Server 2012 Standart Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft

177.00 TL

Server 2012 Standart Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz..


Açıklama

Windows Server 2012 Standart Dijital Lisans ile, en önemli iş hacimlerinizi güçlü kurtarma seçenekleriyle çalıştırırsınız. Çok çeşitli, düşük maliyetli, yüksek performanslı depolama seçenekleri ve birden çok kiracı için basitleştirilmiş BT hizmetleri sunumu sayesinde optimum değerden hızla yararlanırsınız. Sahada ve bulutta uygulamalar oluşturabilir, dağıtabilir, yönetebilir ve izleyebilirsiniz. Ve bir Server 2012 Standart Dijital Lisans ile, kullanıcılara herhangi bir cihazdan kurumsal kaynaklara güvenli erişim sağlarsınız.


Server 2012 R2 Standard'ın avantajları

Windows Server 2012 Standart Dijital Lisans, Microsoft sunucu işletim sistemlerinin temelidir. Server 2012, BT uzmanlarına ve sistem yöneticilerine sonsuz olanaklar sunar. Windows Server 2012, fiziksel veya minimum düzeyde sanallaştırılmış ortamlara sahip işletmeler için mükemmeldir. Server 2012 içinde farklı, gelişmiş ve geliştirilmiş yeni teknolojiler uygulanmaktadır.

İlk avantaj, yeni UX aracılığıyla yönetilebilen sunucu grupları oluşturma olanağıdır. Bu işlevsellik, her sunucu arasında ortak özniteliklere sahip görevleri yönetmenize ve gruptaki herhangi bir sunucu hakkında belirli bilgiler sağlamanıza olanak tanır. Veri Tekilleştirme de uygulanmaktadır. Bu özellik, verilerin doğru ve eksiksiz kalmasını sağlarken yinelenen verileri bulur ve kaldırır.

Windows Server 2012 R2 Özellikleri

Windows Server 2012 Standart Dijital Lisans ile yeni olan bir işlev, Yazılım Envanteri Günlüğüdür. Server 2012 R2 lisansıyla standart olarak gelen bu özellik, bir Windows Sunucusuna yüklenmiş yazılımlar hakkında lisans verilerini toplar. Ayrıca verilere uzaktan erişim sağlar, böylece bir veri merkez tarafından kolayca toplanabilir.

Diğer bir modern işlevsellik Windows PowerShell'dir. Bu görev tabanlı komut satırı kabuğu ve komut dosyası dili, sistem yöneticileri için tasarlanmıştır. Windows PowerShell, İstenilen Durum Yapılandırmasını destekler: Windows PowerShell'de yazılım hizmetleri için yapılandırma verilerinin dağıtılmasını ve yönetilmesini sağlayan yeni bir yönetim platformu.

Bir Server 2012 Standart Dijital Lisans ayrıca aşağıdaki özellikleri kullanma imkanı sunar: Kullanıcı Erişimi Günlüğü, Windows Kümeleme, Windows Uzaktan Yönetim, iSCSI Hedef Sunucusu, WMI için NFS Sağlayıcısı ve daha pek çoğu.


Diğer Özellikler

 • İş yüklerini ölçeklendirmenize ve güvence altına almanıza ve özel bir bulut oluşturmanıza yardımcı olacak dinamik, çok kullanıcılı bir altyapı sunar.
 • Hizmet düzeyi sözleşmelerini garanti etmeye, kullanıma dayalı ters ibrazı etkinleştirmeye ve self servis teslimatı desteklemeye yardımcı olabilecek araçlara sahip, tamamen yalıtılmış, çok kiracılı bir ortam.
 • İhtiyaçlarınıza göre optimum düzeyde performans göstermesi için değiştirebileceğiniz yüksek yoğunluklu, ölçeklenebilir bir ortam.
 • Yüksek düzeyde güvenli ve güvenilir kurumlar arası bağlantı sağlamak için ortak bir kimlik ve yönetim çerçevesi.
 • Yüksek düzeyde erişilebilir ve bulut için optimize edilmiş yönetimi kolay bir platform sunar.
 • Sanallaştırma ve depolama koruma yoluyla yüksek performans, kullanılabilirlik ve depolama kaynağı verimliliği elde etmenize yardımcı olabilecek çeşitli depolama seçenekleri.
 • Çok çeşitli arıza senaryolarına karşı koruma sağlayan uygun maliyetli, yüksek düzeyde kullanılabilir hizmetler sağlayan yeni ve geliştirilmiş özellikler.
 • Geniş bir yönetim görevleri kümesinin otomasyonu ve tam, ışık sönük otomasyona geçerken iş yüklerinin basitleştirilmiş dağıtımı.
 • Bir Bulut, size şirket içinde, bulutta veya her ikisinde uygulama ve web siteleri oluşturma ve dağıtma esnekliği sağlayan, bulut için optimize edilmiş bir sunucu platformu sunar. 
 • Geliştiricilerin veri merkezi ve bulut genelinde simetrik veya hibrit uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyan tutarlı bir araç ve çerçeve kümesi.
 • Web sitesi yoğunluğunu ve verimliliğini artırmanıza yardımcı olacak yeni özellikler, ayrıca modern uygulamaların ölçeklenebilirliğini ve esnekliğini artırmak için çerçeveler, hizmetler ve araçlar.
 • Görev açısından kritik uygulamaları etkinleştiren ve açık standartlar, açık kaynaklı uygulamalar ve çeşitli geliştirme dilleri için gelişmiş destek sağlayan açık bir platform.
 • Kullanıcılara verilere ve uygulamalara esnek erişim sağlarken, yönetimi basitleştirir ve güvenlik, kontrol ve uyumluluk sağlar. Windows Server 2012 şunları sunmanıza yardımcı olabilir:
 • Sorunsuz, sanal çalışma ortamlarına neredeyse her yerden isteğe bağlı erişim.
 • Farklı ağ koşullarına hızlı ve yanıtlı bir şekilde uyum sağlayan neredeyse her cihazdan kişiselleştirilmiş ve zengin bir kullanıcı deneyimi.
 • Güçlü kimlik, veri sınıflandırması ve merkezi politika yönetimi ve denetimi temelinde verilere ve kurumsal kaynaklara ayrıntılı erişim.


Windows Server 2012 Standart Dijital Lisans için sistem gereksinimleri

Windows Server 2012 Standart Dijital Lisans yükleme ve kullanma için sistem gereksinimleri şunlardır:

 • İşlemci: 1,4 Ghz veya daha hızlı (2 GHz önerilir)
 • Bellek: 512 MB (2 GB önerilir)
 • Sabit disk : 32 GB veya daha fazla
 • Grafikler: Super VGA, 800 x 600 monitör (1024x768 önerilir)
 • İsteğe bağlı: Herhangi bir çevrimiçi işlevi kullanmak için çalışan bir internet bağlantısı zorunludur.
Havale / EFT (%4) :169.92 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim