Windows 7 Ultimate FPP Kurumsal Dijital İndirilebilir Lisans

Marka: Microsoft

218.30 TL

Windows 7 Ultimate FPP Kurumsal Dijital İndirilebilir Lisans
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Windows 7 Ultimate FPP Kurumsal Dijital İndirilebilir Lisans

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun ( Retail Lisanlar Tercih Edilmeli )

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır… Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA – Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde lisansların Retail Olması Durumunda geçerli sayılmaktadır.

 

Edit: Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı… En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz..
 

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 

Microsoft Windows Ultimate 

Windows 7 , Ultimate  Kesinlikle orjinal ve türkçedir . Üzerinde en ufak bir oynama yapılmamış ve Microsoft’un %100 orjinal ürünüdür . Windows 7 işletim sistemi Microsoft firmasının en sevilen işletim sistemidir . Daha önce çıkan işletim sistemlerine göre daha çok sevilen Windows 7 , sonrasında çıkan Windows 8’e göre daha çok tutuluyor . Hem görsel hemde performans açısından gayet iyi olan Windows 7 kullanışlı olması ilede ön plana çıkıyor .

Bilgisayarınıza format attıktan sonra tüm güncellemeleri sorunsuz şekilde yapabilirsiniz . Windows 7 işletim sisteminin 32 ve 64 bit sürümlerinin sistem gereksinimleri farklıdır . Bilgisayarınızdaki ram miktarı 4 gb ve üstü ise 64 bit , 4 gb altı ise 32 bit işletim sistemi kurmanız tavsiye edilir . Ayrıca 32 bit sürümü için bilgisayarınızda en az 1 gb ram olması gerekmektedir . 

 

Windows 7 Ultimate 

Windows 7 Ultimate , Professional'ın tüm iş yeteneklerini sunan, Windows 7'nin en esnek ve güçlü sürümüdür. Buna ek olarak, 35 dilden herhangi birinde çalışabileceğiniz için güvenlik ve esneklik daha da önemsenir. Windows 7 Ultimate ile her şeye sahip olursunuz.

Windows 7 Ultimate , Professional'ın tüm iş yeteneklerini sunan, Windows 7'nin en esnek ve güçlü sürümüdür. Verileri BitLocker ve BitLocker To Go ile şifreleyerek güvenliği daha da artırabilirsiniz. 35 dilden herhangi birinde çalışabileceğiniz için daha fazla esneklik de garanti edilir. Windows 7 Ultimate ile her şeye sahip olursunuz.

Diğerleriyle karşılaştırıldığında, Ultimate sürümü şunları sunar:
• Gelişmiş masaüstü gezintisi
• En popüler programlarınızın daha hızlı başlatılması
• Internet Explorer 8
• TV programlarını kaydedin
• Ev ağı oluşturun
• Birçok XP ofis programını kullanın
• Etki alanına katılın (güvenli ve ağlara bağlanması kolay)
• otomatik yedekleme
• BitLocker ile veri koruma
• 35 dilden herhangi birini kullanın


FPP (Tam Paket) sürümü, daha önce satın alınmış bir PC'de henüz bir sistemi olmayanlar için tasarlanmıştır. 

Windows 7'deki yenilikler:

Gelişmiş görev çubuğu ve tam ekran önizleme
Programları başlatmak ve programlar açıkken aralarında geçiş yapmak için ekranın altındaki görev çubuğunu kullanın. Windows 7'de, herhangi bir programı görev çubuğuna sabitleyebilir, böylece her zaman yalnızca bir tıklama uzaklıkta olur ve görev çubuğundaki simgeleri tıklatıp sürükleyerek yeniden düzenleyebilirsiniz. Ayrıca kolayca kullanabilmeniz için simgelerin boyutunu önemli ölçüde artırdılar. Bu programda açılan her dosyanın veya pencerenin simgelerinin ve küçük resimlerinin üzerine gelin, ancak bir küçük resmin üzerine gelirseniz, o pencerenin tam ekran önizlemesi görünecektir. İmleci küçük resimden kaldırırsanız, tam ekran önizleme kaybolur.

Açılır listeler
Windows 7'de, odak noktası en yaygın görevleri hemen önünüzde yapmaktı. Örnek: Yeni açılır listeler özelliği. Bu, üzerinde çalıştığınız dosyalara hızlı bir şekilde ulaşmanın kolay bir yoludur. Son kullanılan dosyaları görüntülemek için görev çubuğu simgesine sağ tıklayın. Dolayısıyla, bir Word simgesine sağ tıklarsanız, son Word belgeleri görünür. Ancak, elinizde bulundurmak istediğiniz başka dosyalarınız varsa, bunları her zaman görüntülenmeleri için açılır listeye eklemeniz yeterlidir. Bu, kullanmak isteyebileceğiniz belgeleri yalnızca birkaç tıklama uzağa götürür.

Masaüstü geliştirmeleri
Windows 7 Ultimate , masaüstünüzdeki pencerelerle çalışma şeklinizi basitleştirir. Pencereleri açmanın, kapatmanın ve yeniden boyutlandırmanın anlaşılır yolları olacaktır.

Windows Arama
Bilgisayarınızda bir şey mi arıyorsunuz? İlk önsezin nedir? Web'i çok kullanıyorsanız, muhtemelen önce bir arama kutusu bulmaya çalışacaksınız. Artık bilgisayarınızdaki şeyleri aynı şekilde arayabilirsiniz. İlk olarak Windows Vista'da sunulan Windows Arama, bilgisayarınızdaki hemen hemen her şeyi hızlı ve kolay bir şekilde bulmanızı sağlar.

Internet Explorer 8
Internet Explorer 8 artık kullanılabilir, istediğiniz şeyi çevrimiçi olarak daha hızlı yapmanızı sağlar. Internet Explorer 8, adres çubuğundaki, aramadaki, sekmelerdeki ve sık kullanılanlar çubuğundaki yeniliklerle daha az çabayla size daha fazla bilgi sağlar.

Daha iyi cihaz yönetimi
Bilgisayarlarla ilgili harika şeylerden biri, çok fazla sayıda farklı cihazı kullanabilmesidir. Geçmişte, farklı cihaz türlerini kontrol etmek için birkaç farklı ekran kullanmanız gerekiyordu. Windows 7'de, şu anda kullanmakta olduğunuz herhangi bir yazıcıyı, telefonu ve diğer cihazları tek bir "Aygıtlar ve Yazıcılar" ekranında bağlayabilecek, yönetebilecek ve kullanabileceksiniz.

Ev Grubu
Bugün, İnternet bağlantınızı paylaşmak için kullandığınız evde zaten bir ağınız olabilir. Dosyalar ve yazıcılar gibi diğer öğeleri paylaşmak zor olabilir, ancak Windows 7 kolayca bir ev ağı oluşturmanıza izin verdiği için bu durum şimdi değişecektir.

Kullanılabilir ağları görüntüleyin
Windows 7 Ultimate 'de, tüm ağları kolayca ve tutarlı bir şekilde görüntüleyebilir ve bunlara bağlanabilirsiniz. Kullanılabilir ağlara tek tıklamayla erişim, bu ağlar ister kablosuz Wi-Fi, mobil geniş bant, çevirmeli ağ veya sanal özel ağ (VPN) tabanlı olsun, her zaman mevcuttur.

Havale / EFT (%4) :209.57 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim