VMware ESXi vSphere 6/6.5/6.7 Enterprise Pls CPUs+ Lisans Süresiz BİREYSEL-KURUMSAL

Marka: VMware

89.68 TL

VMware ESXi vSphere 6/6.5/6.7 Enterprise Pls CPUs+ Lisans Süresiz BİREYSEL-KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ? Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


VMware ESXi vSphere 

VMware ESXi vSphere (daha önce VMware Altyapısı olarak biliniyordu), ESXi hipervizörü ve vCenter'ın temel bileşenleri olarak işlev gördüğü bir dizi sunucu sanallaştırma ürünü içeren bir bulut bilişim sanallaştırma platformudur. VMware ESXi vSphere , birden çok sanal makineyi (VM'ler) kolayca oluşturmanıza ve yönetmenize, iş yüklerini bulutlara ve cihazlara dağıtmanıza, isteğe bağlı ölçeklenebilirlik sağlamanıza, veri güvenliğini sağlamanıza ve özel iş gereksinimlerinize uyabilecek bir sanal ortam oluşturmanıza olanak tanır.

VMware ESXi vSphere Enterprise Plus

VMware ESXi vSphere Enterprise Plus Edition, uygulama performansını artırır ve kaynak yönetimini etkinleştirir. VMware ESXi vSphere Enterprise Plus, vSphere Standard'ın daha gelişmiş bir sürümü olarak düşünülebilir ve iş yüklerinin hızlı dağıtımına ve sağlanmasına, yük dengelemesine ve ayrıca VM kaynaklarının önceliğinin belirlenmesine olanak tanır.VSphere Enterprise Plus, çoğunlukla orta ve büyük ölçekli kuruluşlar tarafından kullanılır.

VMware ESXi vSphere Hızlandırma Kitleri

vSphere Acceleration Kits, müşterilerin yeni bir VMware ortamı oluşturmak için gereken tüm gerekli bileşenleri satın almalarına yardımcı olmak için kullanılabilen hepsi bir arada kolaylık paketlerini temsil eder. Bir hızlandırma kiti tipik olarak vSphere için altı işlemci lisansının yanı sıra bir vCenter Server Standard örneği için bir lisans içerir. VSphere Acceleration Kits'in özel bir özelliği, bileşenlerinin isteğe bağlı olarak ayrı ayrı yükseltilip yenilenebilmesidir.

VMware vSphere 6.7'nin En Son Özellikleri

VSphere'in en son 6.7 sürümünde, VMware, önceki sürümlerdeki boşlukları ortadan kaldırmak, BT kuruluşlarının performansını iyileştirmek ve işletmelerin artan iş yüküyle başa çıkarken, buna ayak uydurabilmelerini sağlamak için yeni özellikler ve yetenekler geliştirdi.

VMware vSphere 6.7'ye eklenen en yeni özellikler şunları içerir:

  1. Gömülü Platform Hizmetleri Denetleyicisi (PSC), çeşitli altyapı güvenlik işlevlerini yönetir.
  2. VCenter Server Appliance'ın mimarisi basitleştirildi ve bu da performansını önemli ölçüde artırdı.Bu nedenle, aşağıdaki geliştirmeler kaydedilmiştir: saniye başına daha hızlı işlem performansı ve RAM kullanımında azalma.Dahası, artık vCenter Server örneklerinin yedeklemelerini planlayabilir ve saklanacak yedeklerin sayısını seçebilirsiniz.
  3. VMware, ESXi ana bilgisayarlarını kolayca yönetmenize ve vCenter Sunucu işlemlerini çalıştırmanıza olanak tanıyan HTML5 tabanlı VMware vSphere Client'ı piyasaya sürdü.
  4. Hibrit Bağlantılı Mod, işletim ortamınızın sorunsuz ölçeklenebilirliğini sağlar.Bu özellik, şirket içi VMware vSphere tabanlı ortamları kolayca yönetmenize ve genişletmenize ve ayrıca bunları VMware uyumlu bulutlara (AWS üzerindeVMware Cloudgibi) bağlamanıza olanak tanıdığından büyük sanal ortamlar için ideal bir çözümdür.
  5. VMware ESXi vSphere Persistent Memory, sistem işlemlerini önemli ölçüde hızlandırmanıza ve uygulama performansını artırmanıza olanak tanır.VSphere tarafından desteklenen donanım modüllerini kurarak müşteriler, çalışan uygulamalar için yeni yüksek hızlı depolama alanı oluşturabilirler.
  6. VSphere ortamının güvenliğini sağlamak için özel olarak birkaç yeni özellik eklenmiştir: Ölçekte Güvenlik, Güvenilir Platform Modülü (TPM) 2.0 Desteği ve sanal TPM ile Microsoft Sanallaştırma Tabanlı Güvenlik (VBS) için Cross-vCenter Şifreli vMotion Desteği.Bu özellikler, altyapıyı ve bileşenlerini her türlü güvenlik tehdidinden veya yetkisiz erişimden korur.
  7. Tek Yeniden Başlatma Yükseltmesi ve vSphere Hızlı Önyükleme, ana bilgisayar sıfırlaması atıldıkça sisteme yama uygulamak ve yükseltmek için harcanan sürenin önemli ölçüde azaltılmasını sağlar.
  8. Sanal Makine Başına Geliştirilmiş vMotion Uyumluluğu ve Çapraz vCenter Karma Sürüm Sağlama, farklı vCenter sürümlerine sahip olsalar bile iş yüklerinin bir hibrit bulut ortamında sorunsuz geçişini sağlar.
  9. Anında Klonlama, yazma üzerine kopyalama tekniği kullanarak bir kaynak (ana) sanal makineyi anında kopyalamanıza (klonlamanıza) olanak tanır.Oluşturulan klonlar, ana VM'nin diskini ve belleğini paylaşır, ancak alt VM'de yapılan değişiklikler tek başına yansıtılır ve burada saklanır.Bu özellik, birden çok sanal masaüstünde çalışan büyük ortamlarda çalışırken maksimum verimlilik ve yüksek performans sağlar.

VMware ESXi vSphere 6.7, güvenilir, esnek ve verimli bir sanallaştırma platformudur.VMware, daha fazla yeni özellik ekleyerek ve mevcut olanları iyileştirerek işlevselliğini geliştirmek için sürekli olarak çalışır.VSphere 6.7'nin yardımıyla, kuruluşlar artık uygulamalarını çalıştırmak, yönetmek ve korumak için hibrit bulut temelinde ölçeklenebilir sanal ortamlar oluşturabilirler.

Havale / EFT (%4) :86.09 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim