Corel PaintShop Pro 2020 Ultimate - Süresiz

Marka: Corel

354.00 TL

Corel PaintShop Pro 2020 Ultimate - Süresiz
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ? Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

Corel PaintShop Pro 2020 Ultimate

Corel PaintShop Pro 2020 Ultimate GRFX Studio, Parallels Toolbox, PhotoMirage Express, Painter Essentials 6, AfterShot 3 ve Creative Collection olmak üzere altı ek programdan oluşur. Ultimate bonus paketiyle birleştirilmiş kapsamlı bir fotoğraf düzenleme, görüntü yönetimi ve grafik tasarım yazılımıdır. Corel PaintShop Pro 2020 Ultimate 'in , işlem hızlarında, genel performans ve kararlılığında iyileştirmeler yapılmıştır. Bunun yanı sıra güncellenmiş bir fırça, renk paleti, degradeler ve diğer yaratıcı yenilikler içeriyor. SmartClone, görüntülerdeki nesneleri sorunsuz bir şekilde değiştirmek için akıllı içeriğe duyarlı teknolojiden yararlanarak gelişmiş işlemden yararlanır. Fotoğrafçılık çalışma alanı da iyileştirildi ve daha hassas seçimler yapmak için bir İyileştirme Fırçası eklendi. 2020'nin güncellenmiş özellik setine ek olarak,

PaintShop Pro 2020

 • SmartClone, birden çok görüntüdeki öğeleri kolayca birleştirmeye ve bunları tek bir görüntüde bütünleştirmeye yardımcı olan gelişmiş bir içeriğe duyarlı klonlama aracıdır. Çok yönlülüğü, basit rötuşlardan karmaşık kompozitlere kadar her şeye fayda sağlar.
 • Corel PaintShop Pro 2020 Ultimate Güncellenmiş Fotoğrafçılık Çalışma Alanı, yalnızca hızlı fotoğraf düzenlemelerine odaklanmak için basitleştirilmiş bir arayüzdür.
 • Seçim araç setine bir İnceltme Fırçası eklenmiştir ve ince maskeleme uygulamalarına uyacak şekilde daha yüksek hassasiyet ve doğrulukla seçim yapılmasını sağlar.
 • Metin aracı, iyileştirilmiş oluşturma, giriş, düzenleme ve kaydırma işlevlerinin yanı sıra daha hızlı ve yanıt vermesi için geliştirildi.
 • Güncellenmiş yaratıcı fırçalar, renk paletleri, gradyanlar, desenler ve resim tüpleri paketi Karşılama Kitabından indirilebilir ve uygulamaya birkaç yeni yaratıcı varlık yerleştirilmiştir.
 • İyileştirilmiş bir genel iş akışı için en çok kullanılan ve tercih edilen eski araçlardan bazıları için performans ve kararlılık iyileştirildi.
 • Kırpma araç çubuğundaki Alan Derinliği özelliği, daha fazla hassasiyet ve daha gerçekçi sonuçlar için geliştirildi.
 • Stil niteliklerini bir katmandan diğerine kopyalamak, tek bir veya birden çok belgede tek bir tıklama ile mümkündür.

Corel PaintShop Pro 2020 Ultimate Bonus Paketi

Corel PaintShop Pro 2020 Ultimate ile birlikte, post prodüksiyon yeteneklerinizi daha da güçlendirmek için ek uygulamalardan oluşan bir bonus altılı sistem dahildir.
 • GRFX Studio, görüntülerinizi tamamlayacak çarpıcı ve farklı görünümler üretmek için binlerce yaratıcı fotoğraf efektine erişim sağlar.
 • Parallels Toolbox'a bir yıllık abonelik dahildir ve optimum çalışma koşullarını elde etmek için depolama ve dosya yönetiminden yararlanmak için 30 araç sağlar.
 • PhotoMirage Express, herhangi bir görüntüyü bir animasyona dönüştürmenize izin verir. Daha dinamik bir görüntüleme deneyimi için bunları doğrudan sosyal medyada paylaşmanıza olanak tanır.
 • Painter Essentials 6, fotoğraflarınızı açıklayıcı stilde dijital sanata dönüştüren bir fotoğraf boyama yazılımıdır. Alternatif olarak, sıfırdan eskiz çizmek, çizmek ve boyamak için çok çeşitli fırçaları ve diğer araçları kullanabilir, ayrıca bitmiş işlerinize çeşitli boyama stilleri ve efektler uygulayabilirsiniz.
 • AfterShot 3, fotoğraf kitaplığınızı düzenlemek ve geliştirmek için özel bir ham dosya işlemcisidir. Görüntü ayarlamaları tek dosyalara yapılabilir veya gelişmiş bir toplu işleme işlevi, büyük fotoğraf gruplarına aynı anda düzeltme uygulamanıza olanak tanır.
 • Yaratıcı Koleksiyona erişim, etkileyici birleşik ve rötuşlanmış görüntüler elde etmek için düzinelerce benzersiz fırça, doku ve 100'den fazla telifsiz arka plan sağlar.

Fotoğraf düzenleme

 • Izgara, Çapraz, Altın Oran ve Altın Spiral kılavuzlarını kullanarak daha güçlü kompozisyonlar için fotoğrafları kırpın ve düzeltin. Bu araç aynı zamanda görüntülerin düzeltilmesine, perspektif bozulmasının düzeltilmesine ve alan efektlerinin derinliğinin ayarlanmasına izin verir.
 • Bir dizi akıllı seçim aracı, görüntü alanlarını hızlı ve kolay bir şekilde ayarlamayı ve rötuşlamayı, ayrıca seçimleri yüksek bir doğruluk derecesiyle klonlamayı ve iyileştirmeyi sağlar.
 • Komut dosyaları, özel bir komut dosyası oluşturma motoru ve komut dosyası oluşturma kılavuzu ile neredeyse her eylemi otomatikleştirerek tekrarlayan görevleri hızlandırmaya yardımcı olur.
 • 360 ° kameralar için destek mevcuttur; 360 ° fotoğraflar döndürülerek düzleştirilebilir, sahne düzgün görünecek şekilde yapılabilir veya benzersiz bitki benzeri efektler elde edilebilir. Ayrıca Sihirli Doldurma aracını kullanarak tripodu çerçeveden çıkarabilir ve değiştirebilirsiniz.
 • Corel PaintShop Pro 2020 Ultimate 'in Camera RAW Laboratuvarı'nı kullanarak, ham dosyalarınız üzerinde, görünümlerden önce ve sonra görme ve büyük bir önizleme seçeneğiyle çalışma yeteneği de dahil olmak üzere tam işlem kontrolüne sahipsiniz.
 • Aynı sahnenin birden fazla pozlaması, görünür dinamik aralığı genişletmek ve daha fazla gölge ve vurgu ayrıntısı elde etmek için HDR araçları kullanılarak harmanlanabilir.

Grafik dizayn

 • Katmanlar, tahribatsız bir şekilde çalışmanıza ve daha karmaşık fotoğraf kompozisyonları oluşturmanıza olanak tanır.
 • Çeşitli Çizim ve Boyama araçları, görüntülerinize çeşitli illüstrasyon efektleri uygulamanıza olanak tanır. Yeni fırça serilerinin yanı sıra, en sevdiğiniz Adobe Photoshop fırçalarını da içe aktarabilirsiniz. Ek olarak, vektör çizim araçları ayrıca önceden ayarlanmış şekiller ve kalemlerle çizim yapmanıza da olanak tanır.
 • Metninizin görünümünü yaratıcı bir şekilde ayarlamak için yazı tiplerini, boyutunu, stilini, hizalamasını, satır aralığını, karakter aralığını ayarlama ve efektler uygulama becerisinin yanı sıra bir dizi tipografi aracı kullanılarak herhangi bir görüntüye metin eklenebilir.
 • Pic-to-Painting işlevi, ünlü tabloların, stillerin ve sanatçıların görünümünü taklit eden ilham verici bir görüntü oluşturmak için fotoğrafları analiz etmek için derin sinir ağları uygular.

Akıllı Çözümler

 • Makyaj araçları kırmızı gözü, lekeleri ve istenmeyen çizgileri giderebilirsiniz. Bunun yanı sıra kırışıklıkları yumuşatmaya, dişleri beyazlatmaya ve eşit cilt tonlarını gidermeye yardımcı olur.
 • Tek Adımda Fotoğraf Düzeltme, düzeltmeleri otomatik olarak uygulamak için tek tıklamayla kullanılan bir yöntemdir ve Akıllı Fotoğraf Düzeltme, otomatik ayarlamaları da tek bir tıklamayla uygulamanıza olanak tanır, ancak önerilen ayarlarda ince ayar yapma becerisine sahiptir.
 • Lens Düzeltme araçları, birçok lensin neden olduğu bozulmaları, vinyet oluşturmayı ve renk sapmalarını düzeltmek için otomatik veya manuel olarak uygulanabilir.
 • Corel PaintShop Pro 2020 Ultimate Toplu İşleme, aynı ayarlamayı aynı anda birkaç dosyaya uygulamanıza olanak tanır.

Başlayın ve Öğrenin

 • Çizim, boyama ve rötuş uygulamalarından yararlanmak için WinTab'a duyarlı stiluslar ve tabletlerle çalışma desteği mevcuttur.
 • Özel taşıma araçları, eklentilerin, komut dosyalarının, fırçaların, renk paletlerinin, gradyanların, desenlerin, dokuların ve daha önce yüklenmiş diğer efektlerin bakımı dahil olmak üzere önceki PaintShop Pro sürümlerinden içerik aktarmayı sorunsuz hale getirir.
 • Yeni özellikleri ve bunları düzenleme iş akışınızda en iyi nasıl kullanacağınızı öğrenmek için adım adım rehberli bir sanal tur kullanılabilir.
 • Corel PaintShop Pro 2020 Ultimate ile ilgili faydalı video eğitim kitaplıklarına güncellenmiş Hoş Geldiniz sekmesinden ve ek yardım için Eğik Sayfa'dan erişilebilir.
Havale / EFT (%4) :339.84 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim