Office Professional Plus 2010 Dijital Lisans TR BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft
%16

211.22 TL

177.00 TL

Office Professional Plus 2010 Dijital Lisans TR BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

 

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

Office Professional Plus 2010 'u Denemek İçin En Önemli 10 Neden 

1. Ofisten uzaktayken daha hızlı yanıt verin.

 


Office Professional Plus 2010 ile yeni Office Web Uygulamaları, Word, Excel, PowerPoint ve Onenote'un çevrimiçi arkadaşlarıdır ve bir tarayıcıdan belgeleri gözden geçirmenize ve kolay düzenlemeler yapmanıza olanak tanır.* Tarayıcıda düzenlemeler yapıldığında ve Web Uygulamaları yerel olarak barındırılabildiğinden, belge biçimlendirme ve içerik korunduğundan, verilerinizden emin olun. Bu, bilgisayarınızdan uzaktayken belgelerinize erişmenizi sağlayarak Office deneyimini genişletir.

2. Çalışanlarınızı hareket halindeyken üretken tutun.

 


SharePoint Workspace 2010 ile tüm SharePoint belgelerinizi ve listelerinizi çevrimdışı kullanılabilir durumda tutabilirsiniz. Bağlandığınızda, yalnızca değişiklikler senkronize edilir ve düşük bant genişliğine sahip bir bağlantınız olduğunda bile güncellemeleri daha hızlı almanızı sağlar. Office Professional Plus 2010 ile Ekibinizi güncel tutun, içeriğinizin tutarlı olmasını sağlayın ve çalıştığınız her yere her şeyi yanınızda götürün.

3. Office Professional Plus 2010 ile Office deneyimini akıllı telefonunuza genişletin.

 


Office Professional Plus 2010 'u satın alarak aşina olduğunuz Office deneyimini mobil cihazınıza genişletebilirsiniz. Farklı konumlardaki iş arkadaşlarınızın belgeleri akıllı telefonlarıyla paylaşmasına, düzenlemesine ve bunlara yorum yapmasına olanak tanır. * Ayrıca SharePoint Server'da Office Web Uygulamalarını kullanabilirsiniz. Word, Excel ve PowerPoint belgelerini görüntülemek için mobil cihazınızdaki tarayıcı üzerinden 2010. Office deneyiminizi güncel kalmak ve mobil cihazınızdan e-posta okumaktan çok daha fazlasını yapmak için genişletin.

4. Daha iyi kararlar almak için sezgiyi içgörülere dönüştürün.

 


PowerPivot for Excel 2010, birden çok kaynaktan gelen büyük hacimli verileri hızla hesaplamaya yardımcı olabilir. Ve ilgili verilerin hemen yanındaki tek bir hücrede eğilimleri grafiklendirerek ekranda yer kazanmak için yeni Mini Grafiklerden yararlanın. Excel 2010'daki bu yeni özellikler, zengin veri analizini daha fazla kişi için daha erişilebilir hale getirir ve ek iş zekası araçları satın alma ihtiyacını ortadan kaldırabilir.

5. Fark edilmenize yardımcı olacak sunumlar oluşturun.

 


PowerPoint 2010, bir video klibi kırpmanıza, renkli bir filmi siyah beyaza dönüştürmenize, fotoğraflara sanatsal efektler eklemenize ve daha pek çok şeye olanak tanıyan yeni fotoğraf ve video düzenleme araçları sunar. Office Professional Plus 2010 , sizi yönetmen koltuğuna oturtarak, pahalı üçüncü taraf araçlara ihtiyaç duymadan PowerPoint 2010'da göz kamaştırıcı dijital içerik oluşturmanıza olanak tanır.

6. Üretkenliği artırmaya ve eğitim maliyetlerini azaltmaya yardımcı olun.

 


Office Professional Plus 2010 , Şerit arayüzünü çoğu uygulamada genişleterek ekibinizin en çok ihtiyaç duydukları komutları bulmasını sağlar. Ve yeni Microsoft Office Backstage ™ görünümü, herkesin belge bilgilerini görüntüleme, kaydetme, yazdırma ve paylaşma gibi şeylere hızlı erişimini sağlar. Backstage görünümü, kuruluşunuzdaki kişiler için en önemli olan komutları veya iş akışı işlemlerini ortaya çıkaracak şekilde özelleştirilebilir.

7. E-postanızın kontrolünü elinize alın.

 


Outlook 2010'daki konuşma görünümü ve "Temizle" ve "Yoksay" özellikleri, yinelenen bilgileri kaldırabilir ve gelen kutunuz için "sessize alma düğmesi" işlevi görebilir. Posta ipuçları, bilgi sızıntısını veya utanç verici hataları önlemek için bir mesaj gönderilmeden önce bildirimler sağlar. Uyarılar, bir mesajın büyük bir dağıtım listesine veya şirket etki alanı dışındaki alıcılara gönderilmesi gibi uyarıları gösterecek şekilde BT tarafından yapılandırılabilir. Office Professional 2010 , çalışanlarınıza e-postalarını yönetmeleri için daha hızlı ve daha kolay yollar sunar.

8. İşleri daha hızlı halletmek için etkili bir şekilde işbirliği yapın.

 


Office Professional Plus 2010, birden çok kişinin Excel Web App elektronik tablolarını düzenlemesine, Word 2010'da raporlar veya belgeler oluşturmasına ve OneNote not defterlerine gerçek zamanlı olarak açıklama eklemesine olanak tanıyan Web tabanlı işbirliğine olanak tanır. Bu, beyin fırtınası oturumları düzenleyebilecekleri, verileri güncelleyebilecekleri ve aynı odada bulunmalarına gerek kalmadan ilgi çekici sunumlar oluşturabilecekleri anlamına geliyor. Bilgiler şirket içinde barındırılabildiğinden, güvenlikten ödün vermeye gerek yoktur.

9. Anında bir sunum paylaşın.

 


PowerPoint 2010'daki PowerPoint Yayın Hizmeti, bir Web tarayıcısına erişebilen herhangi bir izleyici üyesine bir slayt gösterisi sunmanıza olanak tanır. * Web bağlantısı içeren bir e-posta daveti göndermeniz yeterlidir; alıcı sizken tarayıcısında onu takip edebilir sunumu bilgisayarınızdan kontrol edin. PowerPoint Yayın Hizmeti, grup ilkesiyle yönetilebilir ve BT, yerel olarak barındırılan bir hizmet veya PowerPoint Live aracılığıyla Internet üzerinden sağlanan ücretsiz bir hizmet veya her ikisi arasında seçim yapabilir. Artık güvenliği göz önünde bulundurarak müşteriler ve iş ortaklarıyla spontane toplantılar yapabilir ve üçüncü taraf yayın araçlarından tasarruf edebilirsiniz.

10. Yeni ve mevcut donanımda performansı en üst düzeye çıkarın.

 


Office Professional Plus 2010 , sizi 64 bit yongalar, gelişmiş grafik kartları ve çok çekirdekli işlemciler gibi gelecekteki donanım yatırımları için konumlandırırken, zaten sahip olduğunuz donanımda performansı en üst düzeye çıkarmak için tasarlandı.

Havale / EFT (%4) :169.92 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim