Windows 10 Education 32 Bit & 64 Bit Dijital İndirilebilir BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft
%32

81.42 TL

55.00 TL

Windows 10 Education 32 Bit & 64 Bit Dijital İndirilebilir BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra 5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz

1- Ürünü alıyorsunuz

2- Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3- Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4- Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5- Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6- Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

A- Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye'de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B- Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C- Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun

D- Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E- Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F- Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G- BSA ? Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz..

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 

 

Windows 10 Education

Windows 10 Education, öğrencilerin teknolojinin yardımıyla bilgilerini güncelleyebilmeleri için öğrenime yöneliktir. Windows 10 Education , Pro veya Home ile karşılaştırıldığında daha fazla özelliğe sahiptir. Bu en gelişmiş sürümdür. İndirdikten sonra, gelişmiş Başlat menüsü, ek güvenlik, yeni Edge tarayıcısı ve diğer özellikleri deneyimleyeceksiniz.

 

Microsoft uzmanları, öğrencilerin akademik ihtiyaçlarını günlük olarak göz önünde bulundurarak tasarladı. Programlar öğrenciler için ekonomiktir ve birçok öğrenci bu Windows'u etkili bir öğrenim için kullanıyor. Windows 10 Education , modern bir programla birlikte, Office 365 Pro-Plus ile birlikte gelir.

 

Windows 10 kişiselleştirilmiş öğrenim sağlar; bu şekilde öğretmenlere zaman kazandırır ve kişisel bir öğretmen olarak hizmet eder.

 

Kişiselleştirilmiş Öğrenim

Kuşkusuz teknoloji öğrenmenin boyutlarını değiştirdi. Artık tüm öğrenciler, bireysel öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak için ısmarlama teknoloji kullanımıyla parlayabilirler. Windows 10, eğitmenlerin / öğretmenlerin büyük sınıfların zorluklarıyla başa çıkmalarını kolaylaştırır. Teknolojinin kullanımı, eğitimciler için işleri yönetilebilir hale getirdi.

 

Tamamen Güvenli ve Güncel

Windows 10 Education, tamamen güvenli, esnek ve en hızlı sürümdür. Farklı gelişmiş güvenlik katmanlarıyla donatılan bu program, Windows'un şimdiye kadarki en güvenli sürümüdür. Birçok öğrenci ve öğretmen Windows 10 Education'a güveniyor.

 

Sınıflarda Verimlilik

Windows 10'a yeni eklenen özellikler, sınıflardaki günlük iş yükünü azaltır. Bu sürümün bir sonucu olarak, öğretmenler öğrencilerle daha iyi bir şekilde etkileşim kurabilir ve etkileşim kurabilir.

 

Windows 10 Education'ın Özelliklerini Keşfedin

Windows 10 Education'ın amacı, dünyanın her yerinden öğrencileri daha iyi yarınların temelini oluşturabilecekleri şekilde güçlendirmektir.

 

Özelliklerini keşfedebilirsiniz; bilgisayarınızla güçlü bir şekilde etkileşime girer ve programın etkin kullanımı ile öğrenciler, çalışmalarında verimlilik sergileyebilirler.

 

Windows 10 Pro Education

 

Windows 10 Pro Education, Windows 10 Pro'nun ticari sürümünde geliştirilmektedir. Eğitim kurumlarında gerekli olan merkezi yönetim kontrolünü sunar. Aslında, bu ürün, Cortana'nın kaldırılmasını içeren, eğitime özgü varsayılan ayarlarla desteklenen gelişmiş bir Windows Pro biçimidir.

Varsayılan ayarlar nedeniyle, kullanıcılar ipuçlarını, püf noktalarını ve Microsoft Store önerilerini devre dışı bırakabilir. "Windows 10 ve Microsoft Store ipuçlarını, püf noktalarını ve önerileri yönetin" varsayılan ayar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Öğrenciler programa Windows-10, sürüm 1607 ile önceden yüklenmiş cihazlar aracılığıyla erişebilir. Müşteriler, bunu Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM) iş ortakları aracılığıyla uygun fiyatlarla K-12 akademik lisanslarıyla satın alabilir.

Orijinal Ekipman Üreticisi ile K 12 akademik lisansı ile güncellenen Windows 10 Pro ile çalışan mevcut cihazlar Windows 10 Pro Education'a yükseltilecektir. Bu yükseltme, Windows 10, 1607 sürümü kurulumunun bir yönüdür.

Windows haklarının yanı sıra Akademik Toplu Lisanslama sözleşmelerine sahip müşteriler, Toplu Lisanslama Hizmeti merkezi aracılığıyla bu ürünü alabilir.

Windows 10 Pro kurulumu, kullanıcıların ürünü Windows 10 Pro Education ile aynı ayarları alacak şekilde yapılandırmasına olanak tanır. Ancak, pencereleri kullanmak için bazı politikalar vardır ve müşterilerin güncellenen politikaları kontrol etmesi gerekir. Ticari Windows 10 Pro'ya sahip K-12 müşterileri, öğrenmeye uygun ayarları uygulamak için "belgeyi" incelemelidir.

Windows 10 Eğitim

Birkaç okul, Eğitim materyalleri ile güvenliği tercih eder. Bu ürün, Windows 10 Enterprise'dan gelir ve eğitim kurumları tarafından tercih edilen yönetim özellikleri ve koruma sunar. Aslında, Windows 10, Cortana'nın kaldırılmasını da içeren, eğitim tabanlı ayarlar sunan gelişmiş bir Windows 10 Enterprise biçimidir.

Müşteriler ürüne Microsoft Toplu Lisanslama aracılığıyla erişebilir. Halihazırda programa zaten sahip olan kullanıcılar, Windows Update veya Toplu Lisanslama Hizmet Merkezi aracılığıyla Windows 10, sürüm 1607'ye güncelleme yapabilirler. Windows 10 Education, tüm K 12 istemcileri için oldukça faydalıdır çünkü eğitim ayarları için kapsamlı ve tamamen güvenli bir sürüm sunar.

Windows 10'a erişimi olmayan kişiler, Microsoft temsilcisiyle iletişime geçmelidir. Ürünü kullanmaya başlamadan önce tüm politikalara göz atın. Windows 10 Enterprise'a sahip kullanıcılar, Windows 10 Education ile aynı Kullanıcı Arayüzü özelliklerini alacak şekilde yapılandırabilir.

Ticari Windows 10 Enterprise'a sahip K-12 müşterilerinin, gereksinimlerine göre istenen ayarları onaylamak için "belgeyi" incelemeleri gerekir.

Windows 10 Education-Final Word nedir

Windows 10 Education, kişiselleştirilmiş öğrenim sunarak öğrencileri ve öğretmenleri kolaylaştırır. Windows 10 Education, Windows'un şimdiye kadarki en güvenli ve sağlam sürümüdür. Windows 10 Education, bilgi açısından üretkenliği, verimliliği artırır ve öğretmenlerin öğrencilerle eskisinden daha iyi etkileşim ve etkileşimde bulunmasına olanak tanır.

Microsoft 10 Satın Al

Hemen hemen herkesin kullanımına sunulan bilgisayarların gelişen teknolojiye ayak uydurması, uygulamalara kolay erişebilmek ve bireylere işlem kolaylığı sağlaması açısından oldukça önemlidir. Aynı anda birkaç işlemi bu sistem sayesinde gerçekleştirebilir, mağazasından dilediğiniz uygulamayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz ve teknolojinin keyfini çıkarabilirsiniz. Kusursuz tasarlanmış sisti ile ister oyun oynarken ister film izlerken isterseniz ödev yaparken isterseniz çalışırken hiçbir kesinti yaşamazsınız. İşlem esnasında sizlere serilik sunar ve böylece gereksiz zaman kayıpları ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Windows özelliği olan tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışır ve sizleri mağdur etmez. Bilgisayarla halletmeniz gereken birçok ihtiyacınızın kusursuz bir şekilde giderilmesi için oldukça büyük avantajlar sunan bu sisteme Microsoft 10 satın al uygulaması ile kolayca sahip olabilirsiniz. 

Orijinal Windows 10 Satın Al

Bilgisayarınız için gerçekleştireceğiniz hamleler cihazınızın işlevselliğini artırıcı yönde olmalıdır. Her geçen gün piyasaya sürülen uygulamaların kapasitesi artmakta ve bu da bilgisayarınızın taşıma kapasitesini aşmaktadır. Bu noktada kullanıcılarına konforlu bir kullanım alanı sunan Windows ile sizler de işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde giderebilirsiniz. Önceki sürümlerde sevilen her özelliğin geliştirilerek 10 sürümünde de bulunması sevenlerinin yüzünü güldürmekte ve cihaz sahiplerine işlevsel bir kullanım alanı kazandırmaktadır. Aynı anda birkaç uygulamaya rahatça giriş yapabilir, işlem kolaylığı sağlayabilir, ısınma ve kasma yaşamadan bilgisayarınızın etkileşimini artırabilirsiniz. Hızlı ve konforlu kullanım için Orijinal Windows 10 satın al işlemiyle sizler de kolayca bu sisteme sahip olabilir ve bilgisayarınıza kolayca kurulum yapabilirsiniz. 

Win 10 Satın Alma

Günümüz teknolojisi hayatımızın her alanına girmektedir. Evimizde kullandığımız bilgisayarlardan iş yerlerinin kullandığı donanımlara kadar uzanan bir teknoloji harikası mevcuttur. Yapılan her işin sanal ortama aktarılmasını ve yedeklemesini sağlayan bu platformun adı Microsoft olarak biliniyor. Bir fabrikanın üretiminden deposuna, lojistiğinden insan kaynaklarına kadar uzanan her veri, Microsoft ürünleri sayesinde takip edilip işlenebiliyor. Kullanılan işletim sistemi Windows ise 10 sürümü ile iş hayatını son derece hızlandırarak verimi en üst seviyeye çıkarıyor. Microsoft’un bu lisanslı ürünlerini edinmek için win 10 satın alma programlarını tercih edebilirsiniz. Makul bir fiyat ile kısa sürede bu ürünleri iş hayatınızda aktif edebilirsiniz. Yalnızca iş yeriniz için değil evinizde kullandığınız cihazlarınız için de bu ürünlerden satın alabilir ve teknolojinin keyfini sürebilirsiniz.

Win 10 Satın Almak

Yüzyıllar önce uzak mesafeler arası iletişim yılları bulurken günümüzde geldiğimiz nokta ışık hızını anımsatıyor. Bugünün teknolojisi ile hem iletişimde hem de veri işleme ve saklama konusunda son derece hızlı ve profesyonel ürünler kullanıyoruz. Microsoft bu konuda ürün çeşitliliği oldukça yüksek bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Sunduğu hizmetin kalitesinin yanı sıra devamlı güncellemeleri ile her geçen gün daha da ileriye gidiyoruz. Windows ürünleri hem evimizde hem de iş hayatımızda büyük kolaylıklar sağlıyor. İşin verimini ve hızını artırırken ev kullanıcılarının hayal gücü ile farklı tasarımlarına tanık oluyoruz. Bütün bu ürünlerin kullanıma açılması için bazı bedeller ödemek gerekiyor. Win 10 satın almak oldukça basit ve hızlı bazı uygulamalar ile kolayca gerçekleşebiliyor.

Windows 10 Nereden Satın Alabilirim?

Nitelikli işletim sistemleri arasında yer alan Windows 10, aynı zamanda uyumlu bir işletim sistemi olarak tanımlanıyor. Özellikle pratik bir kullanım özelliğin sahip olan bu ürünün son zamanların favori donanımı olduğunu da rahatlıkla ifade edebiliriz. Tam da bu noktada Windows 10 işletim sisteminin diğer sürümlerden çok daha işlevsel olduğunu da söyleyebiliriz. Durum böyle olunca Windows 10 işletim sistemine de son zamanlarda yoğun bir şekilde talebin ortaya çıktığını da ifade edebiliriz. Siz de bu nitelikli ürüne sahip olmayı isterseniz Windows 10 nereden satın alabilirim? Sorusunu dillendirebilirsiniz! Bu kapsamda internet üzerinden söz konusu ürünün lisans anahtarını pratik bir şekilde satın alabilirsiniz! Böylece son derece profesyonel bir işletim sistemine de sahip olabilirsiniz!

 

Havale / EFT (%4) :52.80 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
Y**** Y*****
23 Ağustos 2022
Windows 10+ office 2021 satın aldım. Bir kaç dakika sonra online teslimat sağlandı. Bilgisayarıma kurdum. Gayet güzel çalışıyor. Format atan yerlere tonlarca para verip problemli formatlar atmaya gerek yok. Herkese öneririm. Liya yazılımdaki yetkili arkadaşlara yardımlarından ötürü teşekkür ederim

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim