Windows 10 Pro Dijital Lisans Anahtarı Süresiz Orjinal Hemen Teslim

Marka: Microsoft

149.00 TL

Windows 10 Pro Dijital Lisans Anahtarı Süresiz Orjinal Hemen Teslim
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Windows 10 Pro Key Lisansınız emailinize çalışma saatlerinde 5 dakika içerisinde gönderilir.

 

Lisanslar 1 bilgisayar içindir.

Dijital ürün olduğu için kutu yoktur.

Kişisel kullanım içindir

Ticari değildir

Orjinal Microsoft Ürünüdür.

Ürün anahtarı Windows 10 kurulumuyla kullanılabilir.

 

Windows 10 Pro 32&64 Bit Dijital İndirilebilir Lisans

Windows 10 Home’un sahip olduğu tüm özelliklere ek olarak iş amaçlı şifreleme, uzaktan oturum açma, sanal makineler oluşturma ve daha fazlası.

 

İş için doğru seçim 

 

Etki alanınıza katılın. Ağ dosyalarınızı, sunucunuzu, yazıcınızı ve daha fazlasını kullanmak için Azure Active Directory’ye veya İş veya okul etki alanınıza bağlanabilirsiniz.

Gelişmiş şifreleme. Verilerinizi şifreleme ve güvenlik yönetimiyle korumanıza yardımcı olacak BitLocker ile ek güvenlik sağlayın.

Uzaktan oturum açma. Windows 10, size Uzak Masaüstü ile bağlanma ve oturum açma olanağı tanır ve evde ya da yoldayken Pro PC'nizi kullanır.

Sanal makineler. Hyper-V ile, aynı anda aynı PC üzerinde birden fazla işletim sistemini çalıştırabileceğiniz sanal makineler oluşturup çalıştırabilirsiniz.

Uygulamalarınız Mağaza'da. Windows 10 size Windows Mağazası'nda şirket uygulamalarına kolayca erişebileceğiniz kendi özel uygulama bölümünüzü oluşturmanızı sağlar

 

 

İşini iyi yapar

Windows 10, zaten bildiğiniz Windows'la çok seveceğiniz harika yenilikleri bir araya getirir. InstantGo1 gibi teknolojiler, bilgisayarınızı hızlıca açıp kaldığınız yerden devam edebilmenizi sağlar. Windows 10 ayrıca kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmanıza yardımcı olmak için her zamankinden daha fazla yerleşik güvenlik özelliğine sahiptir.

 

Aynı anda birden fazla iş

Dört işi aynı ekrana aynı anda tutturma özelliği sayesinde çoklu görevlerde uzmanlaşın. Ekran kalabalıklaşmaya mı başladı? Daha fazla alana sahip olmak için sanal masaüstü oluşturup yalnızca istediğiniz öğelerle çalışın. Ayrıca tüm bildirimleriniz ve önemli ayarlarınız ulaşılması kolay tek bir ekranda toplanır.

 

Microsoft Edge

Web'i kendi istediğiniz şekilde kullanmanız için tasarlanmış yepyeni bir tarayıcı. Doğrudan web sayfaları üzerine yazın ve notlarınızı başkalarıyla paylaşın. Dikkati dağıtan şeyleri ortadan kaldıran okuma görünümünü çok seveceksiniz. Ayrıca, aradıklarınızı bulmanızı hızlandıracak geliştirilmiş bir adres çubuğu da var.

Continuum

En iyi ekran daima sizin o an baktığınız ekrandır çünkü Windows 10 etkinliğinizi ve cihazınızdaki deneyiminizi en iyi hale getirir. Ekran özellikleri kolay gezinme için uyarlanır ve uygulamalar en küçük ekrandan en büyüğe doğru sıralanır.2

 

Sadece size özel

Windows 10 cihazınız sizi tanır ve varlığınızı gerçekten kişisel yollarla onaylar. Windows Hello ile cihazınız sizi adınızla karşılar ve sizi tanıyıp giriş ekranını atlayarak parolanızı hatırlama veya yazma zahmetinden kurtarır.3

 

Oyunlar ve Xbox

Xbox One oyunlarınızı Windows 10 PC, dizüstü bilgisayar ve tabletinizde oynayın. Oyun DVR özelliğini kullanarak en kahramanca hamlelerinizi kaydedebilir ve oyunu kapatmadan anında arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.4

 

Cortana

Cortana, tüm Windows 10 cihazlarınızda işlerinizi halletmenize yardımcı olmak için çalışan kişisel dijital asistanınızdır. Zamanla sizin hakkınızda daha çok bilgi edinen Cortana, her gün daha da kullanışlı hale gelirken şeffaflığını ve güvenilirliğini de korur.


Windows 10 a 4GB Ram

Söz konusu işletim sistemi olduğu zaman en çok kullanılan işletim sistemleri güncel olan yazılımlar olmaktadır. Bu noktada Windows 10 işletim sistemi çıktığı günden bu yana en çok kullanılan işletim sistemlerinden biri olmuştur. Bununla birlikte Windows 10 dönemsel olarak yeni güncellemeler ile birlikte yeni özelliklerin kazandırıldığı bir işletim sistemi olmaya devam etmektedir. Son güncellemeleri dosya sistemleri ve kullanıcı ara yüzlerinin geliştirilmesi ile ilgili olmuştur. Bununla birlikte Windows 10 performans açısından en optimize işletim sistemlerinin başında gelmektedir. Öyle ki Windows 10 işletim sisteminin yüksek performans göstermesi için 4 GB Ram yeterli olmaktadır. Windows 10 a 4 GB Ram yeterli olduğu gibi daha yüksek sistemlerde çok daha yüksek performans göstermektedir.

 

Windows 10 a 2004

Windows kullanıcıların en sık takip ettiği durumlardan biri Windows’a gelen güncellemelerdir. Kullanım sırasında şikâyet ettikleri durumların düzeltilmesi ve Microsoft ürünlerine katılan yenilikleri takip etmek bilgisayar kullanıcıları için oldukça heyecan vericidir. Windows 10 a 2004 ise çok sayıda güncelleme ve bildirimle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Ekran kartı sıcaklık bildirimi, bilgisayarı buluttan sıfırlama ve oyun kullanıcılarının ilgilendiği daha çok sayıda güncellemeyi mevcut bulunduruyor. Bu sürümü yükleyerek sizler bu güncellemeler ile bilgisayarınızın verimini artırabilirsiniz. Bu sayede Microsoft’un sizlere sunduğu ürünleri bilgisayarınızda aynı anda yüksek performans ile kullanabilirsiniz. Ürünleri satın almak için sizlere sunulan satın alma uygulamalarını değerlendirebilirsiniz. Bu uygulamalar aracılığıyla küçük bir bedel ödeyerek lisanslı bu ürünlere kısa sürede güvenli bir şekilde erişmeniz mümkündür.


Win 10 lisans fiyat

Elektronik cihazınıza estetik bir görünüm sağlarken işlevsel bir kullanım alanı da sunan Windows 10 sistemi geliştirdiği birçok özelliği ile kullanıcılarına konfor ve pratiklik sağlamaktadır. Mevcut sistem ile bilgisayarlarınızda istediğiniz işlemi kolay birkaç hamle ile gerçekleştirebilir ve bu süreçte herhangi bir sorun yaşamazsınız. Özellikle oyun oynayan bireyler için oldukça büyük avantajlar sunan bu sistem oyun esnasında ekran video kaydı yapabilme özelliğini de kullanıcılarına sunmaktadır. Aksiyon merkezi kutucuğu ile bilgisayarınız üzerinde birçok işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Cortana isimli yardımcı elemanıyla bilgisayarınız için kolay işlem desteği sağlayabilir ve kapsamlı bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Win 10 lisans fiyat listesine ulaşarak bütçenize uygunluğuna göre bilgisayarınız için bu sistemden faydalanabilirsiniz. 

 

Win 10 Pro Lisans Fiyat

Günümüz teknolojisi insanoğlunu hayrete düşürürken bir yandan da kendine bağlı kılmaya devam ediyor. Bugün teknolojisi bağlantısı olmayan sektör sayısı neredeyse yok denecek kadar azdır. Her sektörden firmanın bir bilişim ekibi ve donanımı muhakkak bulunmaktadır. Bu ekip aracılığıyla firmanın yaptığı bütün işlemler sanal ortama aktarılabilir. Bu sayede kontrol ve verim mükemmel bir artış yakalayabilir. Bunu sağlayan işletim sisteminin ise Microsoft olduğunu biliyoruz. Senelerdir aldığı tüm dönüşlerin ardından her yeni güncellemede mükemmele yaklaşan Windows sürümü kullanıcıların iş hayatını hızlandırıyor. Windows ürünlerini satın almak için ise win 10 pro lisans fiyat listesine kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Ufak bir araştırmayla ihtiyacınız olan Windows ürününün lisans fiyatını öğrenebilirsiniz. Sizlere sunulan satın alma uygulamaları sayesinde uygun bedeller ile bu ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Windows 10 Lisans Satın Al

Özellikle yeni nesil bilgisayarlarda yüksek kalite standartlarında hizmet sunan Windows 10 işletim sistemi bu nedenden dolayı son zamanlarda sıklıkla tercih ediliyor. Elbette ki donanım bakımından da bu ürünün son derece iddialı bir ürün olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bununla birlikte Windows 10 mükemmellik noktasında da başarılı olan bir üründür. Bundan dolayı da son zamanlarda sıklıkla tercih edilen bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca Windows 10 bilgisayarlarla uyum noktasında da başarılı olan özel bir ürün grubu içerisinde yer almaktadır. Siz de bu ayrıcalıklı ürüne sahip olmayı isterseniz; Windows 10 lisans satın al uygulamasına dahil olabilirsiniz! Bundan dolayı da bilgisayarınızdan yüksek düzeyde bir verim elde edebilirsiniz!

 

 

 

 
Windows 10 Sürümleri Özellikler ve Karşılaştırma Tablosu

 

Aşağıda Windows 10 masaüstü sürümleri ve sahip oldukları ana özellikler hakkında bir tablo görebilirsiniz.

 

Özellik Windows 10 Home Windows 10 Pro Windows 10 Enterprise Windows 10 Education
Mimari 32 bit & 64 bit
Satın Alma & Lisanslama Modeli OEM & Retail OEM & Retail & Volume Volume Licensing Volume Licensing
N Edition? Evet Evet Evet Evet
Maximum RAM 4GB(32bit) 128GB(64bit) 4GB(32bit) 512(64bit)
Süreklilik(Continuum) Evet Evet Evet Evet
Cortana Evet Evet Evet Evet
Donanım Aygıt Şifreleme (Hardware Device Encryption) Evet Evet Evet Evet
Microsoft Edge Evet Evet LTSB Hariç Evet
Microsoft Account Evet Evet Evet Evet
Mobil Aygıt Yönetimi Evet Evet Evet Evet
Sanal Masaüstü Evet Evet Evet Evet
Windows Hello Evet Evet Evet Evet
Assigned Access 8.1 Hayır Evet Evet Evet
BitLocker ve EFS Hayır Evet Evet Evet
İş Mağazası (Business Storage) Hayır Evet Evet Evet
Current Branch for Business (CBB) Hayır Evet Evet Evet
Etkialanı Üyeliği & Group Policy Yönetimi Hayır Evet Evet Evet
Enterprise Data Protection Hayır Evet Evet Evet
Enterprise Mode Internet Explorer (EMIE) Hayır Evet Evet Evet
Hyper-V Hayır Sadece 64bit Sadece 64bit Sadece 64bit
Azure AD Üyeliği Hayır Evet Evet Evet
Private Catalog Hayır Evet Evet Evet
Uzak Masaüstü Bağlantısı Sadece Client Client & Host Client & Host Client & Host
Windows Update for Business Hayır Evet Evet Evet
AppLocker Hayır Hayır Evet Evet
BranchCache Hayır Hayır Evet Evet
Credential Guard Hayır Hayır Evet Evet
Device Guard Hayır Hayır Evet Evet
DirectAccess Hayır Hayır Evet Evet
Start Screen Control (GPO ile) Hayır Hayır Evet Evet
User Experiance Control Hayır Hayır Evet Evet
Windows To Go Hayır Hayır Evet Evet
Long Term Servicing Branch (LTSB) Hayır Hayır Evet Hayır
In-Place Upgrade from Pro to Enterprise Hayır Evet Evet Hayır
In-Place Upgrade from Home or Pro to Education Evet Evet Hayır Evet
Özellik Windows 10 Home Windows 10 Pro Windows 10 Enterprise Windows 10 Education

 

Diğer Özellikler
Stok Kodu WİN1
Marka Windows
Stok Durumu Var
Havale / EFT (%4) :143.04 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
B**** Ş*****
20 Aralık 2020
Merhaba ürün anahtarı aldim fakat mail gelmedi ne zaman gelir acaba 5 dk geçti
B****** D*******
08 Aralık 2020
Müşteri temsilcisi gayet ilgiliydi bilgisayarıma bağlanıp sorunu uzaktan çözdü teşekkür ederim.
Y****
17 Kasım 2020
teşekkür ederim
E**
12 Ekim 2020
10 dakika içinde teslim edildi ve anahtarı girdiğimde ise hiçbir sournla karşılaşmadım. Teşekkür ederim.
e**
09 Eylül 2020
15 dakıka içerisinde mail adresime geldi teşekkür ederim
s**** k*****
07 Temmuz 2020
5 dakika içinde mail yoluyla teslim başarılı firma sorunsuz kurdum teşekkürler
A****** S****
14 Mayıs 2020
Gece verdiğim sipariş iş saatleri içinde elime ulaştı. Sorunsuzca aktifleştirdim. Teşekkür ve tavsiye ederim.
C****** M*****
09 Mayıs 2020
İşletim sistemini aldığım gibi hemen mail yoluyla dijital keyi açıklamasıyla birlikte hemen gönderdiler.sistemim orijinal oldu.Teşekkürler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim