Server 2016 Standart Dijital Lisans EVU BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft

177.00 TL

Server 2016 Standart Dijital Lisans EVU BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

Windows Server 2016 için yükseltme ve dönüştürme seçenekleri 

Şunlar için geçerlidir: Windows Server 2019, Windows Server 2016

Bu konu, önceki işletim sistemlerinden Windows Server® 2016'ya yükseltme hakkında bilgiler içerir.

Windows Server 2016'ya geçiş süreci, hangi işletim sistemiyle başladığınıza ve izlediğiniz yola bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Yeni bir Windows Server 2016 dağıtımına dahil olabilecek farklı eylemleri ayırt etmek için aşağıdaki terimleri kullanıyoruz.

Kurulum , yeni işletim sistemini donanımınıza yüklemenin temel konseptidir. Özellikle, temiz bir kurulum , önceki işletim sisteminin silinmesini gerektirir. Windows Server 2016'nın yüklenmesi hakkında bilgi için Windows Server 2016 için Sistem Gereksinimleri ve Kurulum Bilgileri'ne bakın . Windows Server'ın diğer sürümlerinin yüklenmesi hakkında bilgi için bkz. Windows Server Kurulumu ve Yükseltmesi .

Geçiş , farklı bir donanım setine veya sanal makineye aktararak mevcut işletim sisteminizden Windows Server 2016'ya geçmek anlamına gelir. Yüklediğiniz sunucu rollerine bağlı olarak önemli ölçüde değişiklik gösterebilen taşıma, Windows Server Kurulumu, Yükseltme ve Geçiş bölümünde ayrıntılı olarak ele alınmaktadır .

Küme İşletim Sistemi Sıralı Yükseltme , bir yöneticinin Hyper-V veya Genişletme Dosya Sunucusu iş yüklerini durdurmadan küme düğümlerinin işletim sistemini Windows Server 2012 R2'den Windows Server 2016'ya yükseltmesini sağlayan yeni bir Windows Server 2016 özelliğidir. Bu özellik, Hizmet Seviyesi Sözleşmelerini etkileyebilecek kesinti sürelerini önlemenizi sağlar. Bu yeni özellik, Küme işletim sistemi sıralı yükseltmede daha ayrıntılı olarak tartışılmıştır .

Lisans dönüştürme Bazı işletim sistemi sürümlerinde, basit bir komutla ve uygun lisans anahtarıyla tek bir adımda yayının belirli bir sürümünü aynı sürümün başka bir sürümüne dönüştürebilirsiniz. Biz buna lisans dönüşümü diyoruz. Örneğin, Windows Server 2016 Standard çalıştırıyorsanız, bunu Windows Server 2016 Datacenter'a dönüştürebilirsiniz.

Yükseltme , aynı donanım üzerinde kalarak mevcut işletim sistemi sürümünüzden daha yeni bir sürüme geçmek anlamına gelir. (Bu bazen yerinde yükseltme olarak adlandırılır.) Örneğin, sunucunuz Windows Server 2012 veya Windows Server 2012 R2 çalıştırıyorsa, bunu Windows Server 2016'ya yükseltebilirsiniz. İşletim sisteminin değerlendirme sürümünden yükseltme yapabilirsiniz. eski bir perakende sürümünden daha yeni bir sürüme veya bazı durumlarda işletim sisteminin toplu lisanslı bir sürümünden sıradan bir perakende sürümüne bir perakende sürümü.

Önemli

Yükseltme, başarılı bir yükseltme için belirli OEM donanım sürücülerinin gerekli olmadığı sanal makinelerde en iyi şekilde çalışır.

Önemli

14393.0.161119-1705.RS1_REFRESH'den önceki Windows Server 2016 sürümleri için , yalnızca Masaüstü Deneyimi seçeneği (Sunucu Çekirdeği seçeneği değil) kullanılarak yüklenen Windows Server 2016 ile değerlendirmeden perakendeye dönüştürme gerçekleştirebilirsiniz . Sürüm 14393.0.161119-1705.RS1_REFRESH ve sonraki sürümlerden başlayarak, kullanılan yükleme seçeneğinden bağımsız olarak değerlendirme sürümlerini perakende satışa dönüştürebilirsiniz.

Önemli

Sunucunuz NIC Takım Oluşturmayı kullanıyorsa, yükseltmeden önce NIC Takım Oluşturmayı devre dışı bırakın ve yükseltme tamamlandıktan sonra yeniden etkinleştirin. Ayrıntılar için NIC Takım Oluşturmaya Genel Bakış konusuna bakın .

Windows Server'ın önceki perakende sürümlerini Windows Server 2016'ya yükseltme
Kısaca özetler Aşağıdaki tablo zaten lisanslı (yani, değerlendirme değildir) Windows işletim sistemleri Windows Server 2016 hangi sürümlerine yükseltilebilir.

Desteklenen yollar için aşağıdaki genel yönergelere dikkat edin:

32 bitten 64 bit mimariye yükseltmeler desteklenmez. Windows Server 2016'nın tüm sürümleri yalnızca 64 bittir.
Bir dilden diğerine yükseltme desteklenmez.
Sunucu bir etki alanı denetleyicisiyse, önemli bilgiler için Etki Alanı Denetleyicilerini Windows Server 2012 R2 ve Windows Server 2012'ye Yükseltme bölümüne bakın .
Windows Server 2016'nın yayın öncesi sürümlerinden (önizlemeler) yapılan yükseltmeler desteklenmez. Windows Server 2016'ya temiz bir kurulum gerçekleştirin.
Bir Sunucu Çekirdeği kurulumundan Masaüstü kurulumuna sahip bir Sunucuya (veya tersi) geçiş yapan yükseltmeler desteklenmez.
Önceki bir Windows Server kurulumundan Windows Server'ın değerlendirme kopyasına yükseltmeler desteklenmez. Değerlendirme sürümleri temiz bir kurulum olarak kurulmalıdır.
Sol sütunda mevcut sürümünüzü görmüyorsanız, Windows Server 2016'nın bu sürümüne yükseltme desteklenmez.

Sağ sütunda birden fazla sürüm görüyorsanız , aynı başlangıç sürümünden herhangi bir sürüme yükseltme desteklenir.

TABLO 1
Bu sürümü çalıştırıyorsanız: Şu sürümlere yükseltebilirsiniz:
Windows Server 2012 Standardı Windows Server 2016 Standard veya Datacenter
Windows Server 2012 Veri Merkezi Windows Server 2016 Veri Merkezi
Windows Server 2012 R2 Standardı Windows Server 2016 Standard veya Datacenter
Windows Server 2012 R2 Veri Merkezi Windows Server 2016 Veri Merkezi
Windows Server 2012 R2 Temelleri Windows Server 2016 Temelleri
Windows Depolama Sunucusu 2012 Standardı Windows Depolama Sunucusu 2016 Standardı
Windows Storage Server 2012 Çalışma Grubu Windows Storage Server 2016 Çalışma Grubu
Windows Depolama Sunucusu 2012 R2 Standardı Windows Depolama Sunucusu 2016 Standardı
Windows Depolama Sunucusu 2012 R2 Çalışma Grubu Windows Storage Server 2016 Çalışma Grubu

Havale / EFT (%4) :169.92 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim