Orijinal Microsoft Windows Server 2019 Standard Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft

330.40 TL

Orijinal Microsoft Windows Server 2019 Standard Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

Windows Server 2019 Standard 

Buluta hazır iş yüklerini daha kolay yönetin

Windows Server 2019 Standard , buluta hazır iş yüklerini daha kolay bir şekilde yönetmek için bir çözüme ihtiyaç duyan işletmelere yüksek düzeyde kullanım ve kontrol esnekliği sağlamaya odaklanır.

Kötü niyetli saldırıları önleyin

Windows Server 2019 Standart ayrıca, herhangi bir şüpheli etkinliği önleyici bir önlem olarak algılayan güçlendirilmiş bir güvenlik paketi ile sisteminize yönelik kötü niyetli saldırıları önlemeye yardımcı olur.

Uygulamaları buluta hazır çözümlere dönüştürün

Windows Server 2019 Standard , Windows'ta Kubernetes için bilgi işlem, ağ iletişimi ve depolama yeteneklerini geliştirir. Windows Server 2019'daki genişletilmiş kapsayıcı ağ oluşturma yetenekleri, genişletilmiş platform ağ esnekliği ve kapsayıcı ağ eklentisi desteği ile Windows'ta Kubernetes kullanma becerisini geliştirir. Kubernetes üzerinde Dağıtılmış İş Yükleri ile daha fazla ağ güvenliği için yeni yerleşik araçlarla Windows ve Linux tabanlı hizmetleri koruyun.

Windows'ta Kubernetes için Geliştirilmiş Kullanılabilirlik

Kullanıcılar mevcut uygulamaları buluta hazır çözümlere dönüştürebilir ve geliştiricilerin kapsayıcıları, mikro hizmetleri ve yeni Nano Sunucuyu kullanarak yeni uygulamalar oluşturmasına yardımcı olabilir. Veri merkeziniz otomatik ve esnek bir işletim sistemiyle çalıştırılabilir ve Microsoft Azure veri merkezlerinde bulunan bulut açısından verimli özelliklerin çoğuna erişebilir.

Windows Server 2019 Standard Ana Özellikler

Microsoft Windows Server 2019 Standart ile kullanıcılar, sunucu sanallaştırma, depolama, yazılım tanımlı ağ oluşturma, web uygulama platformları, sunucu yönetimi ve otomasyonu, bilgi koruma, sanal masaüstleri ve çok daha fazlası gibi özelliklere erişim kazanır.

Yerleşik Konteynerler

Windows Server ve Hyper-V kapsayıcıları sayesinde çeviklikle geliştirin ve yönetin

Windows Server 2019 Standard Yeni Dağıtım Seçenekleri

Hafif Nano Sunucu ile kullanılabilirliği artırın ve kaynak kullanımını azaltın

Yenilikçi Ağ Oluşturma

Bulut benzeri verimlilikle otomatikleştirmek için yazılım tanımlı ağ iletişimi

Uygun Maliyetli Depolama

Windows Server 2019 Standard ile yüksek düzeyde kullanılabilir, ölçeklenebilir yazılım tanımlı depolama oluşturun ve maliyetleri azaltın

Güvenlik Katmanları Eklendi

Birden çok yerleşik koruma katmanıyla güvenliği artırın ve riski azaltın. Güvenlik ihlallerine karşı daha fazla koruma sağlamak için işletim sisteminde yerleşik olarak bulunan yeni koruma katmanlarına güvenin. Kötü niyetli saldırıları engellemeye yardımcı olun ve sanal makinelerinizin, uygulamalarınızın ve verilerinizin güvenliğini artırın.

İşletim sisteminden başlayarak güvenliğinizi güçlendirin.

İşletim sisteminizde çalışan uygulamaları, dağıtıldığı her yerde koruyun. Şirket içi veya bulutta çalışan uygulamalarınızın korumasını geliştirin. Ayrıcalıklı erişimi kontrol etmek, sanal makineleri korumak ve platformu ortaya çıkan tehditlere karşı güçlendirmek için Windows Server 2019'da yerleşik olarak bulunan güvenlik özelliklerine güvenin.

Şüpheli etkinliği tespit edin

  • Device Guard ile sunucuda yalnızca güvenilir yazılımların çalıştığından emin olun.
  • Control Flow Guard ile bellek bozulması saldırılarına karşı korumaya yardımcı olun.
  • Sunucu rolleri için optimize edilmiş Windows Defender ile bilinen kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmaya yardımcı olun.

Güvenlik ödün vermeden sanallaştırın

Sanal makinelerinizi tehlikeye atılmış bir yapıdan korumaya yardımcı olmak ve uyumluluğunuzu artırmak için Korumalı Sanal Makineler kullanın. Korumalı Sanal Makineler, Bitlocker kullanılarak şifrelenir ve sağlıklı ana bilgisayarlarda çalışır.

Yönetici Kimlik Bilgilerini Koruyun

Credential Guard ve Remote Credential Guard kullanarak yönetici kimlik bilgilerinin Hash-the-Hash saldırılarına karşı korunmasına yardımcı olun. Tam Zamanında Yönetim ve Yeterli Yönetim ile yönetici ayrıcalıklarını sınırlayın.

Güvenlik tehditlerini hızla tespit edin

Gelişmiş denetim yetenekleriyle çekirdekte veya diğer hassas işlemlerde şüpheli davranışların tespit edilmesine yardımcı olun. Ayrıca, uyarıları ve raporları ayarlamak için Microsoft Operations Management Suite Insights & Analytics araçlarını kullanın.

Uygulama izolasyonunu artırın

Windows Server 2019 Standard ile Hyper-V kapsayıcılarla kapsayıcı tabanlı uygulamaların korunmasına yardımcı olun. Sanal makinelere giden dahili ve harici ağ trafiğini kontrol etmek için yazılım tanımlı bir ağ oluşturma özelliği olan dağıtılmış güvenlik duvarını kullanın.

Yazılım tanımlı bir veri merkeziyle daha verimli olun

Yazılım tanımlı bir veri merkeziyle verimliliği ve çevikliği artırın. Operasyonel ve bütçeyle ilgili zorluklarınızı çözün. Yazılım tanımlı bilgi işlem, depolama ve ağ teknolojileri aracılığıyla fiziksel ve sanal altyapıları bir araya getirin.

Veri merkezinize esneklik ve kontrol getirin

Yazılım tanımlı bilgi işlem, depolama ve ağ iletişimi ile maliyetleri düşürürken veri merkezinize esneklik ve denetim getirin. Veri merkezinizi otomatik ve esnek bir işletim sistemiyle çalıştırın ve Microsoft Azure veri merkezlerinde bulunan bulut açısından verimli özelliklerin çoğuna erişin.

Havale / EFT (%4) :317.18 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim