Windows 10 Enterprise Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft

50.00 TL

Windows 10 Enterprise Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz

 1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

 A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 

Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 

Windows 10 Enterprise 

Windows 10 Enterprise , Windows 10 Professional'da bulunan tüm özelliklerle ve daha pek çoğuyla birlikte gelir. Orta ve büyük ölçekli işletmeleri hedeflemektedir. Yalnızca Microsoft'un Toplu Lisanslama Programı aracılığıyla dağıtılabilir ve Windows 10 Pro'nun temel kurulumunu gerektirir. Windows 10 Enterprise birkaç ek katma değerli özellik sunar.

Önemli bir özellik, uzak kullanıcıların çift yönlü İnternet bağlantısı kuran VPN benzeri bir sistem üzerinden iç ağlara erişmesine izin veren DirectAccess'tir. Enterprise, yöneticilerin mobil cihazlarda uygulama erişimini kısıtlamasına izin veren AppLocker'ı da içerir. Bu özellik, özellikle cihaz yönetimi ve BT altyapı yönetimi gereksinimlerini karşılama açısından şirketler için kullanışlıdır.

Yönetime ve devreye almaya yardımcı olmayı amaçlayan birkaç başka gelişmiş yönetim özelliği vardır. Yönetilen Kullanıcı Deneyimi, kullanıcı hesapları için bağlantı ayarlarıyla ilgili tüm yönleri yönetmenize izin verirken, Microsoft Application Virtualization, uygulama sanallaştırma ve akışla ilgili işlevleri yönetir. Microsoft Kullanıcı Ortamı Sanallaştırma ile ilgili özellik, mevcut işletim sistemi ayarlarını kullanarak sanal cihazların geçişini destekler.

Windows 10 Enterprise Yeni Kurumsal Özellikleri

Windows 10 Professional'da bulunan özellik setine ek olarak sunulan Windows 10 Enterprise 'ın temel özellikleri şunlardır:

Yönetim ve dağıtım

DirectAccess

Uygulama kilitleyici

Yönetilen kullanıcı deneyimi

Microsoft Uygulama Sanallaştırma (App-V)

Microsoft Kullanıcı Ortamı Sanallaştırma (UE-V)

Güvenlik

Kimlik Bilgisi Koruması

Cihaz Koruması

Windows temelleri

Windows to Go

BranchCache

Kurumsal Veri Koruması

Windows 10 Enterprise 'a daha sonraki bir tarihte eklenecek olan Windows 10'un Kurumsal Veri Koruma özellikleri, hassas bilgilerin yanlışlıkla ifşa edilmesini önlemeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Microsoft'a göre sistem, kişisel ve kurumsal verileri ayrı tutmak için kapsayıcı dosya tekniklerini kullanacak - Microsoft'a göre çalışanların çalışma şekli üzerinde "minimum" etki olacak.

Ek önlemler, paylaşıldığında hassas verileri koruyacaktır.

"Kuruluşunuzda dolaşırken verileri şifreliyor. Yanlış kişiye, yanlış dosya eklenmiş bir e-posta gönderirseniz ve kuruluşunuzdan kaçarsa, okunamayacak, şifrelenecektir. Ancak kuruluşunuzun içinden biri okumakta sorun olmaz, "dedi Gartner'dan Kleynhans.

Microsoft ayrıca, Windows 10'un kurumsal verileri cihazlardan silme ve kişisel verileri el değmemiş bırakma ve sorunları izlemek ve düzeltici eylemler için denetim raporlarını kullanma becerisini vurguladı. Ayrıca, kurumsal verileri Office evrensel uygulamaları içinde korumak için bir mobil cihaz yönetimi (MDM) sistemi ile birlikte kullanılabilecek.

Cihaz Koruması

Bu özellik, cihazların, ister geleneksel masaüstü, ister Windows mağazası veya şirket içi uygulamalar olsun, yalnızca güvenilir yazılımları çalıştırmakla sınırlandırılmasına olanak tanır.

Ayrıca Microsoft'a göre, Windows çekirdeğinin kontrolünü ele geçiren bir saldırganın kötü amaçlı kod çalıştırma olasılığını da "çok daha az" yapıyor.

Device Guard, süreci kontrol eden Kod Bütünlüğü hizmetini Microsoft Windows çekirdeğinin kendisinden izole etmek için Windows 10 Enterprise'daki yeni sanallaştırma tabanlı güvenliği kullanır ve hizmetin neyin güvenilir olduğunu belirlemek için kurumsal kontrollü ilkeyle tanımlanan imzaları kullanmasına izin verir.

Gartner'dan Kleynhans, "İşletim sistemini bu donanım parçasına kilitleyebilirsiniz ve başka hiçbir şey bu donanım parçasında önyükleme yapamaz" dedi.

"Bunu, bir makineyi başka bir şeyle silmek ve yeniden yüklemek çok zor, hatta imkansız olacak şekilde yapabilirsiniz."

Microsoft, bu beyaz liste yaklaşımının, kötü amaçlı yazılımların, özellikle de anti-virüs yazılımı tarafından algılanmasını önlemek için kodunu değiştiren yazılımların, makinelerde çalıştırılmasını durdurmada etkili olacağını söylüyor. Sandbox için donanıma ve sanallaştırmaya gömülü teknolojiyi kullanan Code Integrity hizmeti, çekirdek düzeyinde Windows'un güvenliğini ihlal eden ve geleneksel virüs ve kötü amaçlı yazılımlara karşı önlemlere müdahale edebilen istismarların önlenmesine yardımcı olacaktır.

Device Guard, çeşitli donanım özellikleri ve yazılım ayarları gerektirir: UEFI 2.3.1 veya üstü; Intel VT-x, AMD-V ve SLAT gibi Sanallaştırma Uzantıları etkinleştirilmelidir; Windows'un x64 sürümü; Intel VT-d, AMD-Vi gibi IOMMU; TPM 2.0; BIOS kilitlendi.

HP, Acer, Lenovo, Toshiba, Fujitsu ve diğerleri, yeni Microsoft güvenlik kontrolleri için tasarlanmış sistemler üretecek.

Temel hazırlık paketleri

Bu özellik, Windows 10 makinelerinin işletim sisteminin önceki sürümlerinden daha basit bir şekilde kurulmasını sağlar.

BT yöneticileri, işletim sisteminin görünümünü, hangi uygulamaların ve sertifikaların yüklenmesi gerektiğini, cihazları bir MDM paketine kaydeden, kullanıcı haklarını belirleyen ve daha fazlasını belirleyen ön hazırlık paketi kurallarını yapılandırabilir.

Aynı provizyon paketi kuralları, birden fazla makineyi yapılandırmak için kullanılabilir ve bir Windows görüntüsüne veya çalışan Windows makinesine SD kart, USB sürücü veya ağ paylaşımı yoluyla uygulanabilir.

Paketler, yeni Windows 10 Değerlendirme ve Dağıtım Kiti'nin bir parçası olan Görüntüleme ve Yapılandırma Tasarımcısı kullanılarak oluşturulur.

Microsoft Passport

Microsoft Passport, kullanıcıların parmak izi veya yüz taraması veya PIN gibi biyometri kullanarak Windows 10'da oturum açmasına izin veren bir sistem sağlar.

Aynı tarama veya PIN daha sonra Microsoft, Active Directory veya Azure Active Directory hesaplarının yanı sıra, Office365 Exchange Online, Salesforce, Citrix, Box ve Concur dahil olmak üzere Fast ID Online kimlik doğrulamasını destekleyen Microsoft dışı birçok hizmette oturum açmak için kullanılabilir.

Microsoft, Passport'un, kullanıcının daha az kimlik bilgisi hatırlaması gerektiğinden hem kolaylık hem de parola kullanılmadığı için güvenlik sağladığını söylüyor.

 

Win 10 Pro Key Satın Al

Eğer bilgisayar başında çalıştığınız bir işiniz varsa Microsoft’un çok sayıda ürününden sıkça faydalanırsınız. Microsoft teknoloji severlere çok sayıda ürün çeşitliliği sunmaktadır. Windows 10 sürümü ise bu ürünlerin en güncel halini barındırmaktadır. Evrak takibinden stok programlarına kadar aklınıza gelebilecek her türde ve çok sayıda alternatif ürünü bulunan bir işletim sistemidir. İş yerlerinde ya da freelance olarak evlerinde çalışan herkesin kullandığı pratik ve güvenilir programları bünyesinde barındırır. Bu program ve uygulamalara girişinizi kolaylaştıran anahtar kodları ise kolaylıkla edinebilirsiniz. Win 10 prokey satın al uygulaması sayesinde uygun fiyata güvenli bir kod edinerek ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz. İş yaşamınızda veriminizi ve yaratıcılığınızı artırmak yalnızca bir tık uzağınızda.

Windows 10 Anahtar Satın Al

Bilgisayarların etkili bir düzeyde hizmet sunabilmesi için nitelikli bir işletim sistemine sahip olmaları şarttır. Tam da bu noktada devreye Windows 10 girmektedir. Oldukça işlevsel bir özelliğe sahip olan Windows 10, yeni nesil işletim sistemi olarak karşımıza çıkıyor. Windows işletim sistemleri arasında en çok bilineni olarak karşımıza çıkan Windows 10, aynı zamanda sürekli güncellen bir işletim sistemi olarak da karşımıza çıkar. Bu noktada bu ürüne sahip olmak için ürün anahtarına da sahip olmak şarttır. Siz de son derecede donanımlı olan bu işletim sistemine sahip olmak için Windows 10 anahtar satın al uygulamasından yararlanabilirsiniz! Böylece tam da aradığınız özellikleri yansıtacak bir ürüne de sahip olabilirsiniz!

Windows 10 Satın Al Key

Günümüzde gençler arasında video oyunları oynamak oldukça yaygın bir durumdur. Alınan oyunun bilgisayar tarafından kusursuz şekilde işlenmesi ve açılması için bilgisayarın donanımının yeterliliğinin yanında, işletim sisteminin de oyun hangi kodlama diliyle yazılmış olursa olsun bu dili düzgün bir şekilde okuyabilmesi ve işleyebilmesi önemlidir. Microsoft, Windows 10’da oyun modunu getirmiştir. Eğer bu özelliği etkinleştirirseniz sistem o anlık gereksiz olan uygulamaları geri plana alarak bilgisayarın oyna odaklanmasını ve oyun oynarken bilgisayarınızdan daha fazla performans almanızı sağlıyor. Sizde bir oyun tutkunuysanız Windows 10 satın al key şeklinde internette aratarak alışveriş sitelerinden uygun fiyatlara Windows 10 ürün anahtarı alabilir ve üstün performanslarla sevdiğiniz oyunları deneyimleyebilirsiniz.

Windows 10 Şifre Satın Al

Zamanında basit hesap işlemlerinin yapılabilmesi için tasarlanmış bir hesap makinesinden hallice bir sistem olarak görülen ve belirli bir dil üzerinden işletilebilen Windows işletim sistemi, teknolojiyle paralel olarak ilerlemesini sürdürmüş ve gelişen donanım dünyasını yakından takip edip bu donanımlara entegre olmuş, üstüne donanımların kullanımını basitleştirerek herkesin rahat bir şekilde kullanabileceği bir yapıya büründürmüş ve işletim sistemleri arasında yükselerek ön plana çıkmayı başarmıştır. Şuan milyarlarca eve girmeyi başarmış, birçok şirketin bel kemiği diyebileceğimiz Windows 10 şifre satın al seçeneği ile ucuza edinebileceğiniz bir alternatifte sunarak alım gücü düşük insanlara da hitap edebilmeyi başarmaktadır. Paylaşımlı olarak satılan ürün anahtarlarını internetten kolayca temin edip, Windows işletim sistemi ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Windows 10 Office Satın Al

Ofis işlerini kolaylaştıracak ve çalışma hayatına etkili bir hizmet sunan bir işletim sistemi olarak karşımıza çıkan Windows 10 tam olarak mükemmel bir ürün olarak tanımlanıyor! Özellikle pratik bir kullanım olanağına sahip olan bu iddialı ürünün ülkemizde de çok sayıda kullanıcısı bulunuyor. İnternet ortamında da bu ürünün farklı versiyonların sıklıkla karşımıza çıkıyor olması mümkün oluyor. Siz de Windows 10 office satın al uygulamasını kullanarak bu nitelikli ürüne son derece pratik bir şekilde sahip olabilirsiniz! Özellikle son zamanlarda nitelikli işletim sistemleri arasında yer alan bu ürünün yeni versiyonunun da oldukça iddialı olduğu da biliniyor. Siz de bu ürüne sahip olabilirseniz; oldukça profesyonel bir işletim sistemiyle çalışma olanağına da sahip olabilirsiniz. 

Havale / EFT (%4) :48.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
Y**** B******
04 Mayıs 2020
yanında office 365 i de gönderiyolar ayrıca müşteri desteği de süper

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim