Orijinal Microsoft Windows Server 2019 RDS CAL 10 Kullanıcı BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft

1,300.00 TL

Orijinal Microsoft Windows Server 2019 RDS CAL 10 Kullanıcı BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


Windows Server 2019 RDS CAL 

Günümüzün dijital odaklı iş yeniliklerinde giderek daha önemli bir rol oynayan Windows Server 2019 RDS  CAL rolü, aynı şekilde hibrit bulut, güvenlik ve hiper birleşik altyapı gibi alanları desteklemek için tasarlanmıştır.

RDS artık işletmelerin aşağıdakileri yapmak için daha iyi yetenekler kazanmasına yardımcı olan yeni ve geliştirilmiş özelliklerle donatılmıştır:

  • ve kamu bulut altyapıları-tesislerinde arasındaki taşıyıcılarına bağlanması
  • siber tehditlere karşı rotect, tehditleri algılamak ve tehditlere tepki

Windows Server 2019 RDS CAL 10 Özellikleri

Sadece bir kamu veya özel bulutu sürdürmek yerine, birçok işletme artık hibrit bulut ve hatta çoklu bulut stratejilerini benimsemeye başlıyor. Windows Server 2019 RDS, işletmelerin genel bir bulut (Azure aracılığıyla) veya şirket içi dağıtımlar gerçekleştirmelerini sağlayarak bu stratejileri destekler. Ayrıca, ana bilgisayar sanal makinelerini şirket içinde tutarken (eğer isterse) azure'da altyapı rollerini (örneğin, RD bağlantı komisyoncusu, Ağ Geçidi, Web Erişimi, Lisanslama) dağıtmanıza olanak tanır.

Windows Server 2019 RDS CAL 'ın önceki sürümü, iş kaynaklarını, kullanıcı kişiselleştirme verilerini ve ayarları şirket içi veri merkezlerinde veya Azure'da saklama yeteneğine sahipti. Rds'nin mevcut ve yeni hibrit bulut yeteneklerinden yararlanarak, işletmeler sanal uygulamalarını ve masaüstü ortamlarını oluşturma biçiminde daha fazla esnekliğe sahip olabilirler.

Özellikler şapka ben mprove ybersecurity osture

Yükselen siber tehditler, işletmeleri siber savunmaları güçlendirmeye odaklanmaya zorluyor. Windows Server 2019 RDS CAL bu konuda şu şekilde yardımcı olur:

  • Kuruluşların tüm yerel ve uzak sunucu yönetimini Windows Admin Center'a dahil etmesine olanak tanır. Bu birleştirme sorun giderme için bilgi toplama ve belirli ayarları değiştirme gibi belirli sunucu yönetimi görevlerini basitleştirir .
  • Çoklu oturum için birkaç Windows Defender optimizasyonuyla tanışın.
  • Uçtan uca güvenliği iyileştirmek için DTLS tabanlı şifrelemeyle tanışın .

Diğer ew eatures ort entioning

Daha önce bahsedilen özelliklere ek olarak, Windows Server 2019 RDS CAL 'a aşağıdakiler de eşlik etmektedir:

  • Yüksek kullanılabilirliğe sahip RD Lisanslama Sunucularının daha iyi ileriye dönük uyumluluğu (Windows Server'ın gelecekteki sürümleri için)
  • İzleme panoları oluşturmak için Performans Sayacı (perfmon) API'leri
  • Eylem Merkezinde RemoteApp için yeni bildirimler
  • GPU sanallaştırma teknolojisindeki gelişmeler
  • Yerleşik veya takılı video kameraların üst düzey yeniden yönlendirmesini gerçekleştirme yeteneği, bu da hem yeni hem de eski uzak uygulamalarda ve masaüstlerinde daha yüksek kare hızlarında çalışan daha iyi video akışlarıyla sonuçlanır

Windows Server 2019 RDS lisansı

Windows Server 2019 RDS CAL sürümü, gelişmiş güvenlik, bulut entegrasyonu ve gelişmiş son kullanıcı deneyimine sahiptir ve ayrıca Uzak Masaüstü Hizmetleri mimarisinin yeni sunucu işletim sistemini tanıtmıştır.

Eski sürümlerde Terminal Hizmetleri olarak bilinen Uzak Masaüstü Hizmetleri, kullanıcıların ağ bağlantısı üzerinden uzak bilgisayarları veya sanal makineleri kontrol etmesine yardımcı olur. Uzak Masaüstü Protokolünü (RDP) destekleyen herhangi bir istemci makineye RDP kullanıcıları erişebilir.

Windows Server 2019 RDS lisans modeli, müşterilerin doğrudan Active Directory bağlantısına ihtiyaç duymadan kullanıcı başına lisansları güncellemelerine izin verdiği için de kolaylaştırılmıştır. Başka bir deyişle, RDS lisansı, Uzak Masaüstü Oturum Ana Bilgisayarlarına (RDSH) bağlanırken kullanıcıların veya cihazların bir istemci erişim lisansına (CAL) sahip olmasını gerektirir. RDSH ayrıca, Uzak Masaüstü lisans sunucusundan otomatik olarak bir CAL alır. Microsoft ayrıca, Uzak Masaüstü lisanslama sunucusu rolünü yapılandırmak için bir sihirbaz sunarak lisanslamayı daha hızlı ve verimli hale getirir.

Windows Server 2019 RDS'yi Bulutta Dağıtma

Windows Server 2019 RDS CAL 'ın önceki sürümleri, onu buluta dağıtmak için kendi altyapınızı getirmenizi gerektiriyordu. Bu, Windows Server'ın esnekliğinin ve ölçeklenebilirliğinin azalmasına neden oldu. Ancak en yeni sürüm (Windows Server 2019 RDS), doğrudan Azure portalına dağıtılabilen ve yüklenebilen RDS şablonları sunar. Bu nedenle, Windows Server 2019, Azure'un tüm avantajlarından yararlanır.

Ek olarak, RDS 2019 ayrıca hibrit dağıtımları da destekler. Altyapı rolleri Azure'da dağıtılabilir ve ana bilgisayar Sanal Makineleri (VM'ler) şirket içinde olabilir.

Güvenlik alanında, RDS 2019 Azure Key Vault'u tanıttı. Sertifikaları yönetebilir ve yüksek kullanılabilirliğe sahip RD lisansı için Azure SQL DB'yi kullanabilirsiniz.

RDS abonelikleri artık Bulut Çözümü Sağlayıcısı (CSP) aracılığıyla da kullanılabilir. Bu kullanılabilirlik, müşteri ihtiyaçlarına yöneliktir ve ayrıca masaüstü ve uygulama sanallaştırma desteğini daha uygun maliyetli hale getirir. RDS abonelikleri doğrudan CSP aracılığıyla yapılabildiğinden, müşterilerin ve ortakların birden çok programdan geçerek farklı lisanslar alması gerekmez. CSP, SQL Server, Office ve Windows Server gibi diğer Microsoft lisanslarıyla entegre olduğundan, müşteriler daha hızlı bir lisanslama döngüsünün keyfini çıkarabilir.

Windows Server 2019 RDS, bulutta entegrasyonu ve dağıtımı kolay, esnek, ölçeklenebilir ve güvenli hale getirir.

Havale / EFT (%4) :1,248.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim