Sketchup pro 2020 FATURALI BİREYSEL - KURUMSAL

Marka: Autodesk

1,475.00 TL

Sketchup pro 2020 FATURALI BİREYSEL - KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ? Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


Sketchup Pro 2020 

SketchUp Pro , hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller tarafından inşaat, mühendislik ve mimari gibi birçok farklı alanda kullanılan çok popüler bir 3B modelleme yazılımıdır.

KULLANIMI KOLAY

Profesyonel 3B oluşturmak, muhtemelen SketchUp Pro 'dakinden daha kolay olmamıştı. Basit çizgiler ve şekiller çizerek başlayın ve yüzeyleri 3B formlara dönüştürmek için itin ve çekin. Temiz kullanıcı arayüzü ve basit araçlar, hiç vakit kaybetmeden çalışmaya başlamanızı sağlar. Bağlamsal ipuçları, yeni başlayanlar için bir eğitmen paneli ve birçok çevrimiçi video eğitimiyle yardım her zaman mevcuttur. Her SketchUp Pro lisansı ayrıca bir yıllık ücretsiz teknik destek içerir.

GÜÇLÜ

Daha ileri düzey kullanıcılar, CAD ve arazi verilerinden, fotoğraflardan ve hatta el çizimlerinden modellemeye başlayabilir. Özel davranışlar ve niteliklere sahip modeller oluşturun. Yararlı kısa komutlardan bazılarını öğrenin - ve yakında sizi sınırlayabilecek olan yalnızca hayal gücünüz ve yaratıcılığınız olacaktır! Düzinelerce alandaki profesyoneller SketchUp Pro'yu seçiyor çünkü her tür 3B modelleme ve iletişim için yeterince esnek.

ÜCRETSİZ DOKULAR VE 3B MODELLER MEVCUTTUR

SketchUp Pro, ahşap ve tuğla gibi farklı malzemelerden bazı yararlı dokular içerir. Bir yüzeye dokuyu sürükleyip bırakarak uygulayın. Ve çok basit olmasına rağmen, her şeyi sıfırdan tasarlamaya gerek yoktur - SketchUp Pro'nun 3D Atölyesi, projelerinizde kullanabileceğiniz birçok ücretsiz model sunar. Aslında, dünyanın en büyük ücretsiz 3B model deposudur.

SKETCHUP PRO 2020'DEKİ YENİLİKLER

Anahat, BÜYÜK bir model organizasyon değişikliğidir. Model performansını artırmak için artık Katmanlar Üzerinde Katmanlar oluşturmanız gerekmez. Modelinizi doğrudan Outliner içinde yönetin ve organize edin. Ana kat planları ve mobilyalar gibi modelinizin ana bölümleri arasında geçiş yapmak için kullanıcı dostu göz küresi simgesini kullanın. 

Sınırlayıcı kutularda yeni tutuşlar

Bir nesnede gizlenmiş bir noktayı (arka köşe veya orta nokta gibi) yakalayıp hareket ettirmeye başladığınızda, modelinizdeki bir şey hareket ettiğiniz nesneye müdahale ettiğinde nesneniz otomatik olarak şeffaf hale gelecektir. Bu, hem Döndürme aracı hem de Taşıma aracı ile çalışır. Bu, iş akışınızı kelimenin tam anlamıyla 'dönüştürecektir'. Bizim sözümüzle yetinmeyin: Ne olacağını görmek için nesneleri ulaşılması zor yerlere yerleştirmeye başlayın!

Gizli nesnelerin daha iyi kontrolü

Açılır menünüzde nesneleri gizlemenin geometri gizlemekten ayrıldığını göreceksiniz. Bu, iş akışınızı nasıl değiştirecek? Bu size, daha da kolay bir modelleme deneyimi için gizli geometriyi ve gizli nesneleri daha iyi yönetme yeteneği verecektir. Örneğin, bir manzarada veya pürüzsüz bir yüzeyde gizli kenarları düzenlemek istediğinizi varsayalım, ancak yine de yakındaki nesneleri (ağaçlar, çalılar veya bir bina gibi) gizleyebilmek istiyorsunuz ... Peki, bunu yapabilirsiniz şimdi!

SketchUp sözlüğünüzde yapılan güncellemeler 

SketchUp Pro 'daki adlandırma kurallarında birkaç güncelleme var. Nesneler artık gruplar, bileşenler ve dinamik bileşenler için toplu bir terimdir. Bu, artık "gruplar (eğik çizgi) bileşenleri" demek zorunda olmadığımız anlamına gelir. Ayrıca, Katmanlar artık "Etiketler" olarak anılmaktadır. Bu iki terimin yalnızca kuralları adlandırdığını ve iş akışınızı etkilemeyeceğini unutmayın. 

HARİCİ OLUŞTURUCULAR

SketchUp Pro, harici oluşturucularla desteklenebilir:

  • SketchUp için V-Ray
  • SketchUp için Maxwell
  • SU Podyum
  • Shaderlight
  • SketchUp için Thea Render
  • RandomControl - Fryrender
Havale / EFT (%4) :1,416.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim