SQL Server 2016 Standard ile bellek içi performans ve gelişmiş güvenlikten veritabanı içi analitiklere kadar her şeyi yerleşik olarak barındıran ölçeklenebilir, hibrit bir veritabanı platformu kullanarak akıllı, görev açısından kritik uygulamalar oluşturun.

Microsoft SQL Server 2016 Standard - daha fazlasını yapmanıza yardımcı olmak için oluşturuldu

Sektör lideri

SQL Server 2016 Standard ile çığır açan ölçeklenebilirlik, performans ve kullanılabilirlik ile çevrimiçi işlem işleme (OLTP) için görev açısından kritik, akıllı uygulamalar oluşturun.

Gelişmiş Güvenlik

Verileri durağan ve hareket halindeyken koruyun. SQL Server, NIST güvenlik açıkları veritabanında altı yıl boyunca en az savunmasız veritabanıdır.

Uçtan uca mobil BI

Verileri eyleme dönüştürülebilir içgörülere dönüştürün. Diğer self servis çözümlerin beşte biri maliyetiyle herhangi bir cihazda (çevrimiçi veya çevrimdışı) içgörü sağlayın.

Veritabanı içi gelişmiş analitik

Popüler istatistik dili R kullanarak verileri doğrudan SQL Server veritabanı içinde analiz edin.

SQL Server 2016 Standard Hibrit bulut için üretildi

Veri merkeziniz, özel bulutunuz veya Microsoft Azure arasında daha kolay iş yükü hareketliliği için tutarlı bir platform ve araçlar edinin.

Daha hızlı sorgular

Kullanıcılar veriyi istediğinde, verebildiğiniz kadar hızlı isterler. Microsoft SQL Server 2016, daha hızlı sorguları etkinleştirmek için çeşitli seçenekler içerir. Bellek açısından optimize edilmiş tablolar artık yeni paralelleştirilmiş işlemlerin bir sonucu olarak daha iyi verimle daha hızlı çevrimiçi işlem işleme (OLTP) iş yüklerini destekliyor.

Bellek İçi OLTP geliştirmeleri

Bellek İçi OLTP, verileri disk tabanlı tablolardan bellek açısından optimize edilmiş tablolara taşıyarak ve depolanan prosedürleri yerel olarak derleyerek yüksek eşzamanlılık ve çok fazla mandalla işlem iş yüklerini hızlandırmaya yardımcı olur. Bellek içi OLTP, aşama tabloları olarak dayanıksız, bellek açısından optimize edilmiş tabloları kullanarak veri ambarı aşamalandırma performansını artırmaya da yardımcı olabilir.

Bellek içi analiz

SQL Server 2016, bellek açısından optimize edilmiş OLTP tablolarına sütun deposu dizinleri için destek ekleyerek, hızla değişen bellek verilerinde gerçek zamanlı analitik gerçekleştirmek için daha fazla seçenek ekler. İki iş yükü arasındaki kaynak çekişmesi, aynı anda çalıştıklarında önemli ölçüde azalır. Bir tabloda değişiklikler meydana geldikçe, veritabanı motoru, temel alınan tabloyla güncel kalmasını sağlamak için dizindeki değişiklikleri otomatik olarak yönetir.

Analysis Services geliştirmeleri

Analiz Hizmetleri, hızlı raporlama ve analitiği desteklemek için iki farklı mod sağlar: çok boyutlu ve tablo şeklinde. SQL Server 2016'da, hem çok boyutlu mod hem de tablo modu, performansı artıran geliştirmelerden yararlanır. DirectQuery artık SQL Server 2016'da önceki sürümlere göre daha basit ve daha iyi performans gösteren bir sorgu oluşturuyor.

Daha iyi güvenlik

SQL Server 2016 üç yeni temel güvenlik özelliği sunar: Her Zaman Şifrelenmiş, Satır Düzeyinde Güvenlik ve dinamik veri maskeleme. Yenilikçi istemci tarafı şifreleme teknolojisi "Her Zaman Şifrelenmiş" nedeniyle, SQL Server örneği verilerin şifrelenmemiş sürümünü asla görmez.

Satır Düzeyinde Güvenlik

Satır Düzeyinde Güvenlik (RLS), tabloları, kullanıcıların yalnızca kendilerine erişim izni verdiğiniz tablo içindeki satırları görecek şekilde yapılandırmanıza olanak tanır. Bu özellik, sorguya otomatik olarak bir öngörü uygulayarak, hangi uygulamayı kullandıklarına bakılmaksızın kullanıcıya döndürülen satırları sınırlar.

Dinamik veri maskeleme

Hassas veriler içeren bir veritabanınız olduğunda, bir kullanıcıya maskelenmemiş verileri görüntüleme yetkisi vermediğiniz sürece verilerin bir bölümünü gizlemek için dinamik veri maskeleme kullanabilirsiniz. Dinamik veri maskeleme, SQL Veritabanında kullanım için mevcuttur.

Daha geniş veri erişimi

Verileri depolamanın maliyeti düşmeye devam ettikçe ve uygulamalar tarafından yaygın olarak kullanılan veri formatlarının sayısı değişmeye devam ettikçe, hem geçmiş verilere erişimi ilişkisel olarak yönetme hem de ilişkisel verileri yarı yapılandırılmış ve yapılandırılmamış verilerle sorunsuz bir şekilde bütünleştirme becerisine ihtiyacınız var. SQL Server 2016, çok çeşitli verilere erişim sağlayarak bu gelişen ortamı destekleyen birkaç yeni özellik içerir.

Zamansal veriler

SQL Server 2016 artık ANSI SQL 2011'de yeni bir standart olarak tanıtılan zamansal tabloları desteklemektedir. Ek olarak, Transact-SQL, zamansal tabloların oluşturulmasını ve bu tabloların belirli bir zamana göre sorgulanmasını desteklemek için genişletilmiştir.

JSON

SQL Server 2016'ya JSON desteğinin eklenmesi ile artık ortamınızdaki hem ilişkisel hem de ilişkisel olmayan veri yapılarını destekleyebilir ve veri gereksinimleriniz ve iş yükleriniz için uygun modeli seçebilirsiniz.

PolyBase

SQL Server 2016'da artık PolyBase'i Hadoop veya Azure Blob Storage'daki verileri sorgulamak ve sonuçları SQL Server'da depolanan ilişkisel verilerle birleştirmek için kullanabilirsiniz.

Diğer özellikler

Daha yüksek kullanılabilirlik

Her zaman çevrimiçi olan bir dünyada, görev açısından kritik uygulamalarınız için çalışma süresini korumak ve bakım işlemlerini kolaylaştırmak her zamankinden daha önemlidir. SQL Server 2016'yı Windows Server 2016 üzerinde çalıştırarak, kümeleri ve depolamayı daha iyi yönetmek için daha fazla seçeneğiniz olur.

Daha fazla analiz

SQL Server 2016'da daha iyi ve daha hızlı analitik yetenekleri oluşturulmuştur. Tablo modellerinde yapılan iyileştirmeler, modellerin tasarımı için daha fazla esneklik sağlar ve bir dizi yeni araç, çözümleri daha hızlı ve kolay bir şekilde geliştirmenize yardımcı olur.

SQL Server 2016 Standard ile Daha iyi raporlama

Rapor geliştiricileri için SQL Server 2016 Standard 'daki Raporlama Servisleri daha modern bir geliştirme ortamına, iki yeni veri görselleştirmesine ve iyileştirilmiş parametre düzeni seçeneklerine sahiptir.

Geliştirilmiş Azure SQL Veritabanı

Geliştirme ekibi, yeni özellikleri SQL Server'dan önce SQL Veritabanına entegre ederek, her iki ürüne de çok daha hızlı özellik eklemelerine olanak tanıyan tam bir test ve telemetri döngüsünden faydalanabilir.

SQL Server 2016 Standard + 10 Kullanıcı İstemci Perakende Kutusu

Verileriniz için eksiksiz ve optimize edilmiş bir kontrole mi ihtiyacınız var? Artık korkmayın, SQL Server 2016 burada! 24 işleme çekirdeği kullanma veya JSON ve Spatial Data gibi farklı veri türlerini kullanma gibi yeni yardımcı programlarla , çevrenizdeki gelişen veri dünyasına daha donanımlı olursunuz. Esnek veritabanları gibi tüm yeni araçlarla, veritabanınızı bulutla taşımak veya yönetmek artık çok daha kolay ve basit hale geldi. .?

Bütünlükten ödün vermeden verilerinizden en iyi şekilde yararlanın - SQL Server Standard 2016 , SQL'in bu tarihe kadar piyasaya sürülen en güvenli sürümüdür ve iş verileriniz için çok şey yapabilir. Verileriniz için odak noktanız ne olursa olsun, SQL Server 2016 size daha derin içgörüler elde etmek, güvenliği ve performansı geliştirmek ve veritabanlarınızı hibrit ortamlarda genişletmek için araçlar sağlar. My Choice Software tarafından satılan bu sürüm, SQL Server 2016'nın parçalarını 10 ciltle tam olarak kullanmanıza izin verir . Sunucunuzda uzaktan erişim kurulumunuz varsa, siz ve ekibiniz değişiklikleri uzaktan da yapabilirsiniz. Lisansla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen 1-800-318-1439 numaralı telefondan bizi arayın ve bugün uzmanlarımızdan biriyle görüşün.