Windows 8 Dijital Lisans 32&64 Bit Key BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft

164.02 TL

Windows 8 Dijital Lisans 32&64 Bit Key BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

 

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 

 

WİNDOWS 8  

 

Windows 8, Windows Phone ve Windows RT ile birlikte bir ekosistemin parçası olacak şekilde tasarlanmıştır. Microsoft, bu fikre o kadar güçlü bir şekilde inanıyor ki, Windows 8 kullanıcı arayüzünü (eski adı Metro) Windows kullanıcıları için birincil arayüz haline getirdi . Yeni işletim sisteminin kurulu olduğu bilgisayarlar Windows 8 arayüzüne önyüklenir; İşletim sistemi, geleneksel Windows masaüstüne önyükleme yapmak için yerleşik bir yol sunmaz.

Windows 8 arayüzü artık Başlat menüsü olarak işlev görür. Başlat düğmesine tıkladığınızda açılan küçük simgelerin sütunları olarak görünmek yerine, tüm uygulamalarınız Windows 8 Başlangıç ​​ekranında kutucuklar olarak görünür. Başlangıç ​​ekranındayken adını yazarak da bir uygulamayı arayabilirsiniz; sonuçlar, siz daha fazla karakter yazdıkça otomatik sıralamayı listeler.

TÜM UYGULAMALAR WİNDOWS 8 BAŞLANGIÇ ​​EKRANINDA KUTUCUK OLARAK GÖRÜNÜR.

 

Başlangıç ​​ekranının, Başlat menüsünün Windows 7 veya Windows XP olduğundan daha fazla Windows 8 olmadığının farkına varmak önemlidir. Ekran, masaüstü alternatifi olarak değil, uygulamalar için bir başlatma paneli olarak mevcuttur. Başlangıç ​​ekranı tüm ekranı kapladığından bu kavramı unutmak kolaydır. Buna rağmen, Windows 8 uygulamaları ekranın tamamını tüketirken, masaüstü uygulamaları yine de masaüstündeki bir pencerede çalışabilir.

Ancak, tüm masaüstü uygulamaları varsayılan olarak Başlangıç ​​ekranında görünmez. Paint gibi bazı aksesuar uygulamaları, Uygulamalar ekranında yaşar. Bu programları seçmek için sağ tıklayarak ve ardından ekranın alt kısmındaki Başlangıca Sabitle seçeneğine tıklayarak bu programları Başlangıç ​​ekranında görünmeye zorlayabilirsiniz . Bununla birlikte, Uygulamalar ekranına gitmek basittir: Başlangıç ​​ekranında boş bir alana sağ tıklayın ve ardından sağ alttaki Tüm uygulamalar simgesine tıklayın .

Burası, Windows ile etkileşim kurma şeklinizde temel bir değişiklikle karşılaşacağınız yerdir. Önceden, masaüstünde bir nesneye sağ tıklandığında her zaman bir bağlam menüsü açılır ve size gerçekleştirilecek eylemler sunar. Windows 8 arayüzünde (ancak masaüstünde değil), sağ tıklandığında artık ekranın altında çeşitli içeriğe duyarlı öğeler içeren bir çubuk oluşturulur. Bu sarsıcı bir değişiklik, ancak düzenleme, tabletler gibi dokunmatik tabanlı bir ekranın bağlamında (kelime oyunu amaçlanmadan) mantıklı. (Bağlam tıklama, Windows masaüstündeyken yine aynı şekilde çalışır.)

GÖRSELLİK

 

Canlı döşemeler, Windows 8 Başlangıç ​​ekranının temel özellikleri arasındadır. Normal (canlı olmayan) döşemeler 150'ye 150 piksel boyutunda iken, çoğu canlı döşemeler çift genişliklidir (310x150 piksel) ve dinamik bilgileri görüntüler. Örneğin Kişiler kutucuğu, sizin ayarladığınız varsayılarak size akışlarınızdan tweet'leri ve Facebook gönderilerini gösterir. Microsoft Store'dan uygulamalar yükledikçe daha dinamik döşemeler görünebilir. Canlı kutucuklar ilk olarak Windows Phone 7 ve Xbox 360 güncellemelerinde geniş bir şekilde ortaya çıktı, ancak bundan sonra tüm Microsoft platformlarında mevcut olacak.

Başlangıç ​​ekranında gezinmek kolaydır. Tekerlekli bir fare kullanıyorsanız, tekerleği sola ve sağa hareket ettirin. Dokunmatik yüzey kullanıyorsanız, sola ve sağa kaydırmak (tek parmakla) döşeme listesini kaydırır. Tek tek döşemeleri herhangi bir konuma sürükleyebilirsiniz.

 

Havale / EFT (%4) :157.46 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim