 2022
Satın aldıktan 2 dk sonra email olarak gönderdiler ve sıkıntı yaşamadım bu fiyata bedava kendilerine teşekkür ediyorum
S**** G******
22 Temmuz 2022
Hemen geldi Hemen aktivasyon ettim oldu fiyatta çok ucuz
B********* .**
06 Temmuz 2022
Trendyol da 75 TL ye ürün siparişi olacakken kendi web sitelerinden 3/1 fiyatına satın aldım. Ardından hemen mail olarak gönderim sağlandı. Yanında Windows yükseltme kodu dahil bir şekilde. Şimdi yorumlarımız için de ayrı bir hediye alacağız. Çok teşekkürler liya yazılım
C**
02 Mart 2021
üründen iki adet aldım. 1 ay oldu. herhangi bir sorun yaşamadım. bu fiyata gerçekten çok şaşırtıcı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim