Windows Server 2008 R2 Enterprise Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft

352.82 TL

Windows Server 2008 R2 Enterprise Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


Windows Server 2008 R2 Enterprise 

Windows Server 2008 R2 Enterprise, Standard Edition'ın ağ hizmetlerinin çoğunu üstlenmesi ile, Windows Server 2008 R2 Enterprise Edition gerçekten çok büyük ölçekli işlem ve bellek yetenekleri ile kümeleme veya Active Directory Federasyon Hizmetleri gerektiren sunucu sistemlerine odaklanmıştır. . İşlemci ve bellek kapasitesinin ölçeklenebilirliği temelinde, Windows sanallaştırma veya kurumsal sınıf Exchange 2010 veya SQL 2008 sunucuları gibi uygulamalar, Windows Server 2008 R2 Enterprise Edition'ın yeteneklerinden faydalanacaktır.

Bir kuruluşun ortamına kümeleme eklemesi gerektiğinde, Enterprise Edition (veya Datacenter Edition) gerekir. Windows Server 2008 R2 Enterprise, SQL Sunucuları veya büyük e-ticaret arka uç işlem sistemleri gibi temel uygulama sunucularının yüksek kullanılabilirlik ve yüksek işleme talepleri için uygun işletim sistemi sürümüdür.

Büyük RAM setlerine (2 TB'a kadar) ve birden çok işlemciye (sekiz sokete kadar) erişim gerektiren İnce İstemci Uzak Masaüstü Hizmetleri için Windows Server 2008 R2'nin yeteneklerinden yararlanan kuruluşlar için, Enterprise Edition tek bir sunucu. Uzak Masaüstü Hizmetleri, Bölüm 25'te daha ayrıntılı olarak ele alınmaktadır.

Sunucu kümeleme desteğine sahip Windows Server 2008 R2 Enterprise, kuruluşlara yüksek kullanılabilirlik ortamlarında gerekli olan gerçek 7/24,% 99,999 çalışma süresi yeteneklerinin kesintisiz ağ taleplerini sağlayabilir. Windows Server 2008 R2, Enterprise Edition, düzenli olarak kullanılabilen çok çeşitli sunucu sistemlerini destekler, böylece bir kuruluşun Windows Server 2008 R2 uygulama ihtiyaçlarını barındırmak için donanım satıcı sistemleri seçimine izin verir.

Windows Server 2008 R2 Sürümleri

Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008 R2'nin daha hafif bir GUI'siz sürümünü sağlayan bir Sunucu Çekirdeği sürümünün eklenmesiyle Microsoft'un daha yeni sunucu sürümleriyle aynı sürüm sürümlerinde gelir. Windows Server 2008 R2'nin ana sürümleri arasında Windows Server 2008 R2, Standard Edition; Windows Server 2008 R2 Enterprise Edition; Windows Server 2008 R2, Datacenter Sürümü; Windows Web Sunucusu 2008 R2; ve Windows Server 2008 R2 Sunucu Çekirdeği.

Windows Web Server 2008 R2 Sürümü

Windows Web Server 2008 R2 Edition, işletim sisteminin web hizmetleri gereksinimlerine adanmış uygulama sunucusu ihtiyaçlarına odaklanan bir web ön uç sunucu sürümüdür. Birçok kuruluş, veritabanı sunucuları, mesajlaşma sunucuları veya veri uygulama sunucusu sistemleri için ön uçlar olarak basit web sunucuları kurmaktadır. Windows Web Server 2008 R2 Edition, uygulama geliştirme ortamlarını barındırmak için basit bir web sunucusu olarak kullanılabilir veya birden çok yük dengeli sisteme ölçeklenen daha karmaşık bir web grubu ve web hizmetleri ortamının bir parçası olarak entegre edilebilir. Windows Server 2008 R2 işletim sistemi, Windows işletim sisteminin önceki sürümlerine göre ölçeklenebilirlikte önemli gelişmelere sahiptir,

Havale / EFT (%4) :338.71 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim