Orijinal Microsoft Windows Server 2019 Essentials Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft

259.60 TL

Orijinal Microsoft Windows Server 2019 Essentials Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


Windows Server 2019 Essentials 

Bu sürüm, 25'e kadar kullanıcı ve 50 cihaza sahip küçük şirketler için tasarlanmıştır.Microsoft'un, kullanıcılarını Windows Server 2019 Essentials 'ın ötesinde, şirketin küçük işletme müşterileri için en yeni çözümü olan Microsoft 365'e geçmeye teşvik ettiğini belirtmekte fayda var.Belgelerine göre, Microsoft 365 veri depolama, paylaşma, koruma vb. İçin yeni işlevler sunar.Bununla birlikte, Windows Server 2019 Essentials , küçük bir altyapının ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli özelliğe sahiptir.

Selefi Windows Server 2016 Essentials gibi 2019 sürümü de Azure Site Recovery hizmetleriyle entegrasyona izin verir.Bu özellik, bir donanım veya başka bir arıza durumunda, sanal makineniz (VM) veya ana bilgisayarı arızalandığında iş sürekliliğini korumanıza yardımcı olmak içindir.Bu işlevsellik, VM'leri gerçek zamanlı modda Azure'daki bir yedekleme havuzuna çoğaltmanıza olanak tanır.Bir olağanüstü durum meydana gelirse, kopyaya yük devredebilir ve iş açısından kritik işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Windows Server 2019 Essentials sürümü ayrıca Azure Sanal ağıyla entegre olmayı da mümkün kılar.Bir kuruluşun kaynaklarını buluta taşımak karmaşık bir sorun olabilir.Doğru yol, bu işlem için yeterli zaman ayırmak ve bunu adım adım gerçekleştirmektir.Windows Server 2019 Essentials, Azure'da çalışan kaynakların ve işlemlerin yerel ağınızdaymış gibi görünmesini sağlar.Bu, kuruluşların kaynaklarını sorunsuz bir şekilde buluta taşımasına olanak tanır.

Windows Server 2019 Essentials 'ı 2016 sürümünden ayıran şeylerden biri, Deneyim Rolü işlevinin kaldırılmış olmasıdır.Pratikte bu, yönetim ve konfigürasyonla ilgili tüm görevlerin manuel olarak gerçekleştirilmesi gerektiği anlamına gelir.Ek olarak, istemci yedekleme ve uzaktan web erişimine artık erişilemez.

Windows Server 2019 Essentials ile Standard arasındaki fark nedir?

Cevap basit. Windows Server 2019 Essentials 'ın 25 istemciyle sınırlı olduğu durumlarda, standart sürüm satın aldığınız bir dizi İstemci erişim lisansına (CAL) bağlı değildir ve buna bağlıdır. Bu yazıda, Windows Server 2019 Essentials ile Standard arasındaki bazı temel farklılıkları göstereceğiz.

Ürün daha önce "Windows Small Business Server (SBS)" olarak adlandırılıyordu ve birçok çok küçük işletme için iyi bir seçim olsa da, Deneyim rolüyle tamamen aynı aşamada olmayan kurumsal yöneticiler için gerçekten iyi bir seçim değildi.

Windows Server 2019 Essentials, 25'ten az çalışanı olan küçük işletmeler için şirket içi bir sunucu ürünüdür. Bu yazıda Windows Server 2019 Essentials'a bakacağız ve eksik olan belirli bir özelliğe işaret edeceğiz - kullanımdan kaldırılan Windows Server Essentials Deneyim Rolü

Windows Server 2019 Essentials, aşağıdakiler dahil 2016 sürümüyle aynı özelliklere sahip olacaktır:

25 kullanıcı / 50 cihaza kadar İstemci Erişim Lisanslarını (CAL) içeren tek lisans
Standart sürümden daha düşük fiyat noktası
Tüm geleneksel uygulamaları ve diğer özellikleri UI içinde çalıştırma ve ayrıca dosya ve yazıcı paylaşımını kullanma imkanı.

Windows Server Essentials Deneyim Rolü, Windows Server 2019 Essentials dahil tüm sunucu SKU'larından kaldırılmıştır. Bu, eskiden Temel Deneyim Rolü için temel özellik olarak kullanılan Yönetim Panosuna artık erişilemediği ve tüm yönetim ve yapılandırmanın manuel olarak tamamlanması gerektiği anlamına gelir.

Server Essentials Experience Role'un kullanımdan kaldırılmasıyla, aşağıdaki özellikler artık kullanılamaz:
İstemci yedekleme
Uzaktan web erişimi

Gördüğünüz gibi, WS Essentials 2019'da yönetici kontrol paneli kayboldu. Yönetmeniz gereken Windows Admin Center'a sahip olacaksınız.

Yöneticiler için diğer bir dezavantaj, Temel ürünün Etki Alanı Denetleyicisi (DC) olarak yapılandırılmışsa, tek Etki Alanı Denetleyicisi olması ve tüm Esnek Tek Ana İşlemler (FSMO) rollerini çalıştırması gerektiği ve ayrıca iki -way, diğer Active Directory etki alanlarıyla güvenir. Etki alanında yalnızca bir tane olabilir.

Essentials sürümünü satın aldığınızda, Standard ve Datacenter için yaptığınız gibi herhangi bir İstemci Erişim Lisansı (CAL) satın almanıza gerek YOKTUR. Ancak, yerleşik 25 kullanıcıyı aşan kullanıcı sayısını da genişletemezsiniz. Essentials'ı satın almayı düşünürken en önemli molalardan biri budur.

Microsoft aslında Windows sunucusunun bir sonraki ana sürümü için Essentials'ın bir sonraki sürümünü yayınlamayı planlamıyor. Windows Server 2019 Essentials, büyük olasılıkla Windows Server Essentials'ın son sürümü olacaktır.

Havale / EFT (%4) :249.22 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim