Windows Server 2008 R2 Datacenter Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft

470.82 TL

Windows Server 2008 R2 Datacenter Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


Windows Server 2008 R2 Datacenter 

Windows Server 2008 R2 Sürümleri

Windows Server 2008 R2 Datacenter , Windows Server 2008 R2'nin daha hafif bir GUI'siz sürümünü sağlayan bir Sunucu Çekirdeği sürümünün eklenmesiyle Microsoft'un daha yeni sunucu sürümleriyle aynı sürüm sürümlerinde gelir. Windows Server 2008 R2'nin ana sürümleri arasında Windows Server 2008 R2, Standard Edition; Windows Server 2008 R2, Enterprise Edition; Windows Server 2008 R2, Datacenter Sürümü; Windows Web Sunucusu 2008 R2; ve Windows Server 2008 R2 Sunucu Çekirdeği.

Windows Server 2008 R2, Datacenter Sürümü

Windows Server 2008 R2 Datacenter , işletim sisteminin çok büyük ölçekli sunucu işlemlerini destekleyen üst düzey bir veri merkezi sınıfı sürümüdür. Windows Server 2008 R2 Datacenter , sekizden fazla çekirdek işlemciye ihtiyaç duyan kuruluşları destekler. Datacenter Sürümü, bir veya sınırlı sayıda sunucu kümesinde büyük bir merkezi veri ambarını desteklemek için ölçek büyütme sunucu teknolojisine ihtiyaç duyan kuruluşlara odaklanır.

Performans ve kapasite analizi ile ilgili Bölüm 34'te belirtildiği gibi, bir kuruluş sunucu uygulamalarının ölçeğini genişletebilir veya büyütebilir. Ölçeklendirme, birden çok sunucuya dağıtıldığında daha iyi performans gösteren bir uygulama anlamına gelirken, ölçek büyütme, tek bir sisteme daha fazla işlemci eklendiğinde daha iyi performans gösteren bir uygulama anlamına gelir. Tipik ölçeklendirme uygulamaları arasında web sunucusu hizmetleri, elektronik mesajlaşma sistemleri ve dosya ve yazdırma sunucuları bulunur. Bu gibi durumlarda, kuruluşlar uygulama sunucusu işlevlerini birden çok Windows Server 2008 R2, Standard Edition veya Enterprise Edition sistemine ve hatta Windows Web Server 2008 R2 sistemine dağıtmaktan daha iyidir. Bununla birlikte, e-ticaret veya veri ambarı uygulamaları gibi ölçeklenen uygulamalar, tüm verilere ve işlemeye tek bir sunucu kümesinde sahip olmaktan yararlanır.

Havale / EFT (%4) :451.99 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim