Server 2016 Datacenter Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft

177.00 TL

Server 2016 Datacenter Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

>

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 
Windows Server 2016 Datacenter Sürümü 


Windows Server 2016 Datacenter , Standart Sürümün özelliklerini artırılmış sanallaştırma seçenekleri, yazılım tanımlı ağ oluşturma ve depolama ve Korumalı Sanal Makineler ile birlikte sunar. Standard Edition'da sınırlı olan bazı özellikler, Datacenter Edition'da daha kapsamlıdır.

Server 2016 Datacenter Sürümü, kullanıcıya sınırsız sayıda sanal makine sağlar; her lisans ayrıca bir Hyper-V ana bilgisayarıyla birlikte gelir. Bu sunucu sürümü, ağ denetleyicisinin ağdaki cihazlar, hizmetler ve diğer bileşenlerle iletişim kurmasını sağlayan bir ağ denetleyicisi olarak da işlev görebilir. Kullanıcıya daha sonra, yapılandırma ve izleme için ağ denetleyicisinin yönetimine izin veren bir uygulama programlama arabirimi (API) sağlanır.

Bu sürüm ayrıca, kullanıcı için ek koruma ve şifreleme seçenekleri sağlayan Korumalı Sanal Makineler için destek sağlar. Standard Edition'a benzer şekilde, konteynerler bu sunucu seçeneğinde kullanılabilir. Bununla birlikte, kullanıcının sınırsız sayıda Windows kapsayıcısı ve Hyper-V kapsayıcısı oluşturmasına izin veren sınırlamalar yoktur.

Korumalı Sanal Makinelerin uygulanması ile bu makineleri çalıştırabilecek bir hizmete ihtiyaç duyulmaktadır. Host Guardian, Hyper-V ana bilgisayarları ve Korumalı Sanal Makinelerin kullanımı için destek sağlar. Host Guardian, Korumalı Sanal Makine işlevini yapmak için gereken bileşenlerin yalnızca bir kısmıdır.

Server 2016 Datacenter Edition'a eklenen büyük bir avantaj, verilerin dosya yerine bloklar halinde yedeklenmesini sağlayan ve veri yedeklemesi yapılırken dosyaların kullanımına izin veren depolama çoğaltma işlevidir. Ayrıca, depolama replikasyonu, olası bir felaket meydana gelebileceğinde, hizmetlerin gerektiğinde başka bir konuma taşınmasına olanak tanır.

Standard Edition'da bulunmayan benzersiz bir özellik, genellikle iş akışlarının kullanılmasıyla ilke etkin otomasyon oluşturmaya ve yönetmeye yardımcı olan Yazılım Tanımlı Ağ (SDN) kullanımıdır. SDN mimarisinde kullanılan teknoloji, daha iyi kaynak kullanımı, azaltılmış altyapı ihtiyaçları ve kullanıcıya talep üzerine uygulama teslimi sağlar.

Datacenter Sürümü, aynı Standart Sürüm gibi devralınan etkinleştirmeyi de destekler, ancak nerede barındırılması gerektiği konusunda herhangi bir sınırlama yoktur.

Windows Server, Microsoft tarafından oluşturulan bir sunucu işletim sistemidir. Şu anda sekiz sürümde mevcut olan Windows Server İşletim Sistemi, küresel sunucu işletim sistemi pazarının yaklaşık% 33,5'ini oluşturmaktadır. Bu yazımızda 12 Ekim 2016'dan beri genel olarak piyasada bulunan en son ikinci sürüm olan Windows Server 2016'ya odaklandık. İşletim sistemi Standard ve Datacenter olmak üzere iki sürüm halinde gelir.Yazımızın amacı, iki Windows Server 2016 sürümü arasındaki farklılıkları ve benzerlikleri ortaya çıkarmaktır.Temel fark, üstesinden gelebilecekleri iş yükü türlerindedir.Spesifik olarak, Standard Edition, Datacenter Edition'da bulunan bazı özellikleri sağlamaz.

NAKIVO Backup & Replication,Windows Server yedeklemelerinisağlam ve güvenilir bir şekildegerçekleştirebilen güçlü bir çözüm sunar.Ürünümüzün işlevselliği, verilerinizi sorunsuz bir şekilde yedeklemenizi sağlarken aynı zamanda veritabanları ve uygulamaların tutarlılığını sağlar.Tüm özelliklerimizle en üst düzeyde veri koruması sağlayabilir, yedekleme performansını artırabilir, ağınızı boşaltabilir ve masrafları en aza indirebilirsiniz.

WİNDOWS SERVER 2016: TEMEL ÖZELLİKLER

Server 2016 Datacenter sürümlerinin karşılaştırmasına geçmeden önce, iki sürümün paylaştığı temel özelliklere hızlıca göz atalım.Elbette, listenin tamamı aşağıda özetlenen özelliklerle sınırlı değildir, ancak aşağıdakiler kesinlikle özel bir ilgiyi hak etmektedir.

Nano Sunucu

2016'da yeni olan bu, özel bulutlar ve veri merkezleri için tasarlanmış, uzaktan yönetimli bir sunucu işletim sistemidir.Kompakttır (512MB'den biraz fazla disk alanı ve yaklaşık 256MB bellek tüketir), kurulumu hızlıdır ve güncellemeler ve sistem yeniden başlatılması söz konusu olduğunda büyük ölçüde iddiasızdır.

Aslında, Nano Sunucu, Sunucu Çekirdeği modunda Windows Server'a oldukça benzer, ancak daha az gereksinimle birlikte gelir.Kullanım durumlarına gelince, Nano Sunucu, kümelerdekiler de dahil olmak üzere Hyper-V sanal makineleri için bir "hesaplama" ana bilgisayarı rolünde mükemmeldir.Ayrıca, Ölçeklendirilebilir Dosya Sunucusu için bir depolama ana bilgisayarı, bir DNS sunucusu, Internet Information Services (IIS) çalıştıran bir web sunucusu, vb. Olarak da kullanılabilir.

Doğrudan Depolama Alanları

Bu çözüm, bütçeniz dahilinde kalırken, geleneksel bir SAN veya NAS'ın temel özelliklerine sahip yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir yazılım tanımlı depolama birimi oluşturmanın bir yolunu sağlar.Teknoloji, yerel olarak bağlı sürücülere sahip endüstri standardı sunuculara dayanır ve önbelleğe alma, depolama katmanları ve silme kodlaması gibi özellikler içerir.Kullanılabilir iki dağıtım seçeneği vardır: hiper yakınsamalı ve yakınsamalı, dağıtım sürecini büyük ölçüde basitleştirir.

Küme sıralı yükseltme

Bu teknoloji, düğümlerde çalışan Hyper-V veya Scale-Out File Server iş yüklerini durdurmanıza gerek kalmadan küme düğümlerinin işletim sistemini yükseltmenize olanak tanır.Başka bir deyişle, bu, aksama sürelerini tamamen önlemese de en aza indirmeye yardımcı olmanın bir yoludur.Bu işlevsellik, kullanmak için herhangi bir ek donanım veya yeni bir kümenin varlığını gerektirmez ve "geri dönüş noktası" seçeneğini seçmediğiniz sürece yükseltme işlemi tersine çevrilebilir.

Havale / EFT (%4) :169.92 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim