Windows 8 Enterprise Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft
%70

164.02 TL

50.00 TL

Windows 8 Enterprise Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

 

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 

 

Windows 8 Enterprise 

Açıklama

 

Windows 8 Enterprise Edition , Windows 8'in özellikleri ve donanım / yazılım desteği açısından tüm sürümlerinde en yüksektir. PRO sürümünün tüm özelliklerini ve Windows To Go, DirectAccess, AppLocker gibi diğerlerini içerir. Windows 8 Enterprise Edition'ın 32 bit sürümü 4 GB RAM'e kadar desteklerken 64 bit sürümü 512'yi destekler GB RAM. Enterprise Edition lisansı, Microsoft Toplu Lisanslama müşterileri için mevcuttur.

Dil paketi ISO görüntü dosyaları da indirme menüsünde mevcuttur.

Genel bilgiler (tüm sürümler için)

 

Windows 8  ( Windows 7'nin halefi ), Windows'un tabletlerde ve dokunmatik ekranlı cihazlarda kullanımını kolaylaştıran, yeniden tasarlanmış yeni bir kullanıcı arayüzü ile 26 Ekim 2012'de piyasaya sürüldü. İşletim sistemi için yeni arayüz, daha sonra Windows 8.1 ve 10'da değiştirilmeden devam eden Microsoft'un 'Metro' tasarım diline dayanıyordu. Windows 8'de, Başlat düğmesi görev çubuğundan kaldırıldı ve yeni bir tılsım çubuğu eklendi ekranın sağ tarafında. Canlı güncelleme seçeneği olan uygulama döşemelerinin bir listesini içeren Başlat menüsü değiştirilerek yeni bir başlangıç ​​ekranı eklendi. Microsoft, yeni Windows Çalışma Zamanı (WinRT) kitaplığı üzerine kurulu evrensel Windows platformu uygulamalarını piyasaya sürdü. Evrensel Windows uygulamaları yeni Microsoft Store'da mevcuttur, Mağaza işletim sistemine önceden yüklenmiştir. Varsayılan olarak, Posta, Mesajlaşma, Takvim, Müzik, Video, Hava Durumu, PC ayarları ve Kişiler gibi birçok UWP uygulaması Windows 8 ile önceden yüklenmiştir. Tüm Windows 8 sürümleri, çok dilli kullanıcı arabirimini kullanabilir.

Windows 8 birçok değişiklik ve yeni özellik içerir

 

Windows 8 değişiklikleri / güncellemeleri  (Windows 7'ye kıyasla): Metro tasarım kullanıcı arayüzü, Windows Gezgini, Dosya Gezgini olarak yeniden adlandırıldı, Dosya Geçmişi, Görev Yöneticisi yeni özelliklerle yeniden tasarlandı, kullanıcılar için PIN ve resim parolası, arama daha iyi hale geliyor, yeni Windows Bildirim türleri, dokunma optimize edilmiş ekran klavyesi, Internet Explorer 10, Windows Defender'ın güncellenmiş sürümü ve ağ, performans ve donanım desteğinde daha birçok iyileştirme.

Windows 8'de eklenen yeni özellikler  (Windows 7'ye kıyasla): Evrensel Windows uygulamaları, yeni kilit ekranı, Windows To Go, Canlı döşemeli Başlangıç ​​Ekranı, Güvenli önyükleme, USB 3.0 tam desteği, Windows yenileme / sıfırlama seçeneği, oturum açma için Microsoft hesabı entegrasyonu ve senkronizasyon, SmartScreen, Depolama Alanları vb.

Windows 8'in genellikle Windows 8 (Çekirdek), Windows 8 Pro ve Windows 8 Enterprise olmak üzere üç farklı sürümü vardır. 32 ve 64-bit sürümler tüm sürümlerde mevcuttur.

Windows 8 Enterprise , Microsoft'un "altın" sürümüdür; bu, Windows 8'in 26 Ekim 2012'deki resmi sürümünden önce kullanıcılara sunulan bitmiş ürün anlamına gelir. Windows 8 Sürüm Önizlemesinden bu yana dışında herhangi bir önemli güncelleme yapılmamıştır . bazı özelleştirme seçenekleri ve daha fazla iş odaklı seçenekler eklendi.

Windows 8 Enterprise , geleneksel Windows 8 masaüstünün üstünde kontrollere dayalı dokunma ve hareketleri harmanlayan aynı Windows Phone kullanıcı arayüzünü içerir . Arayüzün tamamı hızlıdır ve Windows 8 Enterprise, Windows 8'in şimdiye kadarki en kararlı sürümüdür . Uygulamalar hızlı bir şekilde başlar ve Windows Başlangıç ​​arayüzüne girip çıkmak çok kolaydır. Windows'un önceki sürümlerine alışmış yeni kullanıcılar için kafa karıştırıcı olsa da, Windows 8 Enterprise için Windows 8 kılavuzumuzda okuyabileceğiniz bir ton fare ve klavye kontrolü vardır .

Uygulamalar

 

 

Windows 8 Enterprise ayrıca kutudan çıkar çıkmaz dahil edilen tonlarca harika uygulamayı da beraberinde getiriyor. Internet Explorer dokunma tabanlı bir kullanıcı arayüzüne sahiptir, Mail tam bir revizyona uğradı ve Kişiler uygulaması kişileri aramak ve neler yaptıklarını görmek için harika bir yer. Movie Maker, Gallery ve Windows 8 Enterprise için optimize edilmiş daha birçok uygulamayı içeren en son Windows Essentials 2012 sürümünü yüklediğinizden emin olun.

Bing ve İnsanlar uygulaması yanı hafif güncellemeler aldık. Bing uygulaması artık arama sonuçlarını kutucuklar halinde göstererek Windows 8 estetiğine devam ediyor. Daha fazla sonuç görmek için yatay olarak kaydırın. Orada başka bir sonuç sayfasını almak için tıklayın artık gerek . Kişiler uygulaması, işleri daha temiz ve daha düzenli hale getirmek için güncellendi. Hala Facebook , Linkedin , Twitter , Microsoft , Outlook ve Google dahil olmak üzere bir ton sosyal ağı destekliyor .

Bazı küçük değişiklikler arasında başlangıç ​​ekranınıza yeni, çılgın tasarımlarla ' dövme ' yapma yeteneği ve Windows Vista'da sunulan pencere şeffaflığı 'Aero'nun ölümü dahildir .

Windows 8 Kurumsal iken yeni ve devrimci bir şeyle bize sürpriz olmadı , bu Windows'un son sürümünde ne olacağını hakkında bir fikir verir 8. Windows 8 Enterprise kullanmaya nota bir şey bundan sonra 90 günlük deneme , değerlendirme süresi dolacak ve yükseltilemez . Bu değerlendirme kopyasını çevrimiçi olarak etkinleştirmek için de 10 gününüz olacak.

Genel olarak, Windows 8 Enterprise, kullanıcılara Windows 8'in sunduğu her özelliğe tam erişim ile sağlıklı bir değerlendirme dönemi sunar.

Havale / EFT (%4) :48.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim