CorelDRAW Technical Suite 2018 Dijital Lisans SÜRESİZ FATURALI BİREYSEL-KURUMSAL

Marka: Corel

448.40 TL

CorelDRAW Technical Suite 2018 Dijital Lisans SÜRESİZ FATURALI BİREYSEL-KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ? Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

CorelDRAW Technical Suite 2018 — En Son Güncelleme Paketleri Esneklik ve Güç 

CorelDRAW Technical Suite 2018 , CAD ve teknik çizim verileriyle çalışırken esneklik ve güç sağlayan birçok yeni özelliğe sahip.
Corel, aynı adı taşıyan teknik çizim paketini Haziran ayında güncelledi. Şirketin ne sunduğuna beraber bir göz atalım:
 
Architosh geçmişte teknik çizim paketine ve CorelCAD paketlerine atıfta bulundu. Teknik çizim yazılım paketleri, dünyanın her yerindeki üreticiler tarafından, özellikle ürün kılavuzları ve bakım profesyonelleri için teknik kılavuzlar için yaygın olarak kullanılmaktadır.

CorelDRAW Technical Suite 2018 'deki Yenilikler

Ürünlerin MCAD platformlarında oluşturulduğu günümüz üretim dünyasında, CorelDRAW Technical Suite 2018 de CAD  verileri ile çalışmaktadır. En son 2018 sürümü, tüm popüler CAD ve teknik çizim standartlarını desteklemektedir.

CorelDRAW Ürün Müdürü Sr. Klaus Vossen, "CorelDRAW Technical Suite 2018 , teknik illüstratörlere yüksek kaliteli tasarımlar oluşturmak ve olağanüstü sonuçları hızlı bir şekilde elde etmek için, üç olağanüstü grafik uygulamasının - Corel DESIGNER, CorelDRAW ve PHOTO-PAINT - gücüne dayanıyor." "Bu güçlü paket, kılavuzlardan ve montaj talimatlarından teknik pazarlamaya kadar tutarlı ve hassas görseller oluşturmak için gereken uyumluluğu, esnekliği ve gücü sağlarken ihtiyacınız olan teknik standartları destekliyor." dedi.

CorelDRAW Technical Suite 2018, büyük ve küçük üreticiler ve AEC şirketleri için ideal olan, daha fazla teknik çizim ihtiyaçları için CAD verileriyle uyumlu olacak şekilde tasarlanmış çok sayıda iyileştirme içerir.

Etkili tasarım ve ayrıntılı montaj talimatlarından şemalara, kullanım kılavuzlarına ve pazarlama materyallerine kadar çeşitli teknik illüstrasyon projeleri oluşturmak için CorelDRAW Technical Suite 2018 'i seçin.

Özellikleri

Üreticiler, havacılık ve savunma endüstrisi ve AEC endüstrileri için ideal olacak şekilde tasarlanan CorelDRAW Technical Suite 2018 , teknik illüstrasyon iş akışını hızlandırır:

 • Tasarım hassasiyeti için güçlü araçlar - Yeni tasarım ve geliştirme yetenekleriyle eşsiz üretkenlik elde edin. Basit nesnelerden karmaşık mekanik parçalara kadar çeşitli simetrik tasarımları gerçek zamanlı olarak oluşturmak için Simetri çizim moduyla zamandan tasarruf edin. Bir seçimin sınırlayıcı kutusunu, sayfa kenarını veya merkezini, en yakın ızgara çizgisini veya belirtilen bir noktayı kullanarak düğümleri hizalayın ve dağıtın. Kesikli çizgiler kullanan nesneler, metinler ve sembollerdeki köşelerin görünümü üzerinde daha fazla kontrol sahibi olun.
 • Gelişmiş çeviri iş akışı desteği - Açıklayıcı metin içeren çizimler üretin, ardından küresel izleyiciler için çok dilli teknik yayınlarda kullanılmak üzere doğrudan Çeviri Belleği Sistemine (TMS) çıktı alın. Birden fazla sütuna yayılan metni biçimlendirin ve eksiksiz kullanım kılavuzları veya belgeler yazmak için Corel DESIGNER® 2018'i kullanın. Ardından, çeviri için kaynak dil belgesini gönderin ve tek tıklamayla yerelleştirilmiş belgeler oluşturmak için çevirileri alın.
 • Sezgisel fotoğraf düzenleme - Yeni etkileşimli düzleştirme ve sezgisel perspektif ayarlama özellikleri dahil PHOTO-PAINT® 2018'in güçlü fotoğraf düzenleme özellikleriyle etkileyici sonuçlar elde edin. Profesyonel düzenleme araçlarıyla, teknik belgelerde kullanılan görüntülerin her çözünürlükte hassas ve okunaklı olduğundan emin olun. AfterShot ™ 3 HDR'nin eklenmesiyle, RAW veya JPEG fotoğraflarda düzeltmeler ve geliştirmeler yapın.
 • Güncellenmiş endüstri lideri dosya uyumluluğu - Teknik yayın standartları için tam destekten yararlanın, DWG CAD dosyalarının en son sürümlerini içe aktarın ve teknik belgeleri yayınlamak, paylaşmak ve çıktılarını almak için 100'den fazla ek veri dosyası formatıyla çalışın. CorelDRAW Technical Suite 2018 , CGM, WebCGM (S1000D 4.2 dahil), SVG ve PDF (3D PDF dahil) dahil olmak üzere çapraz medya yayınlama ve dağıtım yetenekleri, önemli teknik dosyaların gerekli formatta teslim edilmesini sağlar.
 • Hızlandırılmış performans - Teknik geliştirme ve çizimi daha verimli hale getiren birçok zaman kazandıran iyileştirmeden yararlanın. Hızlandırılmış ürün başlatma süresiyle daha hızlı çalışın ve araç önizlemelerinin daha hızlı oluşturulmasıyla üretkenliği artırın; eğri önizlemeleri, düğümler ve tutamaçlar; ve dahası. Artık büyük dosyaları daha hızlı açın ve karmaşık eğrilerle çalışırken daha sorunsuz düzenlemenin keyfini çıkarın.
 • XVL Studio Corel Edition ile verimli 3B görselleştirme - 3B görünümleri ve modelleri kullanarak teknik projelere bağlam ekleyin. Pakete dahil olan yeni XVL Studio Corel Edition; DWG, 3DS veya IGES 3D model dosyalarından içe aktarılan 3D görünümlerden yüksek kaliteli renderler oluşturmak için kullanılabilir. Geliştirilmiş Corel DESIGNER'a Gönder özelliği ile 3B görünümleri kolayca vektör çizimlerine dönüştürün. Ayrıca, animasyon araçlarına sahip olmak ve 3D CAD Mühendislik dosyalarıyla çalışmak için XVL Studio 3D CAD eklenti seçeneğini seçin.

CorelDRAW Technical Suite 2018 şunları içerir:

 • Corel DESIGNER® 2018 - Hassas illüstrasyon ve teknik tasarım
 • CorelDRAW® 2018 - Vektör çizim ve sayfa düzeni
 • PHOTO-PAINT® 2018 - Profesyonel görüntü düzenleme
 • PowerTRACE® 2018 - Biteşlemden vektöre dönüştürme
 • Font Manager ™ 2018 - Güçlü font yönetimi
 • XVL Studio Corel Edition - 3B görselleştirme ve geliştirme
 • CONNECT ™ - İçerik bulucu
 • CAPTURE ™ 2018 - Ekran görüntüsü
 • AfterShot ™ 3 HDR - RAW fotoğraf düzenleyici
 • PhotoZoom Pro 4 - PHOTO-PAINT'ten dijital görüntüleri dışa aktarmak ve büyütmek için eklenti

Corel, abonelik veya kalıcı lisans seçenekleriyle bireyler ve kurumsal hesaplar için esnek satın alma seçenekleri sunar. Kalıcı lisans müşterileri, CorelDRAW Technical Suite ile güncel kalmanın daha kolay ve daha ekonomik bir yolu olan Yükseltme Koruma Programı ile gelecekteki sürümlerden tasarruf edebilirler. CorelDRAW Technical Suite 2018'i satın aldığınızda Yükseltme Koruması Programını ekleyin ve en son sürümü kullandığınızı bilmenin verdiği güven ile birlikte gelecekteki sürümleri mümkün olan en düşük maliyetle alacağınız garanti edilir. Hesabınız etkin olduğu sürece bu avantajlardan yararlanın. Yükseltme Koruma Programını durdurmaya karar verseniz bile en son sürümünüzü kullanmaya devam edebilirsiniz.

Havale / EFT (%4) :430.46 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim