Windows 10 Education 32 Bit & 64 Bit Dijital İndirilebilir BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft

1,250.00 TL

Windows 10 Education 32 Bit & 64 Bit Dijital İndirilebilir BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

DİJİTAL LİSANS

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra 5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz

1- Ürünü alıyorsunuz

2- Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3- Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4- Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5- Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6- Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

A- Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye'de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B- BİREYSEL KULLANIM İÇİN UYGUN MU ?

Evet uygun

C- KURUMSAL KULLANIM İÇİN UYGUN MU ?

Evet Uygun

D- TOPLU ALIMLARDA İNDİRİM MEVCUT MU ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E- FATURA GÖNDERİYORMUSUNUZ?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F- ÜRÜN ETKİNLEŞTİRİLMESİ GERÇEKLEŞMEME DURUMUNDA İADE DEĞİŞİM YAPIYOR MUSUNUZ ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G- BSA ? DENETİMLERİNDE LİSANLAR GEÇERLİ Mİ ?

Evet denetimlerde geçerlidir Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz..

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 

 

WİNDOWS 10 EDUCATİON

Windows 10 Education, öğrencilerin teknolojinin yardımıyla bilgilerini güncelleyebilmeleri için öğrenime yöneliktir. Windows 10 Education , Pro veya Home ile karşılaştırıldığında daha fazla özelliğe sahiptir. Bu en gelişmiş sürümdür. İndirdikten sonra, gelişmiş Başlat menüsü, ek güvenlik, yeni Edge tarayıcısı ve diğer özellikleri deneyimleyeceksiniz.

 

Microsoft uzmanları, öğrencilerin akademik ihtiyaçlarını günlük olarak göz önünde bulundurarak tasarladı. Programlar öğrenciler için ekonomiktir ve birçok öğrenci bu Windows'u etkili bir öğrenim için kullanıyor. Windows 10 Education , modern bir programla birlikte, Office 365 Pro-Plus ile birlikte gelir.

 

Windows 10 kişiselleştirilmiş öğrenim sağlar; bu şekilde öğretmenlere zaman kazandırır ve kişisel bir öğretmen olarak hizmet eder.

 

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ ÖĞRENİM

Kuşkusuz teknoloji öğrenmenin boyutlarını değiştirdi. Artık tüm öğrenciler, bireysel öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak için ısmarlama teknoloji kullanımıyla parlayabilirler. Windows 10, eğitmenlerin / öğretmenlerin büyük sınıfların zorluklarıyla başa çıkmalarını kolaylaştırır. Teknolojinin kullanımı, eğitimciler için işleri yönetilebilir hale getirdi.

 

TAMAMEN GÜVENLİ VE GÜNCEL

Windows 10 Education, tamamen güvenli, esnek ve en hızlı sürümdür. Farklı gelişmiş güvenlik katmanlarıyla donatılan bu program, Windows'un şimdiye kadarki en güvenli sürümüdür. Birçok öğrenci ve öğretmen Windows 10 Education'a güveniyor.

 

SINIFLARDA VERİMLİLİK

Windows 10'a yeni eklenen özellikler, sınıflardaki günlük iş yükünü azaltır. Bu sürümün bir sonucu olarak, öğretmenler öğrencilerle daha iyi bir şekilde etkileşim kurabilir ve etkileşim kurabilir.

 

WİNDOWS 10 EDUCATİON'IN ÖZELLİKLERİNİ KEŞFEDİN

Windows 10 Education'ın amacı, dünyanın her yerinden öğrencileri daha iyi yarınların temelini oluşturabilecekleri şekilde güçlendirmektir.

WİNDOWS 10 PRO EDUCATİON

 

Windows 10 Pro Education, Windows 10 Pro'nun ticari sürümünde geliştirilmektedir. Eğitim kurumlarında gerekli olan merkezi yönetim kontrolünü sunar. Aslında, bu ürün, Cortana'nın kaldırılmasını içeren, eğitime özgü varsayılan ayarlarla desteklenen gelişmiş bir Windows Pro biçimidir.

Varsayılan ayarlar nedeniyle, kullanıcılar ipuçlarını, püf noktalarını ve Microsoft Store önerilerini devre dışı bırakabilir. "Windows 10 ve Microsoft Store ipuçlarını, püf noktalarını ve önerileri yönetin" varsayılan ayar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Öğrenciler programa Windows-10, sürüm 1607 ile önceden yüklenmiş cihazlar aracılığıyla erişebilir. Müşteriler, bunu Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM) iş ortakları aracılığıyla uygun fiyatlarla K-12 akademik lisanslarıyla satın alabilir.

Orijinal Ekipman Üreticisi ile K 12 akademik lisansı ile güncellenen Windows 10 Pro ile çalışan mevcut cihazlar Windows 10 Pro Education'a yükseltilecektir. Bu yükseltme, Windows 10, 1607 sürümü kurulumunun bir yönüdür.

Windows haklarının yanı sıra Akademik Toplu Lisanslama sözleşmelerine sahip müşteriler, Toplu Lisanslama Hizmeti merkezi aracılığıyla bu ürünü alabilir.

Windows 10 Pro kurulumu, kullanıcıların ürünü Windows 10 Pro Education ile aynı ayarları alacak şekilde yapılandırmasına olanak tanır. Ancak, pencereleri kullanmak için bazı politikalar vardır ve müşterilerin güncellenen politikaları kontrol etmesi gerekir. Ticari Windows 10 Pro'ya sahip K-12 müşterileri, öğrenmeye uygun ayarları uygulamak için "belgeyi" incelemelidir.

WİNDOWS 10 EĞİTİM

Birkaç okul, Eğitim materyalleri ile güvenliği tercih eder. Bu ürün, Windows 10 Enterprise'dan gelir ve eğitim kurumları tarafından tercih edilen yönetim özellikleri ve koruma sunar. Aslında, Windows 10, Cortana'nın kaldırılmasını da içeren, eğitim tabanlı ayarlar sunan gelişmiş bir Windows 10 Enterprise biçimidir.

Müşteriler ürüne Microsoft Toplu Lisanslama aracılığıyla erişebilir. Halihazırda programa zaten sahip olan kullanıcılar, Windows Update veya Toplu Lisanslama Hizmet Merkezi aracılığıyla Windows 10, sürüm 1607'ye güncelleme yapabilirler. Windows 10 Education, tüm K 12 istemcileri için oldukça faydalıdır çünkü eğitim ayarları için kapsamlı ve tamamen güvenli bir sürüm sunar.

Windows 10'a erişimi olmayan kişiler, Microsoft temsilcisiyle iletişime geçmelidir. Ürünü kullanmaya başlamadan önce tüm politikalara göz atın. Windows 10 Enterprise'a sahip kullanıcılar, Windows 10 Education ile aynı Kullanıcı Arayüzü özelliklerini alacak şekilde yapılandırabilir.

Ticari Windows 10 Enterprise'a sahip K-12 müşterilerinin, gereksinimlerine göre istenen ayarları onaylamak için "belgeyi" incelemeleri gerekir.

WİNDOWS 10 NEREDEN SATIN ALABİLİRİM?

Nitelikli işletim sistemleri arasında yer alan Windows 10, aynı zamanda uyumlu bir işletim sistemi olarak tanımlanıyor. Özellikle pratik bir kullanım özelliğin sahip olan bu ürünün son zamanların favori donanımı olduğunu da rahatlıkla ifade edebiliriz. Tam da bu noktada Windows 10 işletim sisteminin diğer sürümlerden çok daha işlevsel olduğunu da söyleyebiliriz. Durum böyle olunca Windows 10 işletim sistemine de son zamanlarda yoğun bir şekilde talebin ortaya çıktığını da ifade edebiliriz. Siz de bu nitelikli ürüne sahip olmayı isterseniz Windows 10 nereden satın alabilirim? Sorusunu dillendirebilirsiniz! Bu kapsamda internet üzerinden söz konusu ürünün lisans anahtarını pratik bir şekilde satın alabilirsiniz! Böylece son derece profesyonel bir işletim sistemine de sahip olabilirsiniz!

 

 

Havale / EFT (%4) :1,200.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim