Orijinal Microsoft Windows SQL Server 2019 Standard Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft

995.00 TL

Orijinal Microsoft Windows SQL Server 2019 Standard Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


Windows SQL Server 2019 Standard 

Windows SQL Server 2019 Standard , yapılandırılmış ve yapılandırılmamış tüm verileriniz için endüstri lideri performans ve zeka sağlar. Windows SQL Server 2019 Standard , Oracle, MongoDB, Cassandra ve Hadoop gibi herhangi bir veritabanını, verileri taşımadan veya kopyalamadan son derece güvenli ve yüksek performanslı bir şekilde sorgulama becerisiyle artık tüm veri varlığınız için bir merkez olabilir.

Windows SQL Server 2019 Standard , geleneksel bir veritabanından OLTP, Veri Ambarı ve BI'dan Yapay Zeka ve Büyük Veri üzerinden gelişmiş analitiğe kadar her türlü veri projesini üstlenmek için tasarlanmış endüstri lideri bir veri platformuna dönüşmüştür. Bu sürüm, 10 İstemci Erişim Lisansı içerir.

SQL Server 2019 tüm bunları tek bir üründe kapsar; SQL Server 2019, temel SQL motorunda geliştirmeler getirir, Büyük Veri (Apache Spark, Data Lake) için yerleşik desteğe sahip bir ölçek büyütme ve ölçekleme sistemi sunar. sanat veri sanallaştırma teknolojisi ve yerleşik makine öğrenimi özellikleri.

Windows SQL Server 2019 Standard Çözümler

SQL Server 2019, modern veri profesyonellerinin aşağıdakiler dahil zorluklarını çözmek için tasarlanmıştır:

 • Gelişmiş yüksek kullanılabilirlik ve performans ile daha hızlı işlemler gerçekleştirin.
 • R ve Python ile veritabanı içi makine öğreniminin yanı sıra Power BI Rapor Sunucusu ve Mobil BI aracılığıyla self servis raporlar ve panolar edinin.
 • Şirket içinde, bulutta veya hibrit ortamlarda Windows, Linux ve kapsayıcıları kullanarak görev açısından kritik iş yüklerini çalıştırın.
 • Veri sanallaştırma ve büyük veri kümelerini kullanarak hem ilişkisel hem de yapılandırılmamış büyük verileri entegre edin, yönetin ve analiz edin.
 • Microsoft Windows SQL Server 2019 Standard büyük veri kümelerini, Hadoop Dağıtılmış Dosya Sistemi (HDFS) ve Spark için yerleşik desteğe sahip bir analitik veri gölü olarak kullanın.
 • Spark gibi makine öğrenimi ve işleme platformlarıyla büyük miktarda veriyi analiz edin ve puanlayın.Veri hareketini ortadan kaldırarak Ayıklama, Dönüştürme ve Yükleme (ETL) uygulamalarına olan ihtiyacı azaltın.
 • Ölçeklenebilir performansla makine öğrenimi uygulamalarını entegre edin ve güvenli hale getirin.
 • Performansta artış sağlamak için uygulama ve sorgu değişikliklerine olan ihtiyacı azaltın.
 • Donanım bölgeleri aracılığıyla verilerin gizli hesaplanmasını artırın.
 • ADR (Gelişmiş Veritabanı Kurtarma) gibi özellikler aracılığıyla uygulama ve veritabanı çalışma süresini ve kullanılabilirliğini artırın.
  T-SQL dilinin gücünü güvenli ve sağlam bir şekilde genişletin.
 • Uyumlulukla birden çok işletim sistemi ve platformda uygulamaları çalıştırın ve veritabanlarını devreye alın.
 • Dahili veritabanı uyumluluk seviyelerine rağmen hazır olduğunuzda yeni SQL yeteneklerini kullanırken yükseltme riskini azaltın.

Farklar

Windows SQL Server 2019 Standard ile Enterprise arasındaki fark nedir?

SQL Server 2019 Standard sürümü, bağımsız hizmetlerle birlikte temel veritabanı motorunu içerir. Enterprise sürümünden, daha az etkin örneği (bir kümedeki düğüm sayısı) desteklemesi ve çalışırken eklenebilen bellek gibi bazı yüksek kullanılabilirlik işlevlerini içermemesi (sunucu çalışırken belleğin eklenmesine izin verilmesi) ve paralel dizinler.

SQL Server 2019 Enterprise Edition, bir SQL Server kümesi oluşturmak ve yönetmek için çeşitli araçlarla birlikte hem temel veritabanı motorunu hem de eklenti hizmetlerini içerir. 524 petabayt büyüklüğündeki veritabanlarını yönetebilir ve 12 terabayt bellek adresleyebilir ve 640 mantıksal işlemciyi (CPU çekirdeği) destekler.

Havale / EFT (%4) :955.20 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim