VariCad 2019 - 3D Modelleme - 2D Çizim - 3 Boyutlu Modelleme ANINDA TESLİMAT BİREYSEL-KURUMSAL

Marka: Autodesk

1,475.00 TL

VariCad 2019 - 3D Modelleme - 2D Çizim - 3 Boyutlu Modelleme ANINDA TESLİMAT BİREYSEL-KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


VariCad 2019 

VariCAD 2019 , amiral gemisi ürünü VariCAD 2019 - 2.0'ın yeni bir sürümünün yayınlandığını duyurdu. Yeni sürüm aşağıdaki özellikleri ve geliştirmeleri içerir:

  1. Dosya önizleme oluşturmada ve görüntülemede önemli gelişmeler.
  2. Klasör görüntüsü önizlemesinin, dosya ve klasör açıklamalarının isteğe bağlı tanımı.
  3. Montaj ortamında parça (detay) veya alt montaj düzenlemesinde iyileştirmeler.
  4. 3B değişikliklerden sonra 2B güncellemelerinde yeni olanaklar (2B eksen oluşturma).
  5. 3B çekirdek ve yüzey (sac levha) bükülmesindeki iyileştirmeler.
  6. Windows Gezgini, VariCAD 3D dosyalarının içeriğini görüntüleyebilir.
  7. Linux sürümleri en son SSL kitaplıklarıyla çalışır.

Dosya ve Klasörler Önizlemesi ve İsteğe Bağlı Açıklama.

VariCad 2019 dosya iletişim kutusunda, önizleme penceresi VariCAD dosyasının içeriğini görüntüler. 3D içerik, bir dosya kaydedildiğinde otomatik olarak oluşturulur. Ön izleme penceresinde, görüntü 3B gölgeli görünüm olarak görüntülenir. İsteğe bağlı olarak önizleme oluşturmak için kullanılan bir görünümü seçebilirsiniz (yakınlaştırma, kaydırma, bir bakış açısı veya önden görünüm gibi temel görünümler). Böyle bir seçenek herhangi bir dosya için ayrı ayrı seçilebilir. Aksi takdirde, önizleme mevcut görünüme göre veya otomatik olarak "tümünü yakınlaştır" kullanılarak oluşturulur. Tümünü yakınlaştır, geçerli yakınlaştırma veya yüzey rengi önizlemede görüntülenen tüm dosyalar tarafından paylaşılan ortak ayarları kullanır.

Mevcut dosya içeriğinin 3B görünümünden ayrı olarak, kalıcı olarak kullanılan bir ön izleme tanımlayabilirsiniz. Önizleme görüntüsü, 3B görünümden oluşturulur veya mevcut bir PNG görüntü formatı olarak yüklenebilir. Kalıcı önizleme, 3B nesne değişikliklerinde bağımsız olarak aynı kalır. Tekrar tekrar eklenen parçalar için özellikle yararlı olabilir - bir kez oluşturulduktan sonra kullanıcı tarafından oluşturulan kitaplıklar.

Benzer şekilde, kalıcı bir klasör önizlemesi de oluşturabilirsiniz. Kalıcı dosya önizleme görüntüsü veya klasör önizleme görüntüsü de PNG formatında kaydedilebilir, VariCAD dışında düzenlenebilir ve geri yüklenebilir. Ayrıca, bu kalıcı görüntüler, 3B görüntüleme içeriğinden oluşturulmamışlarsa VariCAD'e yüklenebilir. VariCad 2019 dosyalarını içeren klasörler için klasör görüntüsü önizlemesi oluşturulabilir.

Ayrıca bir dosya veya klasör başlığı ve kapsamlı bir açıklama da tanımlayabilirsiniz.

Dosya iletişim kutusu VariCad 2019 penceresinin içeriğine göz atarken, hem dosya önizlemeleri hem de klasör önizlemeleri, başlıklar ve açıklamalarla birlikte görüntülenir.

VariCad 2019 3D içeriğini Pencere Gezgini'nde, Dosya İlişkilendirilebilirliğinde görüntüleme.

Windows Gezgini'nin görünüm seçeneklerini orta, büyük veya çok büyük simgeler olarak seçerseniz, bu simgeler VariCAD logosu yerine ölçeklendirilmiş önizleme görüntüsü içerir. Ayrıca 2D DWG, DXF veya 3D STP gibi desteklenen dosya formatları için dosya ilişkilendirilebilirliği oluşturulur. VariCAD simgeleri desteklenen tüm formatlara atanmıştır. Farklı dosya türlerine atanan simgeler, farklı renklerle ayırt edilir.

Parça (Ayrıntı) veya Montaj Ortamında Alt Montaj Düzenleme'de Yeni Seçenekler.

Alt seviye alt montaja eklenen tek bir parçayı düzenlemek için, imleçle bunu doğrudan 3B'den seçebilirsiniz. Ctrl tuşunu basılı tutun ve imleci bir alt montajın üzerine getirin. Ardından, tek tek parçalar vurgulanır. Yöntem, katı elemanların seçimine benzer. Vurgulanan parçayı tıklarsanız, bir panel görünür ve ilgili alt montajın yapısına göz atabilirsiniz. Öncelikli olarak tespit edilen parça, ilk satırda belirgin bir şekilde listelenir. Sağ tıklatarak, bir montaj ortamında düzenlemeyi seçebilir, bir alt montaj ağaç yapısını görüntüleyebilir veya dosyayı açabilirsiniz. Sol tıklama, bir montaj ortamında düzenlemeye başlar.

Yeni sürüm, mevcut montajda aktif bölümler varsa veya seçili bir parça (detay) veya alt montaj kesitliyse, montaj ortamında düzenlemek için parçaları ve alt montajları seçmenize olanak tanır.

3B Değişikliklerden Sonra 2B Güncellemeler - Ek Eksen Oluşturma Yöntemi.

3B modelde değişiklik yapıldıktan sonra yükseltilebilen başka bir 2B eksen yöntemi mevcuttur. İsteğe bağlı olarak, her bir dairenin hatve çapında bulunan merkez çizgileri ve ayrı radyal eksenleri ile kolayca bir daire kesiti oluşturabilirsiniz. Bu tür eksenler oluşturmak için, aralık çapında bulunan bir daireye sağ tıklayın, aralık daire oluşturmayı seçin ve ardından isteğe bağlı merkez çizgileri ve tüm radyal eksenler oluşturmayı seçin. Her zaman adım dairesi oluşturulur. 2B nesneler 3B görünümden oluşturulursa, aralık çemberi ve eksen boyutlandırma 3B'deki değişikliklerden sonra otomatik olarak güncellenebilir.

3B modüldeki iyileştirmeler.

3D modelleme kabiliyetinde birkaç iyileştirme yapıldı.

Sac levha bükülmez.

Sac levhada dişli delikler oluşturursanız ve ardından sac levha parçası bükülmezse (Yüzey Geliştirme komutu), dişli delikler 2B çizimde doğru şekilde görüntülenir. Bu dişli deliklerin çizim yöntemi, 3B görünümden oluşturulan 2B ile aynıdır.

Linux Sürümünde kullanılan en son SSL Kitaplıkları.

Ek bir VariCad 2019 Linux paketleri seti mevcuttur. Bu paketler en son SSL kitaplıklarını kullanır, bu nedenle otomatik VariCAD güncellemeleri veya mevcut güncellemelerin tespiti ile ilgili herhangi bir sorun yoktur.

VariCAD hakkında

1994 yılında kurulan VariCad 2019 , bugün CAD sistemleri geliştirme konusunda uzun süreli deneyime sahiptir. Şirket, kurulduğu günden bu yana makine mühendislerinin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış çözümlere odaklanmıştır. Bugün, ekibimiz dünya çapında 70'den fazla ülkeden müşterilere yazılım ve hizmetler sunmaktadır. Çalışanlarımız, VariCAD'in makine mühendislerinin daha kolay ve daha hızlı tasarım yapmasına yardımcı olma taahhüdünü paylaşıyor. VariCAD yazılımı, makine mühendisliği için güçlü, ancak ucuz bir 3D / 2D CAD sistemidir.

Havale / EFT (%4) :1,416.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim