WinRAR Full sürüm kullanım lisansı (ömür boyu) 1 PC Yasal Lisans BİREYSEL KURUMSAL FATURALI

Marka: Autodesk

141.60 TL

WinRAR Full sürüm kullanım lisansı (ömür boyu) 1 PC Yasal Lisans BİREYSEL KURUMSAL FATURALI
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


WinRAR Full 

WinRAR Full (64-bit), sezgisel ve basitleştirilmiş arayüzü aracılığıyla çeşitli sıkıştırılmış dosya türlerini açmanıza, oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanır. Bu program, sıkıştırılmış dosyaları işlemek ve yönetmek için eksiksiz bir özellik seti sunar ve sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışır.

ARTILARI

Sezgisel arayüz: Bir ZIP veya RAR dosyasını açmaya çalıştığınızda, bu uygulama otomatik olarak devralır ve sıkıştırılmış dosyanın içeriğini sunar, böylece bunlara anında erişebilirsiniz. Bu ana arayüz penceresinden, arayüzün üst kısmında kolayca bulunan araçları kullanarak arşivi ekleyerek, onararak veya koruyarak yönetebilirsiniz. Acemi kullanıcılar bile bu programda yollarını oldukça hızlı bulacaklar.

Hızlı oluşturun veya ekleyin: WinRAR Full , sıkıştırılmış dosyaları açmanıza ek olarak yenilerini oluşturmanıza veya mevcut arşivlere eklemenize de izin verir. Bunu, dosyaları sürükleyip bırakarak veya arayüzün üst kısmındaki kontrolleri kullanarak ekleyerek yapabilirsiniz.

EKSILERI

Yalnızca 64 bit sistemler: WinRAR Full 'ın bu belirli sürümü yalnızca 64 bit sistemler içindir. 32 bitlik bir sisteminiz varsa, bu yapılandırma için optimize edilmiş bir sürümü indirebilirsiniz. Ve emin değilseniz, 32 bit sürüm hem 64 bit hem de 32 bit makinelerde çalışacaktır.

SONUÇ OLARAK

WinRAR, bu tür programlar söz konusu olduğunda listenin başında yer almaktadır. Windows'un işleyemeyeceği bir tür sıkıştırılmış dosyayı açmak zorunda kalmadan çok uzun süre gitmek zordur ve bu nedenle bu uygulamayı kontrol etmeye değer. 

 

WinRAR Full TAM ÖZELLIKLER

5.91 SÜRÜMÜNDEKI YENILIKLER

- İletişim kutuları WinRAR 5.80'e benzer şekilde WinRAR Full penceresinin içinde ortalanır ve WinRAR 5.90'daki gibi tüm ekranın içinde değildir
- Arşivlenmiş bir dosyayı harici yazılımla düzenlerken, düzenleyiciye müdahale etme ve geçici dosyalarını açma olasılığını azaltmak için ekstra önlemler alınır. editör hala onlara ihtiyaç duyabilir.
- Windows Gezgini bağlam menüsünden açılan arşiv özelliklerindeki "Çıkarılacak sürüm" alanı, ZIP sıkıştırma ve LZMA veya AES gibi şifreleme algoritmaları hakkında ek bilgi sağlar. Bu bilgi WinRAR "Bilgi" komutunda zaten mevcuttu, ancak Windows Gezgini'nden erişilebilen arşiv bilgilerinde eksikti.
- "MS DOS" ve "Unix" ana işletim sistemi türleri tanınır ve LZH arşivleri için "Bilgi" komutuna dahil edilir. Önceden, ana işletim sistemi alanı LZH arşiv biçimi için her zaman "Bilinmiyor" idi.
- Harici düzenleyici tarafından oluşturulan ve eşleşen "Ayarlar / Görüntüleyici / Değişiklikleri göz ardı et" maskeleri arşive asla eklenmez. Daha önce WinRAR, bu maskelerle eşleşmeyen bazı dosyalar da oluşturulmuş veya değiştirilmişse bunları eklemeye devam ediyordu.
- Hatalar düzeltildi:
  • bazı Unix LZH arşivlerinin içinde boş dosya adları görüntüleniyordu;
  • WinRAR, tek bir sette 999 7z birimden fazlasını işleyemez;
  • kullanıcı "WinRAR'ı kabuğa entegre et" seçeneğini değiştirdikten sonra kullanıcı hesabı kontrol istemini iptal ederse, bu seçeneğin yeni bir durumu, kabuk entegrasyonunun gerçek durumu değiştirilmese bile "Ayarlar" iletişim kutusunda görüntülendi;
  • ana pencere boyutu, önceki WinRAR Full sürümü olmadan temiz yüklemeden sonraki ilk çalıştırmada çok küçük olabilir;
  • Windows 10 sürüm 2004'te arşivlenmiş bir dosyayı harici yazılımla düzenledikten sonra WinRAR yanıt vermeyi durdurabilir.

GENEL

YayımcıRARLAB
Yayıncı web sitesihttp://www.rarlabs.com/
Yayın tarihi29 Haziran 2020
Ekleme Tarihi10 Temmuz 2020
Sürüm5,91

KATEGORI

KategoriYardımcı Programlar ve İşletim Sistemleri
Alt kategoriDosya Sıkıştırması

İŞLETIM SISTEMLERI

İşletim sistemleriWindows XP / Vista / 7/8/10
Ek gereksinimlerYok

BILGILERI INDIR

Dosya boyutu3,1 MB
Dosya adıwinrar-x64-591.exe

POPÜLERLIK

Toplam İndirme30.957.317
Geçen Hafta İndirilenler19.690
Havale / EFT (%4) :135.94 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim