Windows 10 Pro Dijital İndirilebilir FPP Kurumsal Süresiz Lisans

Marka: Microsoft

1,159.00 TL

Windows 10 Pro Dijital İndirilebilir FPP Kurumsal Süresiz Lisans
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Windows 10 Pro Key Lisansınız emailinize çalışma saatlerinde 5 dakika içerisinde gönderilir.

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 

 • Lisanslar 1 bilgisayar içindir.
 • Dijital ürün olduğu için kutu yoktur.
 • Kişisel kullanım içindir
 • Ticari Kullanım için Uygundur
 • Orjinal Microsoft Ürünüdür.
 • Ürün anahtarı Windows 10 kurulumuyla kullanılabilir.
 •  

Windows 10 Pro 32&64 Bit Dijital İndirilebilir Lisans
 

Windows 10 Home’un sahip olduğu tüm özelliklere ek olarak iş amaçlı şifreleme, uzaktan oturum açma, sanal makineler oluşturma ve daha fazlası.

 

 

İş için doğru seçim

 

Etki alanınıza katılın. Ağ dosyalarınızı, sunucunuzu, yazıcınızı ve daha fazlasını kullanmak için Azure Active Directory’ye veya İş veya okul etki alanınıza bağlanabilirsiniz.

Gelişmiş şifreleme. Verilerinizi şifreleme ve güvenlik yönetimiyle korumanıza yardımcı olacak BitLocker ile ek güvenlik sağlayın.

Uzaktan oturum açma. Windows 10, size Uzak Masaüstü ile bağlanma ve oturum açma olanağı tanır ve evde ya da yoldayken Pro PC'nizi kullanır.

Sanal makineler. Hyper-V ile, aynı anda aynı PC üzerinde birden fazla işletim sistemini çalıştırabileceğiniz sanal makineler oluşturup çalıştırabilirsiniz.

Uygulamalarınız Mağaza'da. Windows 10 size Windows Mağazası'nda şirket uygulamalarına kolayca erişebileceğiniz kendi özel uygulama bölümünüzü oluşturmanızı sağlar


İşini iyi yapar

Windows 10, zaten bildiğiniz Windows'la çok seveceğiniz harika yenilikleri bir araya getirir. InstantGo1 gibi teknolojiler, bilgisayarınızı hızlıca açıp kaldığınız yerden devam edebilmenizi sağlar. Windows 10 ayrıca kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmanıza yardımcı olmak için her zamankinden daha fazla yerleşik güvenlik özelliğine sahiptir.

 

Aynı anda birden fazla iş

Dört işi aynı ekrana aynı anda tutturma özelliği sayesinde çoklu görevlerde uzmanlaşın. Ekran kalabalıklaşmaya mı başladı? Daha fazla alana sahip olmak için sanal masaüstü oluşturup yalnızca istediğiniz öğelerle çalışın. Ayrıca tüm bildirimleriniz ve önemli ayarlarınız ulaşılması kolay tek bir ekranda toplanır.

 


Microsoft Edge

Web'i kendi istediğiniz şekilde kullanmanız için tasarlanmış yepyeni bir tarayıcı. Doğrudan web sayfaları üzerine yazın ve notlarınızı başkalarıyla paylaşın. Dikkati dağıtan şeyleri ortadan kaldıran okuma görünümünü çok seveceksiniz. Ayrıca, aradıklarınızı bulmanızı hızlandıracak geliştirilmiş bir adres çubuğu da var.

 
Continuum

En iyi ekran daima sizin o an baktığınız ekrandır çünkü Windows 10 etkinliğinizi ve cihazınızdaki deneyiminizi en iyi hale getirir. Ekran özellikleri kolay gezinme için uyarlanır ve uygulamalar en küçük ekrandan en büyüğe doğru sıralanır.2

 


Sadece size özel

Windows 10 cihazınız sizi tanır ve varlığınızı gerçekten kişisel yollarla onaylar. Windows Hello ile cihazınız sizi adınızla karşılar ve sizi tanıyıp giriş ekranını atlayarak parolanızı hatırlama veya yazma zahmetinden kurtarır.3


Oyunlar ve Xbox

Xbox One oyunlarınızı Windows 10 PC, dizüstü bilgisayar ve tabletinizde oynayın. Oyun DVR özelliğini kullanarak en kahramanca hamlelerinizi kaydedebilir ve oyunu kapatmadan anında arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.4

 

Cortana

Cortana, tüm Windows 10 cihazlarınızda işlerinizi halletmenize yardımcı olmak için çalışan kişisel dijital asistanınızdır. Zamanla sizin hakkınızda daha çok bilgi edinen Cortana, her gün daha da kullanışlı hale gelirken şeffaflığını ve güvenilirliğini de korur.5

 
Windows 10 Sürümleri Özellikler ve Karşılaştırma Tablosu

 

Aşağıda Windows 10 masaüstü sürümleri ve sahip oldukları ana özellikler hakkında bir tablo görebilirsiniz.

 

Özellik Windows 10 Home Windows 10 Pro Windows 10 Enterprise Windows 10 Education
Mimari 32 bit & 64 bit
Satın Alma & Lisanslama Modeli OEM & Retail OEM & Retail & Volume Volume Licensing Volume Licensing
N Edition? Evet Evet Evet Evet
Maximum RAM 4GB(32bit) 128GB(64bit) 4GB(32bit) 512(64bit)
Süreklilik(Continuum) Evet Evet Evet Evet
Cortana Evet Evet Evet Evet
Donanım Aygıt Şifreleme (Hardware Device Encryption) Evet Evet Evet Evet
Microsoft Edge Evet Evet LTSB Hariç Evet
Microsoft Account Evet Evet Evet Evet
Mobil Aygıt Yönetimi Evet Evet Evet Evet
Sanal Masaüstü Evet Evet Evet Evet
Windows Hello Evet Evet Evet Evet
Assigned Access 8.1 Hayır Evet Evet Evet
BitLocker ve EFS Hayır Evet Evet Evet
İş Mağazası (Business Storage) Hayır Evet Evet Evet
Current Branch for Business (CBB) Hayır Evet Evet Evet
Etkialanı Üyeliği & Group Policy Yönetimi Hayır Evet Evet Evet
Enterprise Data Protection Hayır Evet Evet Evet
Enterprise Mode Internet Explorer (EMIE) Hayır Evet Evet Evet
Hyper-V Hayır Sadece 64bit Sadece 64bit Sadece 64bit
Azure AD Üyeliği Hayır Evet Evet Evet
Private Catalog Hayır Evet Evet Evet
Uzak Masaüstü Bağlantısı Sadece Client Client & Host Client & Host Client & Host
Windows Update for Business Hayır Evet Evet Evet
AppLocker Hayır Hayır Evet Evet
BranchCache Hayır Hayır Evet Evet
Credential Guard Hayır Hayır Evet Evet
Device Guard Hayır Hayır Evet Evet
DirectAccess Hayır Hayır Evet Evet
Start Screen Control (GPO ile) Hayır Hayır Evet Evet
User Experiance Control Hayır Hayır Evet Evet
Windows To Go Hayır Hayır Evet Evet
Long Term Servicing Branch (LTSB) Hayır Hayır Evet Hayır
In-Place Upgrade from Pro to Enterprise Hayır Evet Evet Hayır
In-Place Upgrade from Home or Pro to Education Evet Evet Hayır Evet
Özellik Windows 10 Home Windows 10 Pro Windows 10 Enterprise Windows 10 Education

 

Diğer Özellikler
Stok Kodu WİN1
Marka Windows
Stok Durumu Var

 

Windows 10 Pro Dijital İndirilebilir FPP 

Başlangıç ​​menüsü

Windows 8 ve Windows 7'nin Pro sürümlerinin güçlü yönlerini birleştirerek, önemli içeriğinizi ve sık kullandığınız programları içeren karma bir Başlat Menüsüne sahip tanıdık bir işletim sistemi elde edersiniz. Uygulamaları ve sık kullanılanları, hazır olmaları ve sizi beklemeleri için sabitleyebilirsiniz.

Microsoft Edge

Microsoft Edge web tarayıcısı, doğrudan web sayfalarına not yazmanıza veya yazmanıza ve bunları başkalarıyla paylaşmanıza olanak tanır. Ek olarak, çevrimiçi makaleleri dikkat dağıtmadan okumanıza ve en sevdiğiniz web sitelerini kaydetmenize olanak tanır.

Gelişmiş Görüntüleme

Tüm açık görevleri tek bir görünümde görebilmeniz için dört adede kadar uygulamayı yerinde tutun. Daha fazla alana ihtiyacınız olduğunda veya uygulamaları veya nesneleri projeye göre gruplamak istediğinizde sanal masaüstleri bile oluşturabilirsiniz.

Windows Mağazası

Her Windows 10 cihazında yaptığınız tüm satın alma işlemleriniz Windows Mağazası'nda görüntülenebilir. Uyumlu bilgisayarınızdan, tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan uygulamalara, oyunlara, müziklere, filmlere ve TV şovlarına erişebilirsiniz.

Cortana

Sanal dijital kişisel asistanınız etkinleştirildiğinde, Cortana ile önemli işlemlere anında erişim sağlayabilirsiniz. Doğru zamanda ve yerde hatırlatıcılar sunarak görevlerinizi gerçekleştirmenize daha iyi yardımcı olmayı zamanla öğrenir.

Bilgisayarınızla Etkileşim Kurmanın Birden Çok Yolu

Bir klavye ve fare kullanmanın yanı sıra, Windows 10, yaptığınız işi yazabilmeniz, dokunabilmeniz ve kaydırabilmeniz için dokunmatik özellikleri destekler.

Devamlılık

Continuum özelliği, fare ve klavyeden dokunmatik ekrana kolayca geçiş yapmanızı sağlar ve işletim sistemini her bir senaryoyu daha verimli bir şekilde ele alacak şekilde ayarlar. Çevre biriminizi takmanız veya çıkarmanız ve bir açılır uyarıdan modunuzu seçmeniz yeterlidir. Yalnızca dokunmatik ekran desteği istediğinizde, tüm uygulamalar tam ekrana geçer ve gezinmek için hareketleri kullanabilirsiniz. Fare ve klavye ile masaüstü moduna geri döndüğünüzde, uygulamalar masaüstü pencerelerine geri döner ve klavye ve fare ile daha verimli bir şekilde gezinilir. Masaüstüne yakın bir deneyim için Windows 10 akıllı telefonu harici bir monitöre bile bağlayabilirsiniz.

Xbox One İçeriğine Erişim

İsteğe bağlı bir Xbox Live Gold üyeliği ile, Xbox One'ınızdan belirli sayıda oyunu doğrudan Windows 10 bilgisayarınızda yayınlayabilir ve oynayabilirsiniz. Diğer özellikler arasında oyun kaydetme ve desteklenen oyunlarda konsol oyuncularına karşı rekabet etme yeteneği bulunur.

Yararlı Uygulamalar ile Paketlenmiş

Windows 10 Pro; Haritalar, Fotoğraflar, Posta ve Takvim, Müzik ve Video gibi yerleşik uygulamalarla birlikte gelir. Bu uygulamalar, bilgilerinizi yedeklemek ve Windows 10 cihazlarınız arasında sorunsuz bir şekilde senkronize etmek için Microsoft OneDrive'ı kullanır, böylece ihtiyacınız olan şeyden asla uzaklaşmazsınız.

Windows 10 Pro Özellikleri

 • Etki Alanına Katılma
 • Grup İlkesi Yönetimi
 • Bitlocker
 • Kurumsal Mod Internet Explorer (EMIE)
 • Atanmış Erişim 8.1
 • Uzak Masaüstü
 • İstemci Hyper-V
 • Doğrudan Erişim
 • Bulutta barındırılan uygulamalarda çoklu oturum açma ile Azure Active Directory'ye katılma yeteneği
 • Windows 10 için İşletme Mağazası
 • Kurumsal Veri Koruması
 • İşletmeler için Windows Update
 • Mevcut İşletme Şube

Windows 10 Pro Satın Al

Windows günümüz koşullarında en çok tercih edilen işletim sistemlerinin başında yer alıyor. Dolayısıyla Windows 10 yeni sürümleriyle yakın bir zamandan bu yana kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Özellikle Windows 10 Pro sürümünün oldukça iddialı bir ürün olduğunu rahatlıkla ifade edebiliyoruz. Tam da bu noktada Windows 10 Pro ürününün bilgisayarlarla uyum noktasında da son derece iddialı ürünler arasında yer aldıklarını da biliyoruz. Özellikle kapsamlı bir kullanım olanağına sahip olan Windows 10 Pro sürümünün donanım bakımından da gelişmiş bir ürün olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Bütün bu bilgiler ışığında siz de Windows 10 satın al platformlarını tercih ederek; bu nitelikli ürüne son derece uygun fiyat aralığında sahip olabilirsiniz!
 

Windows 10 Pro Satın Al Orjinal

90lı yıllardan itibaren hayatımıza giren bilgisayarlar bugün vazgeçilmezimiz olmuş durumdadır. Her işimizi bu cihazlar sayesinde kısa sürede ve pratik şekilde halledebiliyoruz. Özellikle Microsoft’un bizlere sunduğu ürün çeşitliliği hem iş hayatımızı hem de özel verilerimizi işleyip saklamamıza yardımcı oluyor. Bütün bu işlemleri bilgisayarlarımızda kurulu olan Windows işletim sistemi sayesinde gerçekleştiriyoruz. Kendi bilgisayarınıza bu işletim sisteminin kurulumunu yapmanız ise çok kolay. Güvenilir Web mağazalarından Windows 10 pro satın al orjinal ürünlerini alıp kurabilirsiniz. Uygun fiyatlarla satın alarak kendi bilgisayarınızı tam performans ile çalıştırabilirsiniz. İş hayatımızı da kişisel veri ve işlemlerinizi de rahatlıkla takip edebilirsiniz. Dijital ortamın güvencesinde tüm bilgilerinizi saklayabilir ve farklı Microsoft ürünleri ile işleyebilirsiniz.
 

Windows 10 Pro Satın Al Orjinal

90lı yıllardan itibaren hayatımıza giren bilgisayarlar bugün vazgeçilmezimiz olmuş durumdadır. Her işimizi bu cihazlar sayesinde kısa sürede ve pratik şekilde halledebiliyoruz. Özellikle Microsoft’un bizlere sunduğu ürün çeşitliliği hem iş hayatımızı hem de özel verilerimizi işleyip saklamamıza yardımcı oluyor. Bütün bu işlemleri bilgisayarlarımızda kurulu olan Windows işletim sistemi sayesinde gerçekleştiriyoruz. Kendi bilgisayarınıza bu işletim sisteminin kurulumunu yapmanız ise çok kolay. Güvenilir Web mağazalarından Windows 10 pro satın al orjinal ürünlerini alıp kurabilirsiniz. Uygun fiyatlarla satın alarak kendi bilgisayarınızı tam performans ile çalıştırabilirsiniz. İş hayatımızı da kişisel veri ve işlemlerinizi de rahatlıkla takip edebilirsiniz. Dijital ortamın güvencesinde tüm bilgilerinizi saklayabilir ve farklı Microsoft ürünleri ile işleyebilirsiniz.


Windows 10 Satın

Microsoft günümüzde en çok kullanılan dijital uygulamaları bünyesinde barındırıyor. Özellikle office programları günümüz iş yerlerinde oldukça sık kullanılıyor. Yalnızca iş hayatı için değil insanların kişisel bilgisayarlarında da bu ürünlerin sıkça kullanıldığını biliyoruz. Teknoloji meraklısı pek çok kişi bu ürünleri takip edip güncelleyerek dijital çağa ayak uydurmaya devam ediyor. Microsoft ürünlerinin kullanılmasını sağlayan veri tabanını ise Windows işletim sistemi sağlıyor. İşletim sistemleri arasında en kullanışlı ve çok talep gören bu ürünü satın almak ise çok kolay. Son güncellenen haliyle bu ürünü fahiş fiyatlar ödemeden hem uygun bir bedelle hem de orijinal şekliyle satın alabilirsiniz. İnternet üzerinde yapacağınız ufak bir araştırma ile çok sayıda Windows 10 satın alma programına ve Web mağazalarına ulaşabilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla bu ürünü güvenli bir şekilde alabilir ve bilgisayarınızda kurulumunu sağlayabilirsiniz.
 

Windows 10 Satın Al

Bilgisayarınızı daha donanımlı bir statüye getirmek istiyorsanız ilk tercih etmeniz gereken sistem şüphesiz ki Windows 10 olmalıdır. Oyun oynarken, proje hazırlarken, ödev yaparken ya da bilgisayarla yapılabilecek her türlü işlemi yaparken sizlere oldukça kolay kullanım olanakları sağlamaktadır. En iyi Windows deneyimini yaşatmayı hedefleyen bu sistem ile sizler de bilgisayarınızdan istediğiniz her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınızda bulunan program ve uygulamaların anlık performanslarını izleyebileceğiniz, görev çubuğuyla uygulamalara ko
Havale / EFT (%4) :1,112.64 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim