Windows 10 Enterprise 2016 LTSB Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft
%64

306.80 TL

110.00 TL

Windows 10 Enterprise 2016 LTSB Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz

 1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

Windows 10 Enterprise 2016 LTSB Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSALWindows 10 Enterprise 2016 LTSB Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL

 

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

 

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 

Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 

Windows 10 Enterprise 2016 LTSB 

Windows 10 Enterprise LTSB'nin etkili kullanımı, özel ihtiyaçlarınıza ve kullanıcılarınızın ihtiyaçlarına bağlı olacaktır.

2015 yılında Windows 10'un piyasaya sürülmesiyle Microsoft, Windows 10 Enterprise 'ın "Uzun Süreli Hizmet Dalı" veya "LTSB" adlı yeni bir alt sürümünü piyasaya sürdü. Windows 10 Enterprise LTSB'nin her sürümü, 10 yıllık kullanım ömrü boyunca nispeten değişmeden kalacaktır; yalnızca güvenlik güncellemelerini ve hata düzeltmelerini alır, ancak özellik güncellemelerini almaz.

 

Bugüne kadar Microsoft, Windows 10 Enterprise LTSB'nin (2015 ve 2016) iki sürümünü ve bir sonraki 2019'da çıkması bekleniyor.  Microsoft'a göre LTSB, "satış noktalarında kullanılanlar gibi özel amaçlı bilgisayarlar için tasarlandı sistemleri veya fabrika veya tıbbi ekipmanı kontrol ediyor ”, BT'deki bazıları Windows Mağazası uygulamalarına (Microsoft Edge ve Cortana dahil) sahip olmamanın ve ilgilenilecek altı aylık özellik güncellemelerinin olmamasının avantajlarından bahsederek onu ortak son kullanıcı bilgisayarlarına dağıttı.

 

Ancak, son makaleler ve güncellenmiş bir Microsoft SSS , Windows 10 Enterprise LTSB'nin yayımlanan sürümleri daha yeni özellikler almayacağından, bunların daha yeni bilgisayar işlemcilerinde de desteklenmeyeceğini belirtmektedir (Intel'in sekizinci nesil "Kaby Lake Yenileme" mimarisi gibi , Ağustos 2017'de yayınlandı). Bu, LTSB'yi dağıtmanın potansiyel bir olumsuz tarafını ortaya çıkarır, ancak hem Windows 7 hem de Windows 8.1, her ikisi de eski donanımlarda Microsoft tarafından hala tam olarak desteklendiğinden  , Intel'in altıncı nesil "Skylake" işlemcilerinde yalnızca kısmen desteklendiğinden , bu yeni bir kavram değildir ve desteklenmez yedinci nesil “Kaby Göl” işlemciler üzerinde.

 

Öyleyse, Windows 10 Enterprise LTSB'yi burada Duke'ta dağıtmalı mıyız? Bu, her grubun kendileri için cevaplaması gereken bir sorudur. LTSB'yi dağıtmamak için hiçbir güvenlik nedeni yoktur. LTSB'yi dağıtmamak için hiçbir sistem yönetimi nedeni yoktur. Sadece dikkate alınması gereken işlevsellik ve donanım gereksinimleri vardır ve bu gereksinimler bölümden bölüme ve bazı durumlarda kullanıcıdan kullanıcıya farklılık gösterecektir.

 

Aşağıdaki durumlarda Windows 10 Enterprise 2016 LTSB'yi dağıtmamalısınız ...

… Kullanıcı Windows Mağazası uygulamalarına (Microsoft Edge ve Cortana dahil) ihtiyaç duyar.

… Kullanıcı, en son LTSB sürümünden ( örneğin, Linux için Windows Alt Sistemi) beri tanıtılan temel Windows 10 işlevselliğine ihtiyaç duyar .

… Kullanıcının Intel sekizinci nesil “Kaby Lake Refresh” veya daha yeni bir işlemci üzerinde çalışan yeni bir bilgisayarı var.

... ortamınız tüm bilgisayarların aynı işletim sistemini çalıştırmasını gerektiriyor.

Aşağıdaki durumlarda Windows 10 Enterprise 2016 LTSB'yi dağıtmayı düşünebilirsiniz ...

 

… Önceden belirtilen gerekliliklerin hiçbiri kullanıcılarınız veya ortamınız için geçerli değildir.

... yılda iki kez Microsoft'un "hizmet olarak Windows" özellik yükseltme döngüsünden tamamen vazgeçmek istiyorsunuz .

… Diğer Windows 10 sürümlerine önceden yüklenmiş isteğe bağlı Windows Mağazası yazılımını devre dışı bırakmak istiyorsunuz.

… Daha yeni donanımlarda üretimde Windows 10'un birden çok sürümüne sahip olmayı destekleyebilirsiniz.

Windows 10 Enterprise 2016 LTSB ile Microsoft, daha kararlı ve iş benzeri bir ortam sağlar, ancak en son işlevsellik ve uyumluluk pahasına. LTSB'nin sizin için doğru olup olmadığına ve kullanıcılarınızın karar vermesi için. Bazıları için (yazar gibi), faydalar maliyetten ağır basar.

 

 

Win 10 a 32 bit

Yalnızca bilgisayarlarda değil mobil cihazlarda da başarılı bir deneyim yaşatan Microsoft geliştirdiği Win 10 sistemiyle sevenlerini oldukça memnun etmektedir. Çoklu işlem gerçekleştirebilme imkanıyla kullanıcılarına oldukça başarılı avantajlar sağlamakta ve cihaz kullanımına işlevsellik kazandırmaktadır. Uygulamalar arasında geçişleri hızlandıran ve kasma yapmayan alt yapısı ile işlemlerinizi oldukça kısa süreler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Geliştirilen başlat menüsü ile aradığınız uygulama ve dosyalara kolayca ulaşabilir ve işlemlerini basit birkaç hamleyle kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Win 10 a 32 bit cihazlarınızda büyük konfor ve kullanım kolaylıkları sağlamaktadır. Sol tarafta beliren aksiyon merkezi cihazınıza gelen bildirimleri sizler için listelemekte ve gelişmelerden daha çabuk haberdar olmanızı sağlamaktadır. Sizler de bu avantajlardan faydalanmak için cihazınız için bir Windows 10 sistemi edinebilirsiniz. 

Windows 10 32 or 64

Bugün her evde ve işyerinde var olan bilgisayarlar Windows işletim sistemini kullanmaktadır. Microsoft’un çok sayıda ürününü bu işletim sistemi sayesinde açıp kullanabiliyoruz. İşletim sisteminin özellikleri ise kuruldukları bilgisayara ve ram özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Örneğin sahip olduğunuz bilgisayarın ram kapasitesi 4 GB veya altında ise çoğunlukla 32 bit işlemci kullanılır. Bu yükten fazlası bilgisayara ve Windows’a ağır geleceği için kullandığınız Microsoft ürünlerinden istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızın ram kapasitesi 4GB üzerinde ise 64 bit işlemci ile rahatlıkla çalışabilirsiniz. Aynı anda birden fazla Microsoft uygulamasını kullanarak daha hızlı ve verimli bir çalışma gerçekleştirebilirsiniz. Kullandığınız bilgisayara göre Windows 10 32 or 64 ürünlerinden tam performans alabilirsiniz.

Windows 10 a 64 Bit

Bilgisayar kullanıcıları teknolojiye dair her gelişmeyi son derece dikkatli bir şekilde takip etmektedir. En çok takip edilen konulardan biri ise işletim sistemine gelen sürüm güncellemeleridir. Bugün Microsoft ürünlerini rahatlıkla kullanmamızı sağlayan Windows işletim sistemi 10 sürümü ile talep görmeye devam ediyor. 64 bit özellikli bir sürümü uygun ram hafızası olan bilgisayarınıza sizler de rahatlıkla yükleyebilirsiniz. Windows 10 a 64 bit uygulaması sayesinde kısa sürede ve oldukça makul bir bedel karşılığında sizler de bu ürüne sahip olabilirsiniz. Lisanslı ve güvenlikli bu ürünleri derhal kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızda yaptığınız işin verimini ve kendi performansınızı en üst seviyeye kolayca çıkarabilirsiniz. Bu uygulama teknoloji tutkunları ve devamlı bilgisayar kullanıcısı olan kişiler için oldukça ideal bir uygulama olarak karşınıza çıkıyor.

Windows 10 a 64 Bits

Bugün, bundan birkaç yüzyıl önce hayal bile edilemeyecek kadar ile bir teknolojiye sahibiz. Bu teknolojinin en büyük nimetlerinden biri olarak karşımıza bilgisayarlarımızın işletim sistemleri çıkıyor. Hemen her bilgisayarda var olan Windows işletim sistemi sayesinde çok sayıda Microsoft ürününden faydalanarak hem iş hayatımızı hem de ev hayatımızı yönetebiliyor ve sanal ortama aktarabiliyoruz. Var olan tüm bilgilerimizi korunaklı bir şekilde bu işletim sistemleri sayesinde saklayabiliyoruz. Sizler de evinizde ya da iş yerinizde kullandığınız bilgisayardan en üst seviyede verim almak istiyorsanız Windows 10 a 64 bits ürününü muhakkak satın almalısınız. Bu sayede uygun ram belleğine göre aynı anda birden fazla uygulamayı çalıştırabilir ve işlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Windows 10 a 2GB Ram

Windows 10 güncel işletim sistemleri arasında en sık tercih edilenlerden biri olmaktadır. Microsoft tarafından geliştirilen Windows 10 uzun zamandır kullanımda olmasına rağmen güncellemeler ve yenilikler sayesinde çok daha uzun zamanlar kullanımda kalacağını göstermektedir. Windows 10 işletim sisteminin bu kadar fazla kullanılıyor olmasının birçok önemli sebebi olmaktadır. Bunların başında Windows 10’un sistem gereksinimleri olmaktadır. Windows 10 işletim sistemi diğer işletim sistemlerine göre daha az donanım gücü ile rahatlıkla çalışabilmektedir. Öyle ki Windows 10 a 2gb Ram ile birlikte kolaylıkla kullanılabilen bir işletim sistemi olmaktadır. Bu sayede siz de bilgisayarlarınızda oldukça pratik bir şekilde kurulum yaparak Windows 10 kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Havale / EFT (%4) :105.60 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim