VMWARE Workstation 15 Pro SÜRESİZ BİREYSEL -KURUMSAL

Marka: VMware

93.22 TL

VMWARE Workstation 15 Pro SÜRESİZ BİREYSEL -KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ? Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


VMWARE Workstatiare 15 Pro Genel Bakış 

VMWARE Workstatiare 15 Pro , en geniş işletim sistemi desteği, zengin kullanıcı deneyimi, kapsamlı özellik seti ve yüksek performans ile sanallaştırmayı bir sonraki seviyeye taşır. VMWARE Workstatiare 15 Pro , işlerini tamamlamak için sanal makinelere güvenen profesyoneller için tasarlanmıştır.

  • Aynı PC üzerinde aynı anda birden fazla işletim sistemi çalıştırın
  • Yüzlerce destek Konuk ve Ev Sahibi İşletim Sistemi arasından seçim yapın
  • Windows 10'un en son sürümlerine hazır
  • Kısıtlanmış ve süresi dolan sanal makineler oluşturun
  • Sanal makineleri başkalarıyla paylaşmak için VMWARE Workstatiare 15 Pro 'yu sunucu olarak çalıştırın
  • İvmeölçer, jiroskop ve pusula dahil sanal tablet sensörleri için destek
  • Sanal makinelerinizi VMware altyapısında kolayca taşıyın ve erişin

VMware Workstation ile herhangi bir platform için Derleyin ve Test Edin

VMWARE Workstatiare 15 Pro , birden çok işletim sistemini tek bir Linux veya Windows PC üzerinde sanal makineler (VM'ler) olarak çalıştırmak için endüstri standardıdır. Herhangi bir cihaz, platform veya bulut için yazılım oluşturan, test eden veya demo yapan BT uzmanları, geliştiriciler ve işletmeler Workstation Pro'ya güveniyor.

VMWARE Workstatiare 15 Pro , Dizüstü Bilgisayarınızda Bir Veri Merkezi Sunar

Tek Bir Bilgisayarda
Birden Çok İşletim Sistemi Çalıştırın VMWARE Workstatiare 15 Pro , aynı Windows veya Linux bilgisayarda birden çok işletim sistemini aynı anda çalıştırmanıza olanak tanır. Kod geliştirmede, çözüm mimarisinde, uygulama testlerinde, ürün tanıtımlarında ve daha fazlasında kullanılmak üzere yapılandırılabilir sanal ağ ve ağ durumu simülasyonuyla tamamlanan gerçek Linux ve Windows VM'leri ve diğer masaüstü, sunucu ve tablet ortamları oluşturun.

Herhangi Bir Platform için Geliştirme ve Test
Etme İş İstasyonu Pro, yüzlerce işletim sistemini destekler ve Docker ve Kubernetes gibi bulut ve konteyner teknolojileriyle çalışır.

VMware vSphere'e
bağlanın Hem sanal makineleri (VM'ler) hem de fiziksel ana bilgisayarları başlatmak, kontrol etmek ve yönetmek için vSphere, ESXi veya diğer İş İstasyonu sunucularına güvenli bir şekilde bağlanın. Ortak bir VMware hiper yöneticisi, üretkenliği en üst düzeye çıkarır ve VM'lerin yerel PC'nize ve bilgisayarınızdan kolay aktarımına olanak tanır.

Ortamları Güvenli Hale Getirin ve İzole Edin
Farklı gizlilik ayarları, araçları ve ağ yapılandırmaları ile güvenli bir ikinci masaüstü çalıştırın veya işletim sistemi güvenlik açıklarını araştırmak için adli araçlar kullanın. İş İstasyonu, sektördeki en güvenli hipervizörlerden birini sağlar ve BT güvenlik uzmanları için güçlü özellikler sunar.

Özellikleri:

vSphere Entegrasyonu

VMWARE Workstatiare 15 Pro , vSphere için nihai bir arkadaştır. Paylaşılan bir hiper yönetici, başka hiçbir şeye benzemeyen ortam doğruluğu sağlayarak uygulamaların masaüstü, veri merkezi ve bulut arasında kolayca hareket etmesini sağlar. İş istasyonu, uzak kümelere, veri merkezlerine ve sanal makinelere içgörü sağlar ve ayrıca kullanıcıların ESXi ve vCenter Server Appliance'ı tek bir bilgisayardaki yerel laboratuvarda VM'ler olarak hızlı bir şekilde dağıtmalarına olanak tanır.

Sanal Makine Otomasyonu için Yeni REST API

Bir iş akışı geliştirmesi olarak yerel olarak veya bir işyeri dışında özel bir sunucuya kumanda etmek için uzaktan kullanın, tamamen yeni REST API, VMware Fusion'da sunulan aynı API çerçevesinden yararlanır. Ana Bilgisayar ve Konuk Sanal Ağ Oluşturma, VM Gücü ve ana bilgisayardan kaynak kod dizinlerinin programla bağlanması için paylaşılan klasör yönetimi gibi işlemler için 20'den fazla denetim sağlar.

Yüksek Performanslı 3D Grafikler

VMWARE Workstatiare 15 Pro , 3D uygulamaları çalıştırırken akıcı ve duyarlı bir deneyim sunmak için DirectX 10.1 ve OpenGL 3.3'ü destekler. AutoCAD veya SOLIDWORKS gibi en zorlu 3D uygulamaları bir Windows sanal makinede yerel performansa yakın bir performansla çalıştırabilirsiniz.

Güçlü Sanal Ağ

Sanal makineler için karmaşık IPv4 veya IPv6 sanal ağları oluşturun veya gerçek dünya yönlendirme yazılımlarını ve araçlarını kullanarak tam veri merkezi topolojileri tasarlamak için üçüncü taraf yazılımlarla entegre edin. Paket kaybı, gecikme ve bant genişliği kısıtlamaları getirerek uygulama esnekliği Sanal Ağ Simülasyonunu test edin.

Hızlı Çoğaltma için Klonlar

Aynı VM kurulumunu tekrar tekrar oluştururken zamandan ve emekten tasarruf edin ve tam bir kopyasını sağlayın. Fiziksel disk alanını önemli ölçüde azaltırken bir sanal makineyi hızla çoğaltmak için "Bağlı Klonlar" kullanın. Başkalarıyla paylaşılabilecek tamamen izole edilmiş kopyalar oluşturmak için "Tam Klonlar" kullanın.

Yararlı Anlık Görüntüler

Anında geri dönmek için bir geri dönüş noktası oluşturun; bu, bilinmeyen yazılımları test etmek veya müşteri demoları oluşturmak için mükemmeldir. Birden çok anlık görüntü, birden çok işletim sistemi kurmaya gerek kalmadan çeşitli farklı senaryoları test etmeyi kolaylaştırır.

Canavar Sanal Makineleri

Sanallaştırılmış bir ortamda en zorlu masaüstü ve sunucu uygulamalarını çalıştırmak için 16 adede kadar vCPU, 8 TB sanal disk ve 64 GB belleğe sahip devasa VM'ler oluşturun. Bir sanal makineye 3 GB'a kadar kullanılabilir ana bilgisayar video belleği ayırarak grafik açısından yoğun uygulamalara ek bir destek sağlayın.

Yüksek Çözünürlüklü Ekran Desteği

VMWARE Workstatiare 15 Pro , masaüstü bilgisayarlar için yüksek çözünürlüklü 4K UHD (3840x2160) ekranları ve dizüstü bilgisayarlarda ve x86 tabletlerde kullanılan QHD + (3200x1800) ekranları desteklemek üzere yeniden optimize edildi. Ayrıca, mevcut bir 1080p HD ekranla birlikte yeni bir 4K UHD ekran gibi farklı DPI ayarlarına sahip birden çok monitörü destekler.

Sanal Makinelere Sınırlı Erişim

Sürükle ve bırak, kopyala-yapıştır ve USB cihazlarına bağlantı gibi İş İstasyonu Sanal Makine ayarlarına erişimi kısıtlayarak kurumsal içeriği koruyun. Yalnızca yetkili kullanıcıların erişime sahip olmasını sağlamak için sanal makineler şifrelenebilir ve parola korumalı olabilir.

VMWARE Workstatiare 15 Pro Çapraz Uyumluluk

VMware ürün portföyünde çalışabilen veya "çevrimdışı" sanal makine güvenliği için kısıtlı sanal makineler oluşturabilen Linux veya Windows sanal makineleri oluşturun. Workstation ayrıca açık VM standartlarını destekler, böylece diğer satıcılardan VM'ler oluşturabilir ve oynatabilirsiniz.

Paylaşılan Sanal Makineler

Simüle edilmiş bir üretim ortamında uygulamaları hızla paylaşın ve test edin. Ekip arkadaşlarınız, departmanınız veya kuruluşunuzla istediğiniz her yapılandırmada önceden yüklenmiş Linux ve Windows VM'lerin bir havuzunu paylaşmak için VMware Workstation Pro'yu bir sunucu olarak çalıştırın.

Havale / EFT (%4) :89.49 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim