Windows 7 Home Basic Dijital Lisans 32&64 Bit Key bireysel kurumsal

Marka: Microsoft

293.82 TL

Windows 7 Home Basic Dijital Lisans 32&64 Bit Key bireysel kurumsal
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 

 

Windows 7 Home Basic 

Windows 7 Home Basic , Starter ve Home Premium arasında bir yerde bulunur. Windows 7 Starter'ın tüm özelliklerine sahiptir ve aynı zamanda yalnızca gelişmekte olan ülkelerdeki OEM ortakları aracılığıyla sağlanacaktır. Ayrıca Starter gibi, Aero Glass GUI'yi içermeyecektir.

Home Basic'in Over Starter özelliklerinden bazıları: aynı anda üçten fazla uygulamayı çalıştırma yeteneği; 64 bit sürüm; görev çubuğundan küçük resim önizlemeleri; ve dizüstü bilgisayarınızla bağlandığınız çeşitli ağları yönetmenize olanak tanıyan Mobility Center.

Microsoft'un Windows 7 Home Basic hakkında (çok fazla değil) duyurduğuna göre, Aero Glass GUI özellikleri ve Aero Snap, Aero Peek ve multi-touch gibi diğer UI ayarlamaları olmaması dışında Windows 7 Home Premium ile aynı özellikleri paylaşıyor . Bu sürüm, Amerika Birleşik Devletleri'nde yasal olarak satışa sunulmayacaktır.

Microsoft, ilk olarak Şubat 2009'un başında Windows 7 için Stok Tutma Birimi stratejisini onaylayarak, basitleştirilmiş bir ürün yelpazesi ve özellikle Home Premium ve Professional sürümlerine odaklanan bir pazarlama stratejisi vaat etti. O zamanlar bile, Home Basic ötekileştirildi ve neredeyse hiç bahsedilmiyordu. Aslında, yazılım devi paylaşılan tüm bilgilerden yalnızca tek bir cümleyle Windows 7 Home Basic ile ilgileniyor.

Şirket, Şubat ayında yaptığı açıklamada, "Gelişmekte olan pazarların benzersiz ihtiyaçları olduğunu biliyoruz ve yalnızca gelişmekte olan pazarlarda, tam boyutlu bir bilgisayarda giriş noktası Windows deneyimi arayan müşteriler için Windows 7 Home Basic sunacağız" dedi.

Tabii ki, Windows 7 Home Basic'in üçüncü dünya izleyicileri, yazılım devinin SKU'yu tamamen görmezden gelmesinin nedeni. Microsoft.com'daki Sürümleri Karşılaştır sayfası , kullanıcıların Starter, Home Premium, Professional ve Ultimate'ı karşılaştırmasına izin verirken Home Basic'i bile içermiyor. Girişimden de söz edilmiyor; ancak böyle bir söz, özellikle baskı her açıdan Ultimate'a eşdeğer olduğu için gereksiz olacaktır.

Ancak aynı durum, göz ardı edilen / eksik Windows 7 bağlantısı olarak değerlendirilen ve Windows Vista'nın halefi etrafında dönen evrenin çevresine itilen bir SKU olan Home Basic için geçerli değildir. Aynı zamanda, gelişmiş ülkelerdeki kullanıcılar Windows 7 Home Basic'e el atamayacak. İşletim sistemi perakende satış için veya bir yükseltme sürümü olarak sunulmayacaktır. Sadece gelişmekte olan pazarlarda düşük kaliteli bilgisayarlarda satılacak.

Windows 7 Minimum Gereksinimleri

Windows 7 asgari olarak aşağıdaki donanımı gerektirir :

  • CPU : 1 GHz
  • RAM : 1 GB (64 bit sürümler için 2 GB)
  • Sabit Disk : 16 GB boş alan (64 bit sürümler için 20 GB ücretsiz)

Sizin grafik kartı Aero yararlanmak planlıyorsanız DirectX 9 desteklemesi gerekir. Ayrıca, DVD ortamını kullanarak Windows 7'yi kurmayı düşünüyorsanız, optik sürücünüzün DVD disklerini desteklemesi gerekecektir.

Windows 7 Donanım Sınırlamaları

Windows 7 Starter, 2 GB RAM ile sınırlıdır ve Windows 7'nin diğer tüm sürümlerinin 32 bit sürümleri 4 GB ile sınırlıdır.

Sürüme bağlı olarak, Windows 7'nin 64 bit sürümleri önemli ölçüde daha fazla belleği destekler. Windows 7 Ultimate, Professional ve Enterprise, 192 GB'a kadar, Home Premium 16 GB ve Home Basic 8 GB'yi destekler.

Windows 7'de CPU desteği biraz daha karmaşıktır. Windows 7 Enterprise, Ultimate ve Professional en fazla 2 fiziksel CPU'yu desteklerken, Windows 7 Home Premium, Home Basic ve Starter yalnızca bir CPU'yu destekler. Ancak, Windows 7'nin 32 bit sürümleri 32'ye kadar mantıksal işlemciyi destekler ve 64 bit sürümler 256'ya kadar destekler.

Windows 7 Hizmet Paketleri

Windows 7 için en yeni hizmet paketi , 9 Şubat 2011'de yayımlanan Service Pack 1'dir (SP1). Ek bir "toplama" güncellemesi, bir tür Windows 7 SP2 de 2016'nın ortalarında kullanıma sunuldu.

Windows 7 SP1 ve Windows 7 Kolaylık Toplaması hakkında daha fazla bilgi için En Son Microsoft Windows Hizmet Paketlerine bakın .

Windows 7'nin ilk sürümü 6.1.7600 sürüm numarasına sahiptir .

Havale / EFT (%4) :282.07 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim