Windows Server 2012 Essentials Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft

330.40 TL

Windows Server 2012 Essentials Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


Windows Server 2012 Essentials 

Windows Server 2012 R2'nin bu ayki resmi sürümünün yanı sıra , Windows Server ailesinin ilgiyi hak eden başka bir üyesi daha var: Windows Server 2012 R2 Essentials . Burada daha önce Windows Server 2012 Essentials hakkında yazdım ve Microsoft'un Essentials ürününe yatırım yapmaya devam ettiğini bildirebilirim. Bir hibrit küçük ofis senaryosu için optimize edilmiş olsa da, Windows Server 2012 R2 Essentials ile yeni olan, Essentials özelliklerini bir Windows Server rolü olarak daha büyük bir etki alanında dağıtma seçeneğidir. Windows Server 2012 R2 Essentials hakkında 10 yeni ve harika şey şunlardır:

1. Sunucu dağıtımı

Essentials'ı herhangi bir boyuttaki bir etki alanında üye sunucu olarak kurabilirsiniz. Daha önce, Windows Server 2012 Essentials, küçük bir ofis ağının tek etki alanı denetleyicisi olarak kurulabiliyordu. Artık Windows Server 2012 R2 Essentials, bir sanal sunucuya veya fiziksel sunucuya ve herhangi bir boyuttaki mevcut bir etki alanındaki bir üye sunucuya kurulabilir. Üye sunucu olarak kurarken, etki alanınızda Essentials çalıştıran birden fazla sunucunuz olabilir. Şekil A , Windows Server 2012 R2 Sunucu Yöneticisi'nde Essentials Experience rolünü yükleme seçeneğini gösterir.

2. İstemci dağıtımı

Bilgisayarları uzak bir konumdan etki alanınıza bağlayabilirsiniz. Diğer bir deyişle, kurumsal ağınızda değilken bile kullanıcılarınızın mobil bilgisayarlarına etki alanına katılabilirsiniz. Yeni bir çalışanı Essentials uzaktan erişim web sitesinin "/ connect" sanal dizinine yönlendirmek (bkz. Şekil B ), kullanıcıdan dört parça bilgi isteyen basit bir sihirbazı başlatır:

  • Etki alanı için kullanıcı adı ve şifre.
  • Bilgisayar yalnızca size veya siz ve diğer etki alanı kullanıcıları içinse.
  • "TechRepublic Windows 8.1 Tablet" gibi yazmak için isteğe bağlı bir açıklama.
  • Bilgisayarın yedeklemeler için uyanmasını mı yoksa yalnızca bilgisayar çalışırken yedekleme yapmasını mı istiyorsunuz?

3. Önceden yapılandırılmış otomatik VPN çevirme

Şirket içi ağ kaynaklarına erişmeniz gerekiyorsa, önceden yapılandırılmış bir VPN istemcisi vardır. Şekil C , bilgisayarı İnternet üzerinden ağa bağladıktan sonra görünen kutuyu göstermektedir. Kullanıcı isteğe bağlı olarak otomatik VPN aramayı tetikleyebilir, böylece her zaman işyerine bağlı olurlar.

4. Sunucu depolama

Ağdaki ikincil bir sunucuda kullanıcı ana klasörleri gibi paylaşılan klasörler oluşturabilirsiniz. Bir sunucu klasörü tanımlı kotasını aştığında uyarı alın.

5. Sağlık Raporu

Gerçekten kullanışlı bir Sağlık Raporu, Windows Server 2012 R2 Essentials ile entegre edilmiştir ve artık eklenti olarak yüklenmesi gerekmez. İş ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, sistem sağlık raporlarını, izlemeyi tercih ettiğiniz öğeleri görüntüleyecek şekilde özelleştirebilirsiniz. Şekil D , bir akıllı telefonda görüntülenen günlük sağlık raporunu gösterir. Bu, nabzınızı küçük bir ağın sağlığı üzerinde tutmanın hızlı ve kolay bir yoludur.

6. BranchCache

Windows Server 2012 R2 Essentials çalıştıran sunucu tesis dışında bulunuyorsa, veri erişimini iyileştirmek için BranchCache'yi açabilirsiniz. BranchCache, Windows Server Windows istemci işletim sistemlerinin bazı sürümlerinde bulunan bir geniş alan ağı (WAN) bant genişliği optimizasyon teknolojisidir. Kullanıcılar uzak sunuculardaki içeriğe eriştiklerinde WAN bant genişliğini optimize etmek için, BranchCache bir ana ofisten veya barındırılan bulut içerik sunucularından içerik kopyalar ve içeriği şube ofis konumlarında önbelleğe alarak şubelerdeki istemci bilgisayarların içeriğe WAN üzerinden değil yerel olarak erişmesine olanak tanır.

7. Office 365 entegrasyonu

Aşağıdaki işlevler, Windows Server 2012 R2 Essentials ile Office 365 entegrasyonunda yenidir: SharePoint Kitaplıkları yönetimi ve Office 365 Dağıtım Grupları yönetimi. E-posta gibi bazı işlevleri Office 365'e taşıyarak bulut yolculuklarını hızlandırmanın bir yolunu arayan küçük işletmeler için, bunun daha kolay olduğunu hayal etmek zor.

8. Mobil Cihaz Yönetimi

Windows Server 2012 R2 Essentials sunucunuz Office 365 ile entegre edilmişse, mobil cihazlarınızı Essentials panosundaki Exchange Active Sync işlevlerini kullanarak yönetebilirsiniz, örneğin bir mobil cihazdan e-posta erişimi tanımlama, parola ilkeleri ayarlama ve uzaktan silme gibi. mobil cihaz.

9. İstemci Tam Sistem Geri Yükleme

İstemci Tam Sistem Geri Yükleme artık Windows Dağıtım Hizmetleri (WDS) tarafından desteklenmektedir. İstemci Geri Yükleme Hizmetini Kur görevini kullanarak istemci geri yükleme hizmeti oluşturabilir ve DVD'ye kaydedilmiş bir görüntüyü kullanmak yerine WDS ile ağ üzerinden istemci tam sistem geri yüklemesini gerçekleştirebilirsiniz.

10. Uzaktan Web Erişimi

Uzaktan Web Erişimi, dokunmatik cihazlar için güncellenmiş ve optimize edilmiş ve zengin HTML5 desteği ile geliştirilmiştir.
Havale / EFT (%4) :317.18 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim