Office Enterprise 2007 Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft

194.70 TL

Office Enterprise 2007 Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

 

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

OFFİCE ENTERPRİSE 2007 

 

Microsoft Office Professional Plus 2007'nin güçlü yönlerini temel alan Office Enterprise 2007 , ekiplere ve kuruluşlara her tür bilgiyi toplamak ve birleştirmek, aradıklarını hızla bulmak ve kritik bilgileri başkalarıyla kolayca paylaşmak için en kapsamlı araç setini sağlar. ister çevrimiçi ister çevrimdışı çalışıyor olsun, coğrafi veya organizasyonel sınırlar. Office Enterprise 2007'ye, ekiplerin konumdan bağımsız olarak ve minimum BT desteğiyle birlikte çalışması için zengin ve güvenli bir işbirliği ortamı sağlayan Microsoft Office Groove 2007 dahildir. Office Enterprise 2007 ayrıca, her tür elektronik içerik için eksiksiz bilgi yönetimi yetenekleri sağlayan ve bilgi çalışanlarının ve proje ekiplerinin DAHA HIZLI daha iyi sonuçlar vermesine yardımcı olan Microsoft Office OneNote 2007'yi de içerir.

Microsoft Office 2007 (kod adı Office 12), Microsoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan, Windows için bir ofis paketleri ve üretkenlik yazılımı ailesi olan Microsoft Office'in bir sürümüdür. 3 Kasım 2006'da üretime geçmiştir; daha sonra 30 Kasım 2006'da toplu lisans müşterilerine ve daha sonra Windows Vista'nın aynı ilgili sürüm tarihleri ​​olan 30 Ocak 2007'de perakende satışa sunuldu. Öncesinde Office 2003 vardı ve yerine Office 2010 geldi.

Tüm işletmenizi Microsoft Office Enterprise 2007 ile yönetin. Bu ürün, Microsoft Office Professional Plus 2007'nin yanı sıra Groove 2007 ve OneNote 2007'de bulunan tüm kullanıcı dostu iş yazılımlarını içerir.

 • İş bilgilerinizi analiz etmek, elektronik tablolar oluşturmak ve zamanı, maliyetleri, kaynakları ve kişileri izlemek için Microsoft Office Excel 2007
 • Office Enterprise 2007 ile belgeleri oluşturmak, yönetmek, kaydetmek ve düzenlemek için Microsoft Office Word 2007
 • Profesyonel yayınlar üretmek için Microsoft Office Publisher 2007
 • Müşterileri, kişileri ve satışları yönetmek için Business Contact Manager ile Microsoft Office Outlook 2007
 • Dinamik satış sunumları oluşturmak için Microsoft Office PowerPoint 2007
 • Küçük işletmeler için eksiksiz muhasebe çözümüyle zamandan tasarruf etmek, organize olmak ve çevrimiçi iş yapmak için Microsoft Office Accounting Express 2008
 • Bir veritabanı oluşturmak ve ardından iş bilgilerini filtrelemek, sıralamak, grafiklendirmek ve görselleştirmek için Microsoft Access 2007
 • Gelişmiş elektronik form teknolojileriyle ticari işlemleri ve süreçleri yürütme maliyetini düşürmek için InfoPath 2007
 • Communicator 2007, Anlık Mesajlaşma, ses ve video dahil olmak üzere çeşitli iletişim tekniklerini kullanarak farklı konumlarda ve saat dilimlerinde iş arkadaşları ve müşterilerle daha kolay iletişim kurmak için
 • Office Enterprise 2007 dahilinde tüm ekip üyelerini, araçları, belgeleri ve bilgileri bir araya getiren tek bir çalışma alanında başkalarıyla dinamik olarak işbirliği yapmak için Groove 2007
 • El yazısı notları, ses ve video kayıtlarını, Web araştırmasını, ekran kırpmalarını, çizimleri, resimleri ve daha fazlasını tek bir yerde toplamak ve düzenlemek için OneNote 2007

OFFİCE ENTERPRİSE 2007 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 

Minimum

Bilgisayar ve işlemci 500 megahertz (MHz) işlemci veya üstü.
Hafıza 256 megabayt (MB) RAM veya üstü. Outlook Hızlı Arama için 512 MB RAM veya üstü önerilir. Office Word'de dilbilgisi ve bağlamsal yazım, bilgisayarda 1 gigabayt (GB) bellek olmadığı sürece açılmaz.
Hard disk 1,5 GB bellek. Orijinal indirme paketi sabit sürücüden kaldırılırsa, bu disk alanının bir kısmı kurulumdan sonra boş kalır.
Sürüş CD-ROM veya DVD sürücüsü.
Görüntüle 1024 x 768 veya daha yüksek çözünürlüklü monitör.
İşletim sistemi Windows XP Service Pack (SP) 2, Windows Server 2003 SP1 veya sonraki işletim sistemi. Office Temizleme sihirbazı 64 bit işletim sistemlerinde kullanılamaz.
Diğer Bazı mürekkep oluşturma özellikleri Windows XP Tablet PC Edition veya daha yenisini gerektirir. Konuşma tanıma işlevi, yakın konuşma mikrofonu ve ses çıkış cihazı gerektirir. Bilgi Hakları Yönetimi özellikleri, Windows Rights Management Services çalıştıran SP1 veya sonraki bir Windows 2003 Sunucusuna erişim gerektirir.

 

Office Enterprise 2007 , Office Outlook 2007'deki bazı gelişmiş işlevler için Microsoft Exchange Server 2000 veya sonrasına bağlantı gerekir. Dinamik Takvimler, sunucu bağlantısı gerektirir. Hızlı Arama, Windows Masaüstü Araması 3.0 gerektirir.

Bazı gelişmiş işbirliği işlevleri için Windows SharePoint Services 3.0 çalıştıran Windows Server 2003 SP1 veya sonraki bir sürümüne bağlantı gerekir. Bazı gelişmiş işlevler için Microsoft Office SharePoint Server 2007 gereklidir.

Internet Explorer 6.0 veya üstü, yalnızca 32 bit tarayıcı. İnternet işlevselliği İnternet erişimi gerektirir. Ücretler geçerli olabilir.

Ek Office Enterprise 2007 için gereksinimler ve ürün işlevselliği, sistem yapılandırmanıza ve işletim sisteminize bağlı olarak değişebilir.

 

Havale / EFT (%4) :186.91 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim