CorelDraw 2019 Graphics Suite SÜRESİZ FATURALI BİREYSEL-KURUMSAL

Marka: Corel

708.00 TL

CorelDraw 2019 Graphics Suite SÜRESİZ FATURALI BİREYSEL-KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ? Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

CorelDraw 2019 Graphics Suite 

CorelDraw 2019 Graphics Suite 'in Windows 10, 8.1 ve 7'nin 32 ve 64 bit sürümleriyle uyumlu bir indirilebilir sürümüdür. Kullanıcılara daha hızlı, daha akıllı ve daha fazla yerde çalışmanız gereken profesyonel vektör illüstrasyon, düzen, fotoğraf düzenleme ve tasarım araçları sunar. Ayrıca, dosya formatı uyumluluğu ve renk yönetimi araçları, her türlü proje için gerekli olan esnekliği ve renk doğruluğunu sağlar. Kullanıcılara 7000 clipart, dijital görüntü ve araç sarma şablonları, 1000 yüksek çözünürlüklü dijital fotoğraf, 1000'den fazla TrueType ve/veya OpenType yazı tipi, 150 profesyonelce tasarlanmış şablon ve 600'den fazla çeşme, vektör ve bitmap dolgusu sağlanır.

Bu paket, vektör illüstrasyon ve sayfa düzeni için CorelDraw 2019 Graphics Suite , resim düzenleme için Corel PHOTO-PAİNT 2019, yazı tipi keşif ve yönetimi için Corel Font Manager 2019, bitmap-vektör izleme için PowerTRACE 2019, içerik bulmak için CONNECT 2019, ekran yakalama için CAPTURE 2019, CorelDRAW içerir.bir web tarayıcısı kullanarak çevrimiçi grafik tasarım sağlayan uygulama, raw fotoğraf düzenleme için AfterShot 3 HDR ve dijital görüntüleri büyütmek için BenVİSTA PhotoZoom Pro 4. Destekleyen uygulamalar için (2002, 2003, 2007, ve 2010) Adobe Photoshop, Illustrator, Acrobat, Microsoft gibi PDF/Yayıncı, Uygulamalar için Word 2007 ve'ın (2000-2007), Visual Studio Araçları, Visual Basic vardır. Diğer destekleyici uygulamalar Barkod sihirbazı, Dupleksleme Sihirbazı ve GPL Ghostscript (ZIP) içerir.

Mükemmellik

CorelDraw 2019 Graphics Suite için yeni özellikler arasında tahribatsız efektler, bir nesne docker, sharepoint entegrasyonu, CorelDRAW bulunur.uygulama, mükemmel bir piksel iş akışı, docker'ı bulma ve değiştirme, 64 bit TWAIN Tarayıcı desteği ve modernize edilmiş şablonlar. Ek olarak, seçenekler iş akışı, dijital varlık yönetimi, şablon iş akışı, AutoCAD DWG/DXF desteği, baskı birleştirme ve PDF/X desteği gibi mevcut özelliklerin çoğu geliştirildi ve yükseltildi.

CorelDRAW Graphics Suite'in kimliği doğrulanmış bir sürümü ve bir ağ bağlantısı, birlikte verilen yazılım bileşenlerine, çevrimiçi içeriğe ve AfterShot 3 HDR ve BenVİSTA PhotoZoom Pro 4 uygulamaları gibi özelliklere erişmek için gereklidir. Yazılımınızla birlikte gelen çevrimiçi özelliklere ve içeriğe erişmek için CorelDRAW Graphics Suite kopyanızın kimliğini doğrulamak için oturum açmanız gerekir. CorelDRAW Graphics Suite'in kimliğini doğrulamak, ürün güncellemelerini almak ve çevrimiçi içeriğe, özelliklere ve hizmetlere erişmek için oturum açmak için bir ağ bağlantısı gereklidir. En az 30 günde bir internete bağlanmanız koşuluyla CorelDRAW Graphics Suite'i çevrimdışı olarak kullanabilirsiniz.

Genel Özellikler - 2019'daki Yenilikler

Nesneler Docker (Geliştirilmiş)

Tasarım öğelerini, katmanları ve sayfaları yönetmek tamamen yeniden tasarlandı. Objects penceresi, bir belgenin yapısı üzerinde doğrudan kontrol ve bileşenlerine hızlı erişim sağlar.

Piksel İş Akışı (Geliştirilmiş)

Web için tüm grafiklerin piksel açısından mükemmel olduğundan emin olun. Piksel ızgarasını sayfa kenarınıza hizalayın, böylece dışa aktardığınız her grafik net kenarlara sahip olurken, yeni Piksel Izgarasına Hizala düğmesi şekilleri mükemmelleştirmeyi kolaylaştırır.

Tahribatsız Etkiler

Kaynak görüntüyü veya nesneyi değiştirmeden hem vektörlerde hem de bitmaplerde bitmap efektlerini uygulayın, değiştirin ve deneyin. CorelDraw 2019 Graphics Suite Özellikler penceresindeki Etkiler sekmesi, tahribatsız düzenlemenin merkezidir.

Şablonlar

Hoş Geldiniz ekranındaki "Daha Fazlasını Edinin" bölümünden indirebileceğiniz, güncellenmiş Şablondan Yeni iş akışının ve çok çeşitli ücretsiz, tamamen yenilenmiş şablonların keyfini çıkarın.

PDF / X Standartları (Geliştirilmiş)

CorelDRAW Graphics Suite 2019, çok çeşitli ISO uyumlu PDF / X dışa aktarma seçenekleri sunar. PDF / X-4 desteği, çok çeşitli cihazlarla uyumlu dosyaların kolay çıktısını sağlamaya yardımcı olur.

Kullanıcı Arayüzü (Geliştirilmiş)

Gezinmesi kolay bir arayüzden yararlanın. Proje öğelerini daha verimli bir şekilde bulun ve değiştirin, modern bir Baskı Birleştirme deneyiminin keyfini çıkarın ve yeniden düzenlenen Seçenekler iletişim kutusundan yararlanın.

Performans ve Kararlılık (Geliştirilmiş)

CorelDRAW Graphics Suite ile hızlı ve duyarlı bir şekilde çalışın. Metin işleme, başlatma süresi, belge yükleme süreleri, grafik oluşturma ve daha fazlasıyla ilgili performans iyileştirmelerinin keyfini çıkarın.

Masanızın Hayal Gücünüzü Sınırlamasına İzin Vermeyin

Hareket Halinde Tasarım

Güçlü CorelDRAW.app, bir bilgisayarın yakınında olmadığınızda tasarımlar oluşturmanıza ve CorelDraw 2019 Graphics Suite dosyalarınıza erişmenize olanak tanır, böylece bir müşteriye 2'si 1 arada veya başka bir mobil cihazdan bir konsept gösterebilirsiniz. CorelDRAW.app'da oturum açmak için www.coreldraw.app adresini ziyaret edin ve CorelDRAW Graphics Suite 2019 kopyanızı kaydetmek için kullandığınız kullanıcı adı ve parolanın aynısını kullanın.

CorelDraw 2019 Graphics Suite ile Buluta Kaydet

Çalışmanızı bulutta depolayın, böylece istediğiniz zaman, herhangi bir sistemden ona erişebilir ve paylaşabilirsiniz.

Kolaylıkla İçe ve Dışa Aktarın

CDR, PDF, PNG, JPEG ve SVG dosya formatlarını içe ve dışa aktarma desteğinin keyfini çıkarın.
Havale / EFT (%4) :679.68 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim