Server 2012 Standart 10 Call License BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Autodesk
%10

885.00 TL

800.00 TL

Server 2012 Standart 10 Call License BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


Server 2012 Standart 10 Call License 

Microsoft Bulut İşletim Sistemi vizyonunun kalbinde yer alan Windows Server 2012 Standart , Microsoft'un küresel ölçekte bulut hizmetleri sunma deneyimini altyapınıza getirir. Windows Server 2012 R2, sanallaştırma, depolama, ağ oluşturma, sanal masaüstü altyapısı, erişim ve bilgi koruması ve daha pek çok alanda heyecan verici özellikler ve geliştirmeler sunar.

Kurumsal sınıf Bulut İşletim Sistemi

Gelişmiş özellikler, veri merkezinizde daha da iyi performans ve daha verimli kapasite kullanımından yararlanmanıza olanak tanıyarak işletmenizin çevikliğini artırmanıza yardımcı olur. Windows Server 2012 Standart , en büyük iş yüklerinizi sürekli olarak çalıştırmak için ölçeklenebilen kurumsal sınıf sanallaştırma ve bulut platformu sunar ve hizmet kesintilerine karşı koruma sağlamak için güçlü kurtarma seçeneklerini etkinleştirir.

Hyper-V sanallaştırma

Hyper-V sanallaştırma, Microsoft'un bulut işletim sistemi vizyonunun temelini temsil eder. Depolama ve ağ, sanallaştırma altyapınızı desteklemeye yardımcı olan duvarlardır. Ardından, her şeyin ötesinde, yönetim ve otomasyona sahip olursunuz. Windows Server 2012 Standart, Windows Server 2012'de Hyper-V'de daha önce eklenen iyileştirmeler üzerine kuruludur ve performans, kullanılabilirlik ve çeviklikte daha fazla kazanç sağlayan yeni özellikler ve işlevler ekler.

Server 2012 Standart Basit ve uygun maliyetli

Windows Server 2012 Standart ayrıca size çok çeşitli iş yükleri için esnek, çok kiracılı depolama ve ağ oluşturma yetenekleri sunar. Bu yetenekleri, düşük maliyetli, endüstri standardı donanım kullanımı yoluyla diğer çözümlerin maliyetinin çok altında bir fiyata sunar. Yerleşik çok sayıda yönetim görevinin otomasyonuyla, Windows Server 2012 R2, büyük iş yüklerinin dağıtımını basitleştirir ve operasyonel verimliliği artırır.

Depolama, herhangi bir BT altyapısının önemli bir parçasıdır. Maliyetleri düşürmeye yardımcı olurken depolamanın performansını ve verimliliğini en üst düzeye çıkarmak, Windows Server 2012'nin ana hedeflerinden biriydi ve bu platformda sunulan çok sayıda yeni özellik ve yetenek artık işletmelere, daralan BT bütçelerinden en iyi şekilde yararlanmanın yeni yollarını sağlıyor. Depolama alanına.
 

NIC Takım Oluşturma
_____

Bununla birlikte, Windows Server 2012'nin piyasaya sürülmesiyle, NIC ekip oluşturma, verimliliği toplamak ve hata toleransını etkinleştirmek için ticari ağ bağdaştırıcılarını bile bir araya getirmeyi mümkün kılan Windows NIC Takım Oluşturma adı verilen yerleşik bir özellik haline geldi.

Sanal RSS
_____

Sanal RSS (vRSS) adı verilen yeni özellik, trafiğin işlenmesini sanal makinenin içindeki ve ayrıca ana bilgisayarın içindeki birden çok sanal işlemciye yayarak bir sanal makine için ağ kullanımını en üst düzeye çıkarır.

Hyper-V Ağ Sanallaştırma geliştirmeleri
_____

Windows Server 2012 R2, yalnızca ağ sanallaştırmasının uygulanmasını ve yönetilmesini kolaylaştırmakla kalmayıp, aynı zamanda müşterilere daha kapsamlı ve entegre bir SDN çözümü sağlayan bazı yeni özellikler ve geliştirmeler içerir.

Windows Server 2012 R2'de IPAM

Windows Server 2012 R2'deki IPAM, hem büyük kuruluşlar hem de özellikle bulut barındırma sağlayıcıları için adresleme ve DNS / DHCP sunucu yönetiminin basitleştirilmesinde önemli bir adımı temsil eder.
 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 • İÇERİR:
  • Microsoft Windows Server 2012 R2
 • KURULUM YÖNTEMİ: Dijital İndirme
 • TAHMİNİ TESLİMAT SÜRESİ: 30 Dakika
 • DESTEKLENEN KULLANICILAR: 1 Yönetici + 10 Yerel Kullanıcı
 • DESTEKLENEN CİHAZLAR: Kullanıcı Lisansı başına 1 Sunucu + 1 Eşzamanlı Yerel Bağlantı, Kullanıcı Lisansı Başına Sınırsız Cihaz
 • DESTEKLENEN KURULUMLAR: 1 Sunucu Kurulumu
 • LİSANS TÜRÜ: Kalıcı
 • LİSANS SÜRESİ: Belirsiz
 • LİSANSLI KULLANIM: Ev ve Ticari Kullanım için Lisanslıdır
 • MARKA: Microsoft
 • İMALATÇI ÜRÜN NUMARASI: P73-05967
 • GTIN: 885370627961
 • DAHİL EDİLEN CAL'LER: 10 Kullanıcı CAL'si
 • MİNİMUM SABİT DİSK ALANI: 32 GB
 • MİNİMUM BELLEK: 512 MB
 • MİNİMUM İŞLEMCİ HIZI: 1.4 GHz
Havale / EFT (%4) :768.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim