WinZip 17 Pro TAM SÜRÜM SÜRESİZ FATURALI BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Autodesk

59.00 TL

WinZip 17 Pro TAM SÜRÜM SÜRESİZ FATURALI BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ? Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


WinZip 17 Pro 

1 milyar indirme ile tartışamazsınız. Bir yazılım popüler olduğunda ve dosya sıkıştırmayla ilgili her tartışmaya dahil olduğunda , bu kullanıcı derecelendirmeleri ve hayranlıktan çok daha fazlasıdır. WinZip 17 Pro her ikisini de kazandı. Çoğu uygulama gibi, dosya sıkıştırıcı bile sosyal paylaşım ve bulut bilişimin yeni mantra olduğu yeni çağ için ufkunu değiştirmek zorunda.

Dosya sıkıştırma, kullanıcıların bilgisayarlarından sık sık istedikleri önemli ve yaygın bir görevdir. Bir dosyanın boyutunu küçültmek, e-posta göndermeyi veya bir flash sürücüye yerleştirmeyi kolaylaştırır. Ayrıca, bant genişliği kullanımını ve bir dosyayı bilgisayarlar arasında taşımak için gereken süreyi azaltır. Bir dosyayı sıkıştırmanın birkaç popüler yolu vardır, ancak hangisi en iyisidir?

WinZip'in ilk sürümünün yayınlanmasının üzerinden yirmi yıldan fazla zaman geçti. WinZip 17 Pro , kendiliğinden açılan arşiv dosyalarına yönelik destekten AES düzeyinde şifrelemeye kadar, değişiklik döngüsünden geçti. Önceki değişikliklerin çoğu kaputun altındaydı. Ancak en son değişiklikler, işleri ön plana çıkarıyor. Dropbox, SkyDrive ve Google Drive gibi bulut hizmetleriyle tam entegrasyon; Facebook, Twitter ve LinkedIn paylaşımı; otomatik PDF oluşturma; ve paylaşmadan önce resmin yeniden boyutlandırılması, yeni değişikliklerden sadece birkaçıdır.

Daha Basit Şerit Arayüzü Devam Ediyor

WinZip'in 14.5 sürümü, Şerit arayüzünü tanıttı. Office 2010'a aşinalık, WinZip'i veya en son sürümünü ilk kez kullanıyor olsanız bile bu arabirimi daha kullanıcı dostu hale getirecektir. Geleneksel bir araç menüsü altındaki tüm işlevleri gizlemek yerine, Şerit arayüzü onu daha erişilebilir hale getirir. Arayüz ayrıca içeriğe duyarlıdır. WinZip'i ilk kez başlattığınızda, Oluştur penceresindesiniz. Zip ve Unzip işlemleri kendi komut Şeritlerini alır.

Zip To Cloud: Dropbox, SkyDrive Ve Google Drive Için Tek Tıklama

WinZip 17 Pro sizi doğrudan Google Drive, SkyDrive ve Dropbox'a bağlar. WinZip'e yetki verdiğinizde, WinZip arayüzünden Bulut uygulamasıyla etkileşim kurabilirsiniz. Herhangi bir dosya veya klasörü anında indirebilir ve sıkıştırabilirsiniz. WinZip, ilgili bulut hesabındaki mevcut boş alanı görüntülemek gibi küçük dokunuşlar ekler.

İki veya daha fazla hizmet kullanıyorsanız, sıkıştırılmış yüklemelerinizi nasıl organize edeceğiniz konusunda size daha iyi bir fikir verir. Zip to Cloud'u kullanabilir ve bulut sürücülerinizde yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. Diğer çevrimiçi transferler için ikincil olarak FTP seçeneği de vardır. Ancak, tüm bulut hizmetlerinin yükleme için dosya boyutu sınırlarına sahip olduğunu ve bunların burada da geçerli olacağını unutmayın.

ZipShare: Buluttan Sıkıştırılmış Dosyaları Paylaşma

Yeni paylaşım ruhunda WinZip, buluttan herhangi bir dosyayı almayı, sıkıştırmayı ve ardından Facebook, Twitter veya LinkedIn'deki sosyal çevrenizle paylaşmayı kolaylaştırır. ZipShare, bir dosya (aslında ZipShare dosya bağlantısı) gönderirken bir mesaj paylaşmanız için size bir durum kutusu verir.

Facebook'u bir örnek olarak ele alırsak, ZipShare belirli bir arkadaşınızla dosya paylaşmanıza izin vermediği için biraz sınırlayıcı hissediyor, bunun yerine açılır listeden listeleriniz ve gruplarınız arasından seçim yapmanız gerekiyor. Ancak ZipShare'i kullanmak istemenizin diğer nedeni, herhangi bir dosya formatını sıkıştırarak paylaşmanıza izin vermesidir.

ZipSend: Büyük Dosyaları E-Postayla Gönderme

Eski zip ve e-posta özelliği hala mevcuttur, ancak artık e-posta hizmetinizin işlemediği tüm bu büyük dosyalar için ZipSend'e sahipsiniz. Dosya küçükse, WinZip 17 Pro e-posta istemcinizi başlatır ve karşıya gönderir. Daha büyük dosyalar için ZipSend harekete geçer ve bir ZipSend Lite hesabı ile 50 MB ve ZipSend Pro hesabı ile 2 GB gönderebilirsiniz. ZipSend hesabı için ayrıca kaydolmanız gerekir.

Görsellerinizi Yeniden Boyutlandırın Ve Belgelerinizi Koruyun

Paylaşılacak veya yüklenecek çok sayıda görüntünüz mü var? Endişelenmeyin çünkü WinZip 17 Pro arşive eklendikçe fotoğrafları yeniden boyutlandırabilir. Görüntüler yalnızca yer tasarrufu sağlamak için küçültülür, ancak görüntülerinizi optimize etmek için artık bir görüntü düzenleyici başlatmanız gerekmez.

Aynı Şeritten platformdan bağımsız paylaşım için Microsoft Belgelerinizi PDF'ye de dönüştürebilirsiniz. WinZip 17 Pro ayrıca dijital haklarınızı korumak için filigran ekler. WinZip şifreleme özelliğini (AES 128-bit ve 256-bit) kullanmak elbette daha demir kaplı.

Havale / EFT (%4) :56.64 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim