PerfectDisk Professional Business - Disk Birleştirme Programı

Marka: Autodesk

342.20 TL

PerfectDisk Professional Business - Disk Birleştirme Programı
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


PerfectDisk Professional Business 

Windows 10 Desteği

PerfectDisk Professional Business , Windows 8.1 / 8, 7, Vista ve XP ile birlikte Windows 10 çalıştıran masaüstü ve dizüstü bilgisayarları optimize eder.

Windows Olay Günlüğü Entegrasyonu

PerfectDisk Professional Business ile tanımlanan parçalanma ile ilgili sorunlar Windows Uygulama Olay günlüğüne kaydedilir. Bu uyarılar daha sonra Microsoft System Center ve HP Operations Manager gibi üçüncü taraf izleme programları tarafından algılanabilir. Bu entegrasyon, müşterilerin dosya ve boş alan parçalanmasından kaynaklanan performans düşüşünü izlemek için mevcut izleme / yönetim araçlarını kullanmalarına olanak tanır.

PerfectDisk Professional Business Merkezi Yönetim ve Kontrol

PerfectDisk Professional Business disk birleştirme yazılımının kurumsal yönetimi, ücretsiz PerfectDisk Enterprise Console tarafından sağlanır. Konsol, PerfectDisk'i kuruluşunuz genelinde dağıtmak ve yapılandırmak için kullanılabilir.

OptiWrite ™ ile Parçalanma Önleme

PerfectDisk'in OptiWrite ™ teknolojisi, sürücünüzdeki çoğu parçalanmayı oluşmadan önce önler, bu da sisteminizin yavaşlamasını önler. OptiWrite ™, Windows'un dosyaları ne zaman parçalayacağını algılar ve parçalanmanın oluşmasını durdurmak için G / Ç'yi akıllıca yeniden yönlendirir. Sistem performansı korunur ve dosyaları birleştirmek için CPU ve Disk G / Ç kaynaklarını kullanma ihtiyacı büyük ölçüde azalır. Daha az birleştirme gerektiğinden, hem CPU kullanımında hem de diske okuma ve yazma işlemlerinde tasarruf edilen enerji biçiminde doğrudan bir fayda vardır. Kullanıcıları hem enerji maliyetlerinden hem de bir dosya sistemini birleştirmek için gereken zamandan tasarruf ettirir.

P2P Uzaktan Yeteneği

Normalde yalnızca yerel bir istemci aracılığıyla erişilebilen özelliklere erişim gücüyle uzak bir bilgisayarda çalışan herhangi bir istemcinin kontrolünü elinize alın. Uzak Masaüstü'nü kullanmaya gerek kalmadan istemci yapılandırmalarında ve davranışlarında anında değişiklikler yapın. PerfectDisk ayrıca Enterprise Console aracılığıyla uzak istemcilere doğrudan bağlantıları da destekler.

Akıllı Disk Optimizasyonu

Hala meydana gelebilecek sınırlı parçalanma için, PerfectDisk'in patentli SMARTPlacement optimizasyon stratejisi, disk sürücülerini benzersiz kullanım modellerine göre optimize eder. SMARTPlacement, mevcut en konsolide boş alan, oluşmadan önce çoğu parçalanmanın ortadan kaldırılması ve daha düşük bir parçalanma oranı ile sonuçlanır.

SSD Optimize, SSD'ler için dosyaları birleştirmeden boş alan konsolidasyonuna odaklanan bir optimizasyon yöntemidir. Katı Hal Sürücüler, geleneksel elektromekanik disk sürücülere göre dosya parçalanmasından daha az etkilenir. Bu nedenle, boş alanı büyük parçalar halinde birleştirirken dosyaları parçalanmış bir durumda bırakır.

Tam Katılımsız Optimizasyon için Otomatik Optimizasyon

PerfectDisk'in özel StealthPatrol ™ sekmesi, otomatik parçalanma engellemeyi ayarlamak ve meşgul olmadığında sisteminizi optimize etmek için kullanılır. Otomatik optimizasyon, sisteminizi boştayken veya Windows ekran koruyucu etkinken optimize etme esnekliği sağlar. Otomatik optimizasyon, günün belirli dönemlerinde veya kullanıcı tanımlı bir uygulama çalışırken çalışmama esnekliği sağlar. Başka hiçbir birleştirme veya optimizasyon aracı bu esneklik düzeyini kanıtlamaz.

Gelişmiş Önyükleme Süresi Birleştirme

Daha hızlı bilgisayar performansında önemli bir faktör, kapsamlı bir önyükleme zamanı birleştirmesidir. PerfectDisk'in gelişmiş önyükleme zamanı birleştirme yeteneği, aksi takdirde Windows pagefile.sys veya dosya sisteminin MFT (Ana Dosya Tablosu) gibi parçalanmış olarak kalabilecek dosyaları birleştirebilir ve en iyi önyükleme zamanı birleştirme işlemini sağlar.

Toplam disk birleştirme ve boş alan birleştirme

PerfectDisk, Ana Dosya Tablosu (MFT), çoğu NTFS meta veri dosyası, disk belleği dosyaları, dizinler ve veri dosyaları dahil olmak üzere sistemdeki neredeyse her dosyayı optimize ederek ve boş alanı tamamen birleştirerek birleştirme için en kapsamlı çözümü sunar. Ve hepsini tek bir geçişte yapar. Ayrıca, tüm sürücüyü birleştirmek yerine video dosyaları gibi çok büyük dosyaları birleştirmek için yararlı olan bir Seçilmiş Dosyaları Birleştirme seçeneği de vardır.

PerfectDisk Professional Business Standart Çok Terabaytlı Sürücü Desteği

PerfectDisk Professional Business , günümüz işletim ortamlarında yaygın olan en büyük disk sürücülerini birleştirir - birkaç yüz gigabayttan birkaç terabayta kadar değişen sürücüler. RAID ve Birim Setleri desteği, büyük depolama dizileri ve birimleri olan en büyük ve en karmaşık ortamlar için güçlü birleştirme sağlar. Bu tasarım nedeniyle, PerfectDisk yalnızca bu büyük sürücüleri tamamen birleştirmekle kalmaz, aynı zamanda bunu diğer birleştiricilere göre iki kat daha hızlı yapar, sürücülerin boş alanını birleştirir ve% 80 daha az kaynak kullanır - hiçbir ekstra maliyet olmadan.

SMART İzleme

SMART izleme yetenekleri, fiziksel sürücülerin durumunu izler. Donanım performansı ve güvenilirliği için uyarılar ve uyarılar oluşturarak olası donanım sorunlarından haberdar olmanıza yardımcı olur.

CPU ve G / Ç - Kaynak Kısıtlamasını Kontrol Edin

PerfectDisk Professional Business , kaynak kullanımını olabildiğince verimli bir şekilde yönetmek için kaynak azaltma yetenekleri sağlar. G / Ç kısma, PerfectDisk'in diske ek yük getirmeden çok yoğun disklerde çalışmasını sağlar. CPU daraltma, çalıştığı CPU önceliğini artırmanıza veya azaltmanıza olanak tanır. PerfectDisk, standart işlemlerinde çok az CPU kaynağı kullanır.

Havale / EFT (%4) :328.51 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim