Windows Server 2008 R2 Remote Desktop Services device 50 Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft

1,168.20 TL

Windows Server 2008 R2 Remote Desktop Services device 50 Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


Windows Server 2008 R2 Remote Desktop Services 

Uzak Masaüstü Hizmetleri (önceden Terminal Hizmetleri olarak biliniyordu ve genellikle RD Hizmetleri olarak kısaltılıyordu), tek tek uygulamaların veya tüm masaüstü oturumlarının uzak sunucu sistemlerinde çalıştırılmasına, ancak yerel istemci sistemlerinde görüntülenmesine ve etkileşimde bulunmasına izin verir. Gerçekte, uygulamalar ve masaüstleri yerel makinede çalışıyor gibi görünürken, gerçekte uzak sunucuda sanal oturumlarda çalışıyorlar ve yalnızca görüntü grafikleri ve iki sistem arasında klavye ve fare bilgileri geçiyor. Bu, bir veya daha fazla Windows Server 2008 R2 sisteminin (Uzak Masaüstü Oturum Ana Bilgisayarları olarak anılır) herhangi bir sayıda masaüstü sistemi için uygulamaları ve masaüstlerini sağlamasına izin verir. Bunun, tüm kullanıcıların belirli bir uygulamanın aynı sürümüne sahip olmasını sağlama ve ayrıca idari genel giderleri azaltma açısından birçok avantajı vardır. Uzak masaüstü hizmetlerinde, örneğin, bir uygulamanın yükseltilmesi gerekiyorsa, kuruluştaki her masaüstünde değil, yalnızca ana sunucuda yükseltilmesi gerekir.

Birçoğu sonraki bölümlerde ele alınacak olan birkaç farklı Uzak Masaüstü Hizmetleri yapılandırma seçeneği vardır. Bu bölümde, temel Uzak Masaüstü Hizmetleri rolünün yapılandırılması ve Uzak Masaüstü Hizmetleri kullanıcıları tarafından kullanılmak üzere uygulamaların yüklenmesi ele alınacaktır.

Uzak Masaüstü Hizmetlerini Yükleme

Windows Server 2008 R2 Uzak Masaüstü Hizmetleri, Sunucu Yöneticisi aracından yüklenebilir. Sunucu Yöneticisi'nde, Rol Ekleme Sihirbazı'nı çağırmak için sol taraftaki bölmedeki Roller'e tıklayın ve ortaya çıkan ekranda Rol Ekle'ye tıklayın . Giriş ekranı görünürse, mevcut rolleri listelemek için İleri'ye tıklayın. On Sunucu rollerini Seç ekranında, seçmek Uzak Masaüstü Hizmetleri ve gerekli spesifik hizmetleri seçmek için İleri'yi tıklayın. Bu bölümün amaçları doğrultusunda, yalnızca temel Uzak Masaüstü Oturum Ana Bilgisayarı seçeneğinin seçilmesi gerekir.

Uzak Masaüstü İstemci Yapılandırma Seçenekleri

Seçenekler >> Uzak Masaüstü Client ilk ekranda düğme her yapılandırma seçenekleri bir dizi içeren altı sekme sağlar:

  • Genel - Oturum açma kimlik bilgilerinin yapılandırılmasına ve oturum bilgilerinin kaydedilmesine izin verir.
  • Ekran - Uzak masaüstünü yerel sistemde görüntülerken kullanılacak çözünürlük ve renk ayarlarını yapılandırır.
  • Yerel Kaynaklar - Uzak Masaüstü oturumu sırasında hangi yerel kaynakların (ses, disk sürücüleri, yazıcılar vb.) Uzak sistem tarafından erişilebilir hale getirileceğini belirtir. Bu sayfa ayrıca Ctrl-Alt-Del gibi özel tuş kombinasyonlarının yerel veya uzak sistemler tarafından yorumlandığı durumları kontrol etmek için seçenekler sunar.
  • Programlar - Belirli programların her uzak oturum kurulduğunda otomatik olarak çağrılmasına izin verir.
  • Deneyim - Uzak Masaüstü oturumu için hangi masaüstü özelliklerinin etkinleştirileceğini veya devre dışı bırakılacağını kontrol eder. Örneğin, yavaş bir çevirmeli bağlantı üzerinden masaüstü arka planının görüntülenmesi ve yazı tipi yumuşatmanın etkinleştirilmesi akıllıca değildir. Önerilen ayarları görmek için bağlantı türünü ve hızını seçin veya kendi ayarlarınızı yapılandırmak için Özel'i kullanın. Bu özel ekran ayrıca bir oturumun kesilmesi durumunda otomatik olarak yeniden bağlanma seçeneği sunar.
  • Gelişmiş - Uzak sunucu doğrulamasını etkinleştirir ve devre dışı bırakır. Bu, bağlı olduğunuz uzak sunucunun gerçekten istediğiniz sunucu olmasını sağlar. RD Ağ Geçidi ayarları da mevcuttur. Varsayılan olarak Uzak Masaüstü İstemcisi, RD Ağ Geçidi ayarlarını otomatik olarak algılayacak şekilde yapılandırılmıştır.

Uzak Masaüstü Oturumundan Çıkış Yapma

Uzak Masaüstü İstemcisinden kontrol panelinde "X" simgesine basılarak çıkıldığında, hiçbir istemci bağlı olmasa bile uzak oturum sunucuda çalışmaya devam eder. Kullanıcı bir dahaki sefere bağlandığında, masaüstü oturumu tam olarak daha önce kaldığı gibi görünecektir.

Oturumu sonlandırmak için uzak masaüstü oturumunda Başlat'ı seçin, menünün sağ alt köşesindeki sağ ok düğmesine tıklayın ve Oturumu Kapat'ı seçin. Bu, uzak masaüstü oturumunu ve uzak masaüstü istemcisini kapatır.

Birden Çok Uzak Masaüstünü Çalıştırma

Birden çok eşzamanlı uzak masaüstü, MMC Uzak Masaüstleri ek bileşeni kullanılarak tek bir pencere içinde çalıştırılabilir ve yönetilebilir.

Havale / EFT (%4) :1,121.47 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim